המירוץ למיליון אמריקה עונה 13 פרק ראשון

seenop

New member
../images/Emo160.gifהמירוץ למיליון אמריקה עונה 13 פרק ראשון

הגירסה הרשמית של המירוץ למיליון והגירסה הטובה ביותר לתוכנית זו תצא לעונה 13! עברנו 12 עונות קשות מלאות במהפכים והתרגשויות.. אבל הגיע הזמן להתרגש מחדש! אז המירוץ למיליון אמריקה מחר 21:45 בערב ערוץ יס סטארס אקשן. שידור נוסף בשעה 20:10 יום שלישי. התוכנית תשודר רק ללמנויי יס בלבד.. נ.ב אני לא אהיה פה לצערי כי אני הולך לדרבי חח יאללה מכבי.. אז בבקשה ממכם לכל ספויילר מהתוכנית מי הודח וכל הדברים הללו סימו את הסימן
תודה וצפייה מהנה .. אתם יכולים לרשום פה את ההשערות שלכם על העונה הזאת,מי המתמודדים שאנשים פה יכירו אותם ועוד..

digikids

New member
מגניב

לצערי אני כבר יודע מי ינצח בטעות קראתי בויקיפדיה, אבל את כל שאר סדר ההדחות אני לא יודע כך שזה עדיין יהיה מעניין! כמה זמן חיכיתי לעונה חדשה, סופסוף!

dararo

New member
../images/Emo58.gifS13E01-הפרק המאכזב טיפה

בתור אחד שכבר ראה את עונה זאת, זו הזדמנות בשבילי לחזור על הכל- אז ככה: נתחיל מכך שדנדרו לא מפסיקים להצחיק ואהבתי את התגובה שלהם במשימת המדרגות (OH NO!!!). ניק וסטאר שעשעו אותי במחשבה שקן וטינה(ברבי, לאאא) יהיו ההורים שלהם-אני לא יודע אם זה יצא לפועל והתאכזבתי מהעובדה שאניטה והשני שלא זכור לי שמו עפו, רציתי שישארו. עד הפרק הבא-דניאל

כי הוא ראה בקצב של אמריקה ../images/Emo58.gif

אני ראיתי אבל הפסקתי אחרי שכמעט כל הפייבים שלי עפו ורק זוג אחד נותר כמעט בלי סיכויים... אגב, מישהו שיודע, מי זכה בסוף? אני רק מקווה שלא ניק וסטאר...

digikids

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gifמי שניצח הם../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

זהירות ספוילר גדול מאוד
ניק וסטאר.

dararo

New member
../images/Emo58.gifדעתי לגבי המנצחים-ספוילר ענק

אני אכתוב את זה שוב בפרק 13 אבל הנה כבר, למי שרוצה להרוס לעצמו, הנה התשובה: המנצחים הגדולים הם ניק וסטאר. לדעתי הגיע להם, הם עבדו קשה ביחד, הם עשו הכל, ממצב של הפסד ובעזרת קצת מזל, הגיעו כמעט אחרונים וניצלו. מגיע להם! מגיע להם! מגיע להם! ואחרי סוף העונה מה זה שנאתי את קן וטינה-אבל עם זה נחכה

חחח תפוזבל ../images/Emo58.gif

רציתי לעשו תצוגה מקדימה ולחצתי בטעות על שלח... ניק עוד סביר - את סטאר אני ממש שונא. חחח אני אמרתי בביקורת שלי שניק וסטאר בטוח לא ינצחו חחחחחחחחחחחחחחחחח טוב, לפחות בזוכים הם מגוונים, יש גם כאלה שמגיעים מקום ראשון כל פעם (רוב וברנן) וגם כאלה שמגיעים מעמדת נחיתות גדולה (אריק ודניאל) אבל עד ניק וסטאר לא באמת שנאתי אף זוג זוכה.

dararo

New member
../images/Emo58.gifספוילר ענקי לפרק 10

אני מה זה רחמתי על טוני ודאלאס כשהם איבדו את כל הכסף. לפעמים צריך להזהר בצעדיך

Lori S

New member
אתמול הם הודחו וחבל

דווקא חמודים אך האיטיות עשתה את שלה.. מי שלא ממהר - שלא יתפלא אם יודח מהמירוץ

dararo

New member
מה לא מיהרו?פשוט לא הגיעו בטיסה הנכונה

"כל זה הרבה יותר לחוץ מאשר דבורים"!!!(אח...אניטה!)

למעלה