פיק- "נשמות"

../images/Emo15.gif פיק- "נשמות"

פאנדום: אחרי הכול- זה פורום המומינים, לא? ^^ שיפ: היקאקי ג'אנר: פלאפי מתוק לגבות ולעפעפיים דירוג: PG מתי יודעים שזוהי אהבה? כששני אנשים משלימים זה את זה בצורה כה מושלמת, שאין רווח אפילו לגרגר אורז ביניהם. כששני אנשים מסוגלים לשקף זה את בבואתו המהופכת של השני, כששני אנשים הופכים זה את זה, שווים עד הפרט האחרון בכוחם, והפוכים בהשקפתם. כששני אנשים מסוגלים להפוך לדבר אחד נעלה ומושלם יותר מכל דבר אחד. זוהי אהבה. כשאדם רואה את עצמו משתקף בעיני האחר, והנה- הוא דומה כל כך, אבל שונה. כשאדם רודף אחרי מה שנראה לו כאידיאל, שבסופו של דבר היה רק צילו של מי שנמצא ממש מולו כל אותה העת. זו היא אהבה אמיתית. זהו הנס האמיתי שבפגישה יחידה שחורצת גורלות. מבט אחד, שמשנה עולם ומלואו. שני אנשים כאלו רואים תמיד ומיד את היופי אחד שבשני, את החן ומתאהבים בסגנון, גם אם אינם מודים בכך אפילו שנים לאחר מכן. כי זו אינה אהבת הלב הרגילה- זוהי אהבת נשמה- והיא עמוקה וסופנית ובלתי ניתנת לשינוי. הלב מתאהב, מאבד את אהבתו, ומתאהב בשנית ללא הרף. הוא הפכפך ולא אמין. נשמה אוהבת פעם אחת, ולתמיד. גלגולים ועידנים אחר כך, שתי נשמות שנקשרו באחת- ימשיכו לצוד זו את זו, מחפשות את חלקן השני נואשות ובכל דרך מטורפת ומופרכת. לא תמיד אהבת הלב תואמת את אהבת הנשמה, אך לא ניתן להתעלם מאהבת הנשמה- הכמיהה הבלתי פוסקת להיות לצידו של אותו האדם, הרצון להיות קרוב ככול האפשר, העניין והסקרנות, האתגר והחקרנות שאינם פוסקים לרגע, כל אלו הופכים את אהבת הנפש לקשר בלתי ניתן לפירוק. אך אפילו מופלאים יותר המקרים בהם אהבת הלב משותפת לאהבת הנפש. שבהם שני אנשים מסוגלים לחיות רק זה עם זה בעולם, כששלושת רובדי החיים הופכים לאחד. הלב על רגשותיו העזים ועבדו הגוף החי והנושם, המוח החושב, היודע והמבין, והנפש הנעלה, מקור הכישרון וההשראה, הופכים לאחד כאשר שני אנשים מוצאים אחד בשני גם את אהבת הלב והגוף, גם את אהבת המחשבה וגם את אהבת הנפש, האינסופית כים. זוהי האהבה הנדירה והיקרה מכול. וזה היה נס שנפגשנו, נס שזכינו להתאהב אחד בשני, ונס יותר גדול שזכינו לחיות יחד בצורה שכזו. זה לא שלא רבנו, וזה לא שלא סבלנו, וזה לא שלא היו פעמים שבהם נשבענו שלעולם לא נחזור לראות אחד את השני- אבל יד הגורל, יד המקרה, או רצוננו האנוכי שלנו- השיב אותנו להיות יחד. נועדנו זה לזה- כמו ין ויאנג, כמו ים ושמיים. ליופיו של האחד אין משמעות בהעדרו של האחר, ולכישרון אדיר אין משמעות ללא כישרון אדיר הפוך שיספק לו תחרות ואתגר. צריך שניים לטנגו- וצריך שניים גם למשחק גו. ואם זה אומר לשחק נגדך לנצח- זה רק משמח אותי. ואם זה אומר להישאר איתך לנצח- זה הופך אותי מאושר. לדעת שאתה יושב מולי, או לידי, או אפילו בחיקי, ושומע אותי נושם. לדעת שאנחנו נחזור בסופו של יום לאותו המקום שלו