מזל טוב לאחת והיחידה- מעין

../images/Emo151.gif../images/Emo65.gifמזל טוב לאחת והיחידה- מעין../images/Emo70.gif

בובי שלי, לומר "מזל טוב" זה קצת נדוש אך לעולם זה לא מספיק, כי בכל דבר, באמת צריך קצת מזל
מה כבר אפשר לומר ביום שחוזר כל שנה, ונדמה שכמעט דבר לא השתנה רק קצת גדלנו, התבגרנו, החכמנו
ועדיין, כמו כל שנה, חוגגים, שמחים וחושבים על הבאות. מה יהיה, מה נעשה, מה עוד אפשר לשנות... כי יום הולדת הוא לא סתם יום,
זהו יום מיוחד. גדלת בשנה, חברתי הטובה וזו סיבה מספיק טובה, כדי לספר לך, עד כמה אני מעריכה אותך ומאחלת לך את כל הטוב שבעולם ואת כל אשר ליבך מבקש...
רציתי לאחל לך שהשמש תחייך אלייך,
שהקשת תגן עלייך, שהגשם יבכה בשבילך, והפרחים יפרחו למענך
שכל בוקר עם חיוך תתעוררי,
שלשמוח ולצחוק לא תשכחי,
שלעולם לא תפסיקי לחלום,
ותמיד תשמרי על התום. שראשך יגע בעננים ושתדעי רק ימים מאושרים. שתגשימי את כל חלומותייך
ובהצלחה בכל מעשה ידייך. יש יום בשנה, יום חשוב, יום מיוחד יום שמח, יום כתום, וזהו יום הולדתך היום...
ואחרי הברכות החמודות האלה, שאני יודעת שאת יודעת שלא אני רשמתי כי אני לא מוכשרת
רק רוצה להגיד לך כמה מילים הכי פשוטות והכי חשובות- שיהיה לך אושר, עושר, בריאות ואהבה. ואם לא תמצאי אהבה-אני תמיד כאן
אוהבת אותך מלא, רעות

מעין../images/Emo65.gif

!Happy Birthday To You בטח תסלחי על היותי לא מוכשר בכתיבת ברכה
אבל לאחל מזל טוב אין לי בעיה! את יודעת כמה שאני אוהב אותך, חושב שאת מיוחדת ומקווה שנמשיך לשמור על קשר בשנה החדשה. יום הולדת שמח, אני בטוח שתחגגי כמו שצריך ותהיי מוצפת בחיבוקים ונשיקות.

dxe בן

New member
מזלל טוווווב../images/Emo13.gif

שתיזכי עדד 1000000200000 שנההה שתצליחי בהככככלל

roey406

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifמזל טוב!

עד 120 אושר ועושר בריאות והצלחה תמשיכי להיות מדהימה ונחמדה

למעלה