שרשור לזכרו של עוזי חיטמן

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
../images/Emo16.gif עצוב עצוב|../images/Emo16.gifלעמית כנס ללינק

"יהי זכרו ברוך" אני צריך עזרה דחוף
מישהו יכול לעזור לי ולעלות לינק לשיר של עוזי חיטמן : "מי ידע שכך יהיה...." לדעתי זה השיר הכי עצוב ומרגש שניכתב בארץ , הוא ניכתב בזמן מלחמת יום כיפור . מצפה ללינק זה מאוד חשוב לי . בתודה עמית גוד .
עצוב עצוב|
לעמית כנס ללינק
פרטי השיר שם השיר: מי ידע שכך יהיה מבצע: בועז שרעבי לחן: עוזי חיטמן מילים: עוזי חיטמן זה לא חלום עוד יבוא היום יום לו חיכינו אלפיים שנה המלחמה האחרונה. עוזבים את הבית עוזבים את החברים לובשים מדי זית והולכים לימים אחרים. מי ידע שכך יהיה שבכמה לילות ללא אמא תהפוך מנער ותהיה לבחור מסתער קדימה. מי ידע שכך יהיה שבכמה לילות ללא אמא תקבל עליך תואר שכזה שתצעק: אחרי וקדימה זה לא חלום עוד יבוא היום יום לו חיכינו אלפיים שנה המלחמה האחרונה. נחזור אל הבית נחזור אל החברים נפשוט מדי זית ונחזור לימים כלפנים. מי ידע שכך יהיה שבכמה לילות ללא בית נלך לימים אחרים ונראה יונה עם עלה של זית מי יתן וכך יהיה שבכמה לילות ללא בית נלך לימים אחרים ונראה יונה עם עלה של זית.

עמית תנסה בזהוי שירים

"יהי זכרו ברוך" אני צריך עזרה דחוף
מישהו יכול לעזור לי ולעלות לינק לשיר של עוזי חיטמן : "מי ידע שכך יהיה...." לדעתי זה השיר הכי עצוב ומרגש שניכתב בארץ , הוא ניכתב בזמן מלחמת יום כיפור . מצפה ללינק זה מאוד חשוב לי . בתודה עמית גוד .
עמית תנסה בזהוי שירים
הם מומחים שם.

איש דגול וגדול! ובטח שזה קשור ../images/Emo16.gif

לא קשור לפורום אבל עוזי חיטמן נפטר
היום בגיל 52 אז בואו וכולנו נדליק נר לזכרו
איש דגול וגדול! ובטח שזה קשור

"בין הרים ובין סלעים טסה הרכבת, טוב גם נעים היה לקום וגם לשבת"

david80

Member
../images/Emo79.gif"חלמתי שאני הולך להיות נהג קטר"

"חלמתי שאני הולך להיות נהג קטר"
השורה הראשונה משיר הפתיחה של התכנית "חלום עליכם" בביצוע ובהנחיית עוזי חיטמן ז"ל!
נזכור אותו תמיד, ניזכר עם יצירותיו הרבות שתרם לתרבות הישראלית!

וואלה נכון, ככה התחיל שיר הפתיחה

"חלמתי שאני הולך להיות נהג קטר"
השורה הראשונה משיר הפתיחה של התכנית "חלום עליכם" בביצוע ובהנחיית עוזי חיטמן ז"ל!
נזכור אותו תמיד, ניזכר עם יצירותיו הרבות שתרם לתרבות הישראלית!
וואלה נכון, ככה התחיל שיר הפתיחה
של חלום עליכם, איזה שמחה הוא עשה לילדים עם התוכנית הזאת, מאוד אהבתי אותה.

צביקוש23

New member
נפטר היקר באדם ! עוזי חיטמן ז"ל!

נפטר היקר באדם ! עוזי חיטמן ז"ל!
היום בבוקר בעוד אני נוהג למקום עבודתי אני שומע ברדיו על כך שעוזי חיטמן ז"ל נפטר. בהתחלה חשבתי שאולי אני רק מדמיין אז העברתי תחנה וגם שם אמרו את אותו הדבר ברגע שעיקלתי שזה נכון עצרתי לכמה דקות בצד שכן מרוב תדהמה וצער לא יכולתי לנהוג! עוזי חיטמן מאז ילדותי היה דמות אהובה ונערצת עליי ביותר! אני זוכר אותו עוד מתקופת פרפר נחמד , דרך התוכנית האהובה עלי (ועל מרבית ילדי שנות ה80) הופה היי , ולאחר מכן תחילת שנות ה90 בתוכנית שלו " חלום עליכם" שם הוא הגשים חלומות של ילדים (כן.. גם אני הייתי בין הפונים לתוכנית) אני זוכר אותו מהשירים הנפלאים שכתב בין היתר כתב כמה שירים לשלומי שבת וחלק גדול מאד מהשירים של חיים משה הלחין או כתב עוזי חיטמן ז"ל. מצמרר אותי לחשוב שהאדם היקר והמופלא הזה איננו איתנו עוד! אבד לי אישית דמות האהובה עליי ביותר משחר ילדותי! אבידה גדולה למדינה! אני זוכר ממש לא מזמן הייתה לכבודו באחד הערוצים תוכנית שהוקדשה במיוחד לכבודו והוא התרגש עד מאד מההוקרה הזאת. אני זוכר כשהבן שלונפצעקשהבתאונת דרכים כל המדינה השתתפה בכאבו הפרטי! לעולם לא אשכח את האיש היקר הזה ! וממש כמילות השיר לו היה שותף במילים ובלחן : בלעדייך אני חצי בן אדם..". עוזי חיטמן ז"ל יהי זכרו ברוך ! לעולם לא אשכח אותו

