שרשור לזכרו של עוזי חיטמן

מצב
הנושא נעול.

line 666

New member
לא קשור לפורום אבל עוזי חיטמן נפטר

שרשור לזכרו של עוזי חיטמן

היום הלך לעולמו אחד היוצרים הגדולים ביותר של מדינת ישראל מאז ומתמיד, האיש שידע לכתוב ולגעת ברגשותיהם של כל אחד ואחת מאיתנו דרך שיריו, בין אם בשירי ילדים שהפכו אותו למושא הערצה שלהם ועד לשירי אהבה, שירים מזרחיים ושירים ישראליים, אין אדם במדינת ישראל שלפחות אחד משיריו של עוזי חיטמן ישאר איתו לעד עוד הרבה שנים ויהיה לזכרון מתוק מהאיש הנפלא הזה שרק לראותו היה מעלה חיוך ואושר. תרגישו חופשיים לשרשר הודעות לזכרו ואף להעלות מילים משיריו יהיה זכרו ברוך
היום בגיל 52 אז בואו וכולנו נדליק נר לזכרו

aviy99

New member
אכן אבידה גדולה לדעתי לעם ישראל

אכן אבידה גדולה לדעתי לעם ישראל
אינני רוצה שזה ישמע כמו מליצה, אבל עוזי ז''ל היה פשוט אדם גדול ודגול ולדעתי זאת אבידה גדולה לעם ישראל. יהי זכרו ברוך

ארזS

New member
אלוקים שלי, אדון עולם ! ../images/Emo7.gif

אלוקים שלי, אדון עולם !

כמה שאני עצוב הבוקר.
האמת שרציתי לפתוח על זה שירשור אבל היססתי בגלל שזה לא נושא ששייך לפורום. כעת כשמישהו כבר העלה את הנושא תרשו גם לי להביע את צערי העמוק על לכתו מאיתנו של איש יקר. יהי זכרו ברוך !

ארז לאדם יקר כזה מגיע שרשור

אלוקים שלי, אדון עולם !

כמה שאני עצוב הבוקר.
האמת שרציתי לפתוח על זה שירשור אבל היססתי בגלל שזה לא נושא ששייך לפורום. כעת כשמישהו כבר העלה את הנושא תרשו גם לי להביע את צערי העמוק על לכתו מאיתנו של איש יקר. יהי זכרו ברוך !
ואני בטוחה שאם נחפש מספיק טוב נמצא גם איז תח"צ בשירים שלו.

ארזS

New member
אין לי ספק בכך

ואני בטוחה שאם נחפש מספיק טוב נמצא גם איז תח"צ בשירים שלו.
אין לי ספק בכך
ממש אהבתי את הבן אדם הזה. אולי לא הבנת אותי אבל בכלל לא כתבתי שאני נגד השירשור. חס וחלילה ! אני בעד ! כמו כן סביר שאם נתעמק בשיריו נמצא משהו שקשור לתח"צ. יהי זכרו ברוך.

../images/Emo7.gifכמה עצוב עוזי חיטמן נפטר

כמה עצוב עוזי חיטמן נפטר
כך פתאום בגיל כל כך צעיר, יהי זכרו ברוך
"אלוהים שלי רציתי שתדע חלום שחלמתי בלילה במיטה..."
1952-2004

באסאם זועמוט היה שחקן ענק

גם עוזי חיטמן,וגם באסאם זועמוט
חכים הטבח מהמסעדה הגדולה.
באסאם זועמוט היה שחקן ענק
אבל לצערי הרב היה שונא ישראל שהצהיר על זה בכל הזדמנות אפשרית, לכן קצת קשה לי להצטער עליו. אבל לזכר השחקן הנפלא נדליק נר

"יהי זכרו ברוך" אני צריך עזרה דחוף

מישהו יכול לעזור לי ולעלות לינק לשיר של עוזי חיטמן : "מי ידע שכך יהיה...." לדעתי זה השיר הכי עצוב ומרגש שניכתב בארץ , הוא ניכתב בזמן מלחמת יום כיפור . מצפה ללינק זה מאוד חשוב לי . בתודה עמית גוד .

אני מחפש את הביצוע של עוזי חיטמן

מישהו יכול לעזור לי ולעלות לינק לשיר של עוזי חיטמן : "מי ידע שכך יהיה...." לדעתי זה השיר הכי עצוב ומרגש שניכתב בארץ , הוא ניכתב בזמן מלחמת יום כיפור . מצפה ללינק זה מאוד חשוב לי . בתודה עמית גוד .
אני מחפש את הביצוע של עוזי חיטמן
+ בועז שרעבי .

מצב
הנושא נעול.
למעלה