פרק 160- הומור

pijamot2

New member
../images/Emo151.gifפרק 160- הומור

תקציר הפרק: חברי הפיג'מות ידגימו, יסבירו וילמדו איך כותבים קומדיה ובדיחות. שידור חוזר ב-20:05, 23:55 וגם ב-Hot VOD young. צפייה מהנה!

מ-צ-ח-י-ק!

פרק פשוט מצחיק, צחקתי לאורך כל הפרק . באמת היה מעניין לראות איך הם מבינים בהומור, ואיך ההומור הכי בסיסי שיש יוצא להם כל כך מצחיק. גרי הצחיק אותי לאורך פרק שלם, זאת פעם ראשונה העונה שזה קורה
זה לא הפרק הטוב בעונה כי בתכלס זה גם היה יותר פרק מערכונים מאשר פרק רגיל, אבל בסדר. אני מעדיף פרק מערכונים מצחיק על פני פרק עלילתי יבש אנידיי.

Superboi

New member
פרק מצוין!

גם מבחינת "פרק של הפיג'מות" וגם מבחינת "קורס לכתיבת סיטקום". וכן, לשם שינוי גרי באמת הצחיק לאורך פרק שלם. הייתי מאוד שמח שיעשו מיני עונה עם פרקים במבנה הזה, שמסבירים איך כותבים תסריט. זה היה פשוט מצוין וכל מי שמתעניין בנושא צריך לשמור את הפרק הזה.

pijamot2

New member
פרק טוב

אהבתי את ההדגמות של אילן על גרי- "הוא סובל כל-כך בחן"

טווול

New member
פרק מעולה!

ממש מצחיק אהבתי ביותר אבל אני חושבת שיכלו לעשות יותק שימוש באבא של עודד

kuliv

New member
הפרק של העונה עד כה!

גילוי נאות - ראיתי את הפרק בדיליי ולא הספקתי להגיב עליו בפורום, ואז קלטתי שאני חתיכת שמוק. יש כל כך הרבה פרקים שאני שופך עליהם את כל העצבים שלי, אבל עד שיש פרק ממש ממש מיצוין אני לא כותב על זה? ממש מגעיל מצדי. אז הפרק היה מעולה, משובח, ברמה גדולה ויפה מעל רוב פרקי העונה הזו. גרי היה נפלא, ההדגמות היו כיפיות, אני מסכים עם טוול שהיה אפשר לקבל קצת יותר מדב רייזר - אבל מה שהיה בהחלט היווה כיף גדול. התגעגעתי לנטייה המוזרה של גרי לומר דברים בהגייה האחרת. השקשוקה והמטבוחה (בצֵרֵה, אם אני לא מתבלבל בניקוד) הזכירו לי את באר טוביֵה

למעלה