תמיד נמשכתי לתקופה מסויימת....

טליה Talya

New member
../images/Emo157.gif../images/Emo161.gifתמיד נמשכתי לתקופה מסויימת....

איזו תקופה היסטורית מסקרנת אתכם? איזה לבוש מהעבר אתם אוהבים ונמשכים אליו? האם יש סיפורים מסויימים מההיסטוריה ששוב ושוב אתם רוצים לקרוא או לראות סרטים על אותה תקופה? אתם מוזמנים לכתוב כאן ולשתף ובהמשך הפתעה

daoli

New member
יש הרבה תקופות שעושות לי את זה

מצרים העתיקה. זוכרת חלום מגיל שלושאו ארבע שבו אני מאלפת אריות. אוהבת מאוד אינדיאנים. אבל לא אינדיאנים שגרים באוהלים כי אם אינדיאנים שגרו בתקופת המאיה והאינקה. בטיפולי הילינג שעברתי, ראיתי את עצמי בתור גבר שמאני עם כובע מיוחד בצורת שמש על הראש. מטפסת במדרגות גבוהות. ומדברת אל קהל.אצטאקים???? יש לי גם משיכה לתרבות האסיאתית. אוהבת לראות סרטים אסיאתים ואוהבת המון המון קטעי מלחמה. יש לי תמיד הרגשה שהייתי מלא פעמים גבר לוחם.משהו במונגוליה????? וכמובן שתקופת השואה מאוד עיניינה אותי. בתור נערה הייתי יושבת שעות וקוראת עדיויות של ניצולים. קנו לי במיוחד גם את סדרת עמוד האש.עד היום כשיש לי זמן פנוי, אני מחפשת באינטרנט מידע. חשוב לי להבין איך זה התחיל ואיך אף אחד לא עצר את זה בזמן. וויאטנאם ומלחמת ויאטנם עניינו אותי תמיד. אפילו נסעתי לויאטנם וחוויתי שם חוויות מאוד מיסטיות. כאילו כבר הייתי שם. כל יום הייתי חווה דה ז'ה וויים רבים. עד היום יש לי אהבה לויאטנאם, לשדות האורז שלה ולשלווה.

טליה Talya

New member
../images/Emo24.gifהזכרת לי "מאלפת אריות"

סצינה מתוך הספר "התקדשות". קראת אותו? אם לא אני ממליצה לך מאוד!! את תתחברי למה שכתבו שם. גם אני מסתקרנת מאוד מחיהם של האינדיאנים ושבט ה"מאיה" אה...והזכרת לי עכשיו שיום אחד עשיתי מדיטציה ולנגד עיניי הופיע דמות עם כובע מיוחד שמאפיין את ה"מאיה" וזה היה אחרי שביקשתי מסר לגבי יכולות הריפוי/טיפול שלי.... (בחיי אני צריכה להקפיד ולרשום כל חוויה כזו...).
חוויות מויאטנם, נשמע שעברת חוויה מיוחדת מאוד!!

Feanor75

New member
שאלה יפה. יש כמה תקופות

אירופה של ימי הביניים, הנופים הירוקים, חיי הכפר, הרומנטיקה התמימה שלא כבימינו, טירות האבן והמוסיקה העתיקה. כת מדבר יהודה- תרבות גברית חזקה, כבוד למילה, כבוד אחד לשני, איש לא נכנס לדברי חברו. צניעות, הרחק ממלכודות החומר, יש זמן לאנשים להתבונן פנימה. הפוכים אחד לאחד מהתרבות כיום. שחר האנושות- טבע מלוא מרחב העין, קולות טבעיים בלבד- הרוח, יללת זאב, גשם. ראשית התודעה, ההירהורים הראשונים. האדם השורד בעזרת מוחו ועדיין במעמד של בעל חיים ככל השאר, לפני שהביס את האבולוציה.

טליה Talya

New member
וואו...הרגשתי משום מה צמרמורת ....

מקסים...מרגישה את הגעגועים לפעם.... כשהייתי צעירה יותר...לפני שהקמתי משפחה... היה לי זמן להיות עם עצמי ועם הדמיון
וכאילו חייתי כאן ועכשיו אך בפנים בלב הרגשתי חזק את העבר כל מיני סצינות במקרים שונים. בעיקר הייתי נישאת על גבי מחשבות/זיכרונות של תקופת ימי הביניים.
. תודה על השיתוף.

קרניני K

New member
תקופה מסקרנת...

האמת שכשהייתי קטנה הייתה לי משיכה ענקית לדינוזאורים וגם עד היום אני זוכרת חלום מגיל 4 על דינוזאורים ענקייםם ומפחידים כאלה... ייתכן שזה זיכרון מגלגול קודם?.. אין לי תקופה ספציפית שאני נמשכת נראה לי, אבל גיליתי שיש לי אולי טראומה מהעבר הרחוק.. מוזר . גיליתי שאני מאוד פוחדת מבומים, למשל מבלון שמתפוצץ ועד לרעמים, וכל פיצוץ כלשהו מעורר בי חלחלות ורצון להיות מוגנת..

טליה Talya

New member
קראתי את מה שכתבתם../images/Emo23.gifמאוד מסקרן ומעניין!!!

ואני רוצה גם לשתף, שתמיד נמשכתי למצרים העתיקה תמיד פחדתי בטירוף מסיפורים על הפרמידות... וכמו שפחדתי גם מאוד רציתי עוד ועוד לשמוע סיפורים.... ובתיכון כשלמדתי תולדות האומנות המורה הראתה לנו שקופית של ציור מתקופת הפרעונים שבה הגבר היה כהה עור והאשה בהירת עור, ואני זוכרת שזה ממש הקסים אותי.... ...לימים נישאתי לבעלי שהוא שחום עור ואני בהירת עור מאוד....וכשאני חושבת על זה... אז שמלת הכלה שלי היתה קצת בסגנון שמזכיר את הלבוש המיצרי/יווני.... אני גם נמשכת מאוד לתקופת ימי הביניים לסיפורים, לבתים, לטירות, לבגדי המלוכה.... אוהבת מאוד סרטים על אבירים ונסיכות...
אני מאוד מאוד אוהבת את הנופים של אירלנד ואת המוסיקה האירית. וכמובן...(נראה לי שחצי אוכלוסיה פה בארץ) נמשכת וכואבת את תקופת השואה. עוד מילדות תמיד הייתי בוכה לשמוע את הסיפורים המצמררים כאילו מדברים עלי....

טליה Talya

New member
../images/Emo77.gifוההפתעה../images/Emo77.gif

תקדישו לכם 20 דקות (ואם אפשר יותר, מה טוב) של שקט ורגיעה. התקופות שאליהם אתם נמשכים כל כך הם זיכרון צרוב שלכם באותה תקופה בגילגול הקודם. תשאבו לכם כמו בתוך מנהרת הזמן אל אחת התקופות שאתם אוהבים תראו בעינייכם סיטואציה מסויימת שאתם כלולים בה איך אתם נראים? מה אתם לובשים? מה אתם עושים? האם יש מישהו אתכם? האם מתרחש משהו? תשאלו את עצמכם מה אתם צריכים ללמוד מאותה תקופה בשביל להתקדם היום? האם קרה משהו בעבר הרחוק שאתם צריכים לתקן היום? האם יש איזשהו ידע קדום שאתם צריכים אותו כיום?
בהצלחה!! אשמח לשמוע חוויות.

למעלה