שנינו קוראים בית, וזה רק מחזק את החיוך על פני, ואת האושר שבליבי. כי אם זו לא אהבה, מהי אהבה בכלל? כי אנחנו שונים מאוד, ועדיין זה נס שאנחנו מצליחים להבין אחד את השני בצורה כל כך מושלמת, והלבבות שלנו פועלים כל כך שונה- אבל עדיין הם פועמים בקצב אחד. אפילו שעבר זמן כה רב עד שהגענו לרגע הזה, וכמעט איבדתי את התקווה שאוכל להרגיש אושר שלם ואיתך, אבל בכול פעם שפגשתי אותך- התקווה התעוררה. תמיד רציתי לרדת לעומקן של עינייך, לגלות על כאביך, על כמה זמן חיכית לי, חיפשת אותי, בלי לדעת שאני מתחת לאפך. אני זוכר כל אחד מהניסים שקרו לנו, היום שבו נפגשנו, וכל אחת ואחת מפגישותינו אחר כך, שיד הגורל גררה אותנו במסלול שגררה, עד שהביאנו הלום. והייתי רוצה לדעת עלייך עוד, כי אני מכיר אותך משכבר הימים, ועדיין לא באמת יודע מי אתה, אפילו שאנחנו חיים באותו הבית וחולקים כל כך הרבה. אקירה, המילים שלי קצרו מלתאר אותך. איני מסוגל אפילו לחשוב על מילה מתאימה עבורך. המילה "יופי" לא מתארת את מה שאני רואה, יש במראה שלך הרבה יותר מסתם "יופי", יש בו עומק ועדינות, וכוח, וכל כך הרבה דברים אחרים, שמילה שכזו נשמעת רדודה ולא מתאימה בכלל. המילה "חוכמה" לא מתארת את מחשבותייך, מאחר שהן לא סתם "חכמות", הן רחבות כאופק השמיים ועמוקות כאוקיינוס, ובהירות כמו שמש או אולי אפלוליות? הוא מתפתלות ומרחפות, צפות ושוקעות, נעות כחרוזים על חוט השני של בינתך. "חוכמה" לא יכולה לתאר את מה שראשך עושה, אפילו מילה מופשטת כ"מחשבה" לא תואמת את הדבר הזה, שאני רואה דרך עינייך, העולם ומלואו שבראשך. אבל יש מילה אחת שאני מסוגל להגדיר בנוגע אלייך, והוא הרגש בעינייך כשאנחנו משחקים זה כנגד זה. וזו התעלות. אין שום מילה מלבד התעלות שמסוגלת לתאר את מה שאני רואה. ושה משמח אותי שאנחנו חולקים את אותו הרגש, מטפסים יותר ויותר קרוב למטרה האלוהית שלנו, גבוה מעל כל מה שאנחנו מכירים- וזה מסע שרק אנחנו יחד מסוגלים לעשות. כי אני אוהב אותך ואתה אוהב אותי, והנשמה שלנו מאוהבות, והלבבות מאוהבים, ומוחנו מאוהבים גם הם- וכול אלו מתערבבים ונקשרים חזק זה בזה. וזה משהו שרק אנחנו מסוגלים לחוות. כי אקירה, אני אוהב אותך, יותר משניתן לתאר. ואני יודע, שבדיוק באותה מידה, אתה אוהב אותי.

Mor L

New member
אווווו..... זה כל כך כל כך יפה!

גרמת לי לבכות מרוב שזה יפה
הלוואי עליי לכתוב בצורה כזאת כשאני כותבת זה יוצא כמו משהו מתוך שוק התקווה

קוואיי ><

כל כך חמוד >< ... יש לזה המשך או שזו הייתה כתיבה חד פעמית ?OO אני כל כך אוהבת את צורת הכתיבה שלך ...היא מושלמת >< ...!!! ^^ ב-ה-צ-ל-ח-ה

Witchcrafts

New member
מי, מה, מו? Oם

לא הבנתי מה הקשר בין פ' המומינים לבין הפאנדום. (או שמא עליי לקרוא את הפיק בשביל לקשר?)

Witchcrafts

New member
אה, נו.~ P-:

ולמה בחרת דווקא בפ' המומינים (שבדיוק נכנס לתרדמת חורף)?

למעלה