חג שמח חברים שלי

mikilk

Active member
../images/Emo155.gif חג שמח חברים שלי ../images/Emo155.gif

חג אביבי, פורח, חג של שמחה וכיף הרבה בריאות ואושר שתפילותנו לחזרתו של גלעד שליט ונעדרים נוספים תיעננה שתפילתנו האישיות תתגשמנה שלכם מיקי

אושר361

New member
תודה מיקי../images/Emo140.gif. נקיון בפסח...

חג הפסח מביא עימו את המנהג לנקות- ניקיון הוא לא רק ניקיון פיזי,ניקיון הוא גם ניקיון מנטלי ורגשי. ניקיון מפנה מקום,פותח מרחב חדש לצמיחה. אז איך מנקים??? מסכימים! מסכימים להיפרד, מסכימים להיפרד מכל מה שלא משרת אותנו יותר. מבינים! מבינים שכל מה שלא משרת-מעכב,מחליש,תוקע. במישור הפיזי-נפרדים מחפצים ישנים, בגדים ישנים, חפצים ובגדים שלא נעשה בהם שימוש למעלה משנה,חפצים שיש להם קשר לאדם שפגע בנו,איכזב אותנו... במישור הרגשי-נפרדים ממערכות יחסים מסרסות, מקצצות כנפיים, מרעילות, נפרדים ממערכות יחסים בינוניות, דואליות, שלא הולכות עד הסוף... מציבים גבולות! ניקיון רגשי מפנה מקום להתנסויות חדשות ומעצימות... במישור המנטלי- נפרדים מאמונות ישנות ,תבניות חשיבה מקבעות, בנוגע לכסף, הגשמה, אהבה, הורות, תקשורת ועוד ועוד... ומסכימים לשחרר, לנקות. כל כך מאתגר לשחרר! מרבית בני האדם מזדהים עם הישן, המוכר והסביר ואז לפעמים, כשמשחררים, בהתחלה, יש צורך לאחוז!!! אין צורך!!! הכל בסדר!!!! שחררו, נקו, יש לזה עוצמה וחיות נדירים בברכה של שחרור הכל אפשרי

nataly36

New member
חג שמח ונהדר!

מקווה שהקדוש ברוך הוא שמע את כל תפילותינו על כל השבויים והנעדרים שלנו. לשובו המהיר של גלעד שליט, יהונתן פולרד ושאר החיילים שלנו שהושארו מאחור. אני רק עכשיו מתחילה לחוש חג. היה מאד עמוס הימים הראשונים..... אבל עכשיו אביבי וטוב! איך אצלכם? עכשיו שהקטע ה"משפחה מורחבת" עבר חלף לו, נרארו לנו הימים הכייפים של החג!

למעלה