מחשבות על שינוי רונים ופני הדור

../images/Emo16.gif מחשבות על שינוי רונים ופני הדור

היום לפני 13 שנה יצחק רבין ז"ל אתמול מחר רונים....להחיות מתים עם רונים לשנות... להשפיע מי קובע את גורלנו אנחנו או הם הזמן ים הזמן ומשהו שכתבתי מזמן כמסמך מצורף אני לא אשכח את אותה הפגנה ואיך מ"לא לאלימות כן להידברות" הביאנו עד הלום.....

רונים להחייאת המתים

ראידו אנסוז אלגיז אותלה אפשר למדוט עם הרונים האלה ולדבר עם המתים. זה לא תמיד נעים לדבר עם המתים, נא לקחת בחשבון...
הכל מביא אותנו לעכשיו... בסך הכל... הטוב והרע.

ובכן

לא התכוונתי להעלות באוב... כי אם להחיות להפוך מוות לחיים זה נעשה עם רונים פעמים ספורות בלבד.

להפוך מוות לחיים...

משתמע שמוות זה ההיפך מחיים. אני התכוונתי - להתייחס ל"מתים". לחתימה האנרגטית שלהם שנשארה פה. לקשקש איתם, לשאול מה קורה... פעם חשבתי שזה אסור, ובהרבה מובנים ייתכן שזה מסובך ויש להיזהר, לא תמיד האנרגיות של מי שהיה חי עד לא מזמן הן "נקיות", מצד שני, גם של אלה מאיתנו שעדיין חיים לא כאלה מזהירות... הכוונה מבחינת הכוונה הטובה.

יפה שלי!!! ../images/Emo205.gif../images/Emo23.gifהבנתי את כוונתך ובכלל

זה היה סתם הגיגים של עצב שקשורים אצלי למוות של דמות אב. דמות מרכזית,. כמו נגיד איך שאנשים מגיבים למוות של לנון או קנדי או רבין, או זיכרון רחוק שיש לי.. על מוות ששינה את כל מהלך חיי הרבים (הגילגולים) לאחר שפדיתי נשמה יקרה לי עד מאוד והחייתי אותה בכוח החונים אבל זה זיכרון מאוד מ-או-דדדדד ר-חו-קקקקקקק אבל (עשרים תפוחי.....)

למעלה