ההופעה המושלמת של פרל ג'אם

nothingman1

New member
../images/Emo150.gifההופעה המושלמת של פרל ג'אם

(ראיתי את זה בפורום אחר לא מזמן, נזכרתי עכשיו) אם הייתם יכולים לבחור את מקום וזמן ההופעה האידיאליים בשבילכם להופעה של פרל ג'אם- איך הייתה נראית ההופעה הזו? באיצטדיון גדוש מעריצים, או הופעה אינטימית בבר? תחילת שנת ה-90', כשהם היו חבר'ה צעירים ובועטים, או אולי בשלב מאוחר יותר בקריירה? סט אקוסטי אולי...? שתפו

Jagged chaos

New member
בהופעת איצטדיונים גדולה ב-1992 בישראל ../images/Emo13.gif

אבל בשביל להיות מיצאותיים- גם הופעה שלהם כיום בארץ (או בכל מקום) יהיה פנאן... תמיד חשבתי גם על סט ליסט בנזונה לזה- 1- insignificane 2- sad 3- nothing as it seems 4-animal 5-no way 6-ghost 7-i got id 8-given to fly 9-all or none 10-present tense 11-not for you 12-hard to imagine 13-fatal 14-porch 15-rearview mirror 16-alive 17-crazy mary 18- rockin' in the free world

Anuerysm

New member
2002, אוקלנד מק'אפי קולוסיאום

(שזה איצטדיון בייסבול שמכיל בערך 100,000 אנשים, אבל כל עוד אני בשורה הראשונה לא ממש אכפת לי) סט ליסט: Dissident Why Go (בעיקר בשביל הקטע שכל הקהל שר עם אדי Why go home כשהלהקה לא מנגנת) You Are Nothing as it Seems Rival (הפסקת תה) I Am Mine Jeremy Green Disease אדי אומר: "היום יש לנו אורח מאוד מיוחד, גבירותיי ורבותיי.... כריס קורנל!!!" Hunger Strike Corduroy (בית ראשון אדי, פזמון ראשון קורנל, בית שני קורנל, פזמון שני אדי, כל השאר שניהם ביחד) Black Hole Sun (חצי בית ראשון קורנל חצי אדי, פזמון ראשון קורנל, בית שני קורנל ושאר השיר אדי וקורנל עושה ת'קולות רקע) Burden In My Hand (רק קורנל, אדי עם גיטרה) כולם הולכים פרל ג'אם חוזרים להדרן כי הקהל השתגע Immortality Alive -הסוף- אני נשאר באיצטדיון אחרי שכולם הולכים ואז פרל ג'אם חוזרים ומייק אומר "וואלה אם נשארת אז אולי נעשה עוד כמה שירים אקוסטיים" Thin Air Love Boat Captain Better Man הסוף

hitchhiker218

New member
באולם הספורט של תיכון הרא"ה...

תכלס, גם הופעה באיצטדיון ענק..באיטליה.. כן! איטליה! לא הייתי אומרת שב1992 כי למרות שאני מפנטסת עכשיו אני מכניסה לפה גם פן מציאותי, ואם ההופעה בתחילת הניינטיז אז אני מפספסת שלל שירים מעולים! לכן אין לי בעיה אם זה יהיה בימים אלו... סט ליסט: Release-אני פשוט אוהבת כשהם פותחים הופעות בשיר הזה.. Animal Given To Fly Rearviewmirror Immortality Why Go Other Side Off He Goes State Of Love And Trust Green Disease Nothingman All or None Alive Spin The Black Circle Immortality Better Man Light Years Yellow Ledbetter Insignificance(זה ממש שיר מעולה לסיים איתו או שזו רק אני?) (בכלל לא הרבה חחח)

nothingman1

New member
תראה...

בהופעה המושלמת תפיע הלהקה בדגם שנת 1996, כשהם עדיין בועטים אבל יותר בוגרים ועם פחות פוזה של להקה רוק (נו, זה השנה שבה יצא No code) ההופעה תהיה במועדון של 100 אנשים, רק עם סאונד של מקום רציני בהרבה השירים שיהיו בהופעה: You are Insignificance Sleight of hand Black Save you Deep Go W.M.A Crazy Marry Breath Brother Garden Hold on Blood I got ID Off he goes Do the evolution Alone Not for you Immortality Wash Whipping Dirty Frank Sad Indifference

nothingman1

New member
טוב, גם הפסקת תה זה לא הכי הגיוני ../images/Emo13.gif

התכוונתי שאפשר לקחת את כל המרכיבים האולטימטיביים וליצור מזה את ההופעה המושלמת, לא הכל חייב להתאים מבחינה הגיונית

everynormal

New member
וואו איזו מקוריות קרני!

אפשר לעשות את זה גם בפורום שלי??? טוב אז ההופעה המושלמת לדעתי, היא בתחילת שנות ה-90 (אפילו עוד לפני שהם ממש התפרסמו) באיזה היכל הופעות צנוע כזה בסיאטל (בתיאטרון המור- איפה שאליס הופיעו והקליטו את הלייב של פייסליפט ואיפה שמאד סיזן הופיעו) בלי הרבה צפיפות, ושזה יהיה ביום חמישי ככה לקראת חצות!!! וואי זה מה זה עשה לי חשק להופעה של פרל ג'אם עכשיו...אבל איפה...אפילו כריס קורנל ויתר עלינו :(

everynormal

New member
ושכחתי לכתוב את השירים...

טוב אז בגלל שזה תחילת הניינטיז השירים יהיו שירים מהאלבום טן, ואולי איזה כמה דמואים מוקדמים ושירים שלא שוחררו אם יש

nothingman1

New member
המקוריות היא לא שלי, גם אני לקחתי את זה...

תעשי את זה בפורום אליס וגם אני אגיב לזה

למעלה