שאלות/בקשות

shay08

New member
שאלה

למי שראה אתמול את השידור של ערוץ הילדים עם דניאל , יכול להעלות את זה לפה או לשלוח לי לאיסייקיו?!252340580

shay08

New member
בקשה לכל חברי הפורום

תוכלו לשלוח לי את הפלייבק של השיר אלייך מהסינגל . דרך האימייל :[email protected] או דרך האייסיקיו :252340580 זה מאוד מאוד דחוף תודה, שי

../images/Emo207.gif../images/Emo206.gif

שמתם לב שכשיש את הכתוביות בתחילת ובסוף הקליפ במקום שיהיה צריך להיות כתוב: כתוב הליקון\פופ ארט כתוב:אבגדה

המילים

ברקע היא עומדת לשניה לא מסיתה את המבט עוד רגע היא הולכת והיא נשארת רק עוד יריה אחת אלי היא מתקרבת מכוון אבל פוגע רק ליד אולי גם היא חושבת איתי להעלם, רוצה איתה לבד נגמרה הסבלנות אז תעני לי בכנות תראי אני לא עוד טעות אולי תתני לי הזדמנות את , קשה יותר מדי תסתכלי עלי אני רוצה אלייך , אלייך רק את יודעת מה כדאי רואה לך בעיניים, אני רוצה אלייך, אלייך רק כמעט נוגע זיעה נוטפת שנינו גב אל גב אני כבר משתגע אלייך מסתובב, לידך נשכב את החולצה קורע, הגוף בוער גובר בי הרעב אז בואי נתפרע, נסגור את האורות ונעלם עכשיו נגמרה הסבלנות אז תעני לי בכנות תראי אני לא עוד טעות אולי תתני לי הזדמנות את, קשה יותר מדי תסתכלי עלי אני רוצה אלייך, אלייך רק את יודעת מה כדאי רואה לך בעיניים, אני רוצה אלייך, אלייך

למעלה