fireman

New member
../images/Emo16.gifשרשור לזכרו של עוזי חיטמן../images/Emo16.gif

היום הלך לעולמו אחד היוצרים הגדולים ביותר של מדינת ישראל מאז ומתמיד, האיש שידע לכתוב ולגעת ברגשותיהם של כל אחד ואחת מאיתנו דרך שיריו, בין אם בשירי ילדים שהפכו אותו למושא הערצה שלהם ועד לשירי אהבה, שירים מזרחיים ושירים ישראליים, אין אדם במדינת ישראל שלפחות אחד משיריו של עוזי חיטמן ישאר איתו לעד עוד הרבה שנים ויהיה לזכרון מתוק מהאיש הנפלא הזה שרק לראותו היה מעלה חיוך ואושר. תרגישו חופשיים לשרשר הודעות לזכרו ואף להעלות מילים משיריו יהיה זכרו ברוך

יוצר מיוחד ומוכשר. ת.נ.צ.ב.ה../images/Emo16.gif

היום הלך לעולמו אחד היוצרים הגדולים ביותר של מדינת ישראל מאז ומתמיד, האיש שידע לכתוב ולגעת ברגשותיהם של כל אחד ואחת מאיתנו דרך שיריו, בין אם בשירי ילדים שהפכו אותו למושא הערצה שלהם ועד לשירי אהבה, שירים מזרחיים ושירים ישראליים, אין אדם במדינת ישראל שלפחות אחד משיריו של עוזי חיטמן ישאר איתו לעד עוד הרבה שנים ויהיה לזכרון מתוק מהאיש הנפלא הזה שרק לראותו היה מעלה חיוך ואושר. תרגישו חופשיים לשרשר הודעות לזכרו ואף להעלות מילים משיריו יהיה זכרו ברוך
יוצר מיוחד ומוכשר. ת.נ.צ.ב.ה

vitamin P

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo10.gif

היום בבוקר ששמעתי על מותו נזכרתי בכל התוכניות היפות שראיתי בתור ילד והוא השתתף בהן....

orensaab

New member
../images/Emo79.gif רכבת אדומה

רכבת אדומה
עוזי, יוצר, כותב ומלחין, הלך מאיתנו וקולו נדם,
עוזי, חבר ורע, שלא אשכח לעולם,
עוזי, שראשית לכל היה פשוט בנאדם. אתה תחסר לי, לנו מאוד. אחד השירים שעוזי כתב, אולי הפחות ידועים הוא"רכבת אדומה"

../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif [רכבת אדומה]

[רכבת אדומה]
רכבת אדומה לוקחת אותי אחורה, במסע אחרי אבי. רכבת אדומה, לוקחת אותי אחורה, אני נוסע להבין. כשניקולאי אומר, שהימים משתנים, באלף תשע מאות תשעים. רכבת אדומה, לוקחת אותי מזרחה, במסע אחרי אבי. רכבת אדומה, לא עוצרת ולא נחה, כשאנחנו מתקרבים, וניקולאי אומר, שהימים מתחלפים, והם עכשיו יותר יפים. היי - קמרד - תפקח את העיניים ותראה. יש חיים מחוץ לחומה, יש מילים מחוץ לדממה, יש חיוך מחוץ לאימה - כמו השלג הלבן שנשקף מהחלון, של רכבת אדומה. אני אומר לך, אני אומר לך, כי אני הייתי כאן לפני שנולדתי - נער יהודי - בן בלי בית - בן בלי שם. וקמתי והלכתי והייתי לעם. זה לא קל - אני יודע - זה קשה. אך בסוף זה מתגשם. תפקח את העיניים, ותראה - אתה רוסי גאה, אך לעזאזל הגאווה - תחי האהבה. רכבת אדומה לוקחת אותי אחורה, במסע אחרי אבי. רכבת אדומה לוקחת אותי אחורה, אני נוסע להבין. כשניקולאי אומר, שהימים משתנים, באלף תשע מאות תשעים ואחת... מוגש בחסות אתר שירונט

../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

עצוב מאוד. אחד האנשים עליו גדלתי. החל מפרפר נחמד וכלה בהופה היי. יהי זכרו ברוך!

JayZed

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo16.gif../images/Emo79.gif

רק לפני שנתיים למדתי עם בנו של עוזי ז"ל באקדמיה למוסיקה...
הוא תמיד יחיה ביצירותיו. גדלתי עם השירים שלו, בין השאר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה