המירוץ למיליון אמריקה עונה 13 פרק 2

seenop

New member
../images/Emo160.gifהמירוץ למיליון אמריקה עונה 13 פרק 2

מי יודח לדעתכם?מה יהיה המשימות הכל כאן! וגם לאחר הפרק.. מחר 21:45 יס סטארס אקשן

dararo

New member
../images/Emo58.gifTAR S13E02-אחחח..(ואני מתמוגג)

הרגשות שלי לגבי הפרק הזה מעורבים, כי מי שלדעתי הכי הגיע לו לנצח את המקטע הזה לא ניצח, הזוג הזה כ"כ התאמץ-אחחח..... הערות שלי לגבי הפרק: -מארק וביל העדיפו חוכמה ומזל על פני כוח, דבר אשר השתלם להם-אחחחח.... -קלי וכריסטי חופרות בחול כשהן מחפשות מיכל ענקי-הגיוני? לא...אחחחח..הן אומרות שיקראו פעמיים את הרמז פעם הבאה וזה מוביל אותי ל: -קלי וכריסטי (2) שוכחות לדבר עם נהג המונית, אך יש להן מזל....אחחח.... -טרנס ושרה לא שמים לב לשלטים? לא מתקבל על הדעת...אחחח.... -משימת המחסום הזאת הייתה פשוט מטומטמת, אם מישהו הבין איך היו אמורים לעלות על זה בלי להעתיק הכל-נא להגיב....אחחח.... סה"כ לג נחמד...אחחחח......

../images/Emo58.gif

לקלי וכריסטי יש מזל מהשטן אבל הן מפוזרות כל-כך... ולכן חיבבתי אותן מאוד.

JAMES DEAN

New member
../images/Emo58.gif

אהבתי את הרעיון של אחד הזוגות שבכלל חשב לספור את הכתובות כי המספר 11 מוזכר כמה פעמים על הקיר. אני יכול להבין את צמד הבנות (האהבליות) כי המילה קונטיינר יכולה להתפרש לכמה דברים. כמו זה למשל... למרות שבעולם הבישול קוראים לזה גסטרונום. טרנס זה שדומה לטי באג מתגלה כמפונק. "תחבשי פלסטר... תנשפי לי על זה..." אולי זה ישתנה בשאר הפרקים. הוא מזכיר בפינוק שלו את אדם. אדם היה ממש ילדותי.

גםצופה

Member
מנהל
הם דווקא היו סבירים...

הם אמנם רבו - אבל זה בגלל שהם פשוט לא היו מתאימים.. אדם הוא באמת טיפוס ילדותי לגמרי.. באותה עונה היו כמה זוגות קולניים ברמות כמו ג'ונתן וויקטוריה (הם היו קולניים בצורה מחרידה ורבו כל הזמן...) וגם לורי ובולו כל הזמן הרעישו (למרות שסה"כ הם היו חביבים למדי..) אני אישית לא אהבתי כ"כ את העונה.. בעיקר כי מי שהיה פייבוריט בעיני לא זכה ומי שכן זכה הוא זוג יחסית 'אנמי'... (זכה בעיקר בגלל שהוא גמר לאכול את הפיצה מהר או משהו דומה לזה..לא אהבתי כ"כ פרדי וקנברה <גם פרדי היה 'ילדותי' קצת
>)

dararo

New member
מסכים שפרדי היה ילדותי...

ג'ונתן וויקטוריה היו רמה אחרת לגמרי של עצבון ולורי ובולו היו ממש חמודים

זו הייתה עונה יחסית אנמית

כמו תמיד, כשאני מחליט שאני מחבב צוות של שני הגברים, הצוות הזה אף פעם לא מנצח, אבל זו הפעם הראשונה שאחד הצוותים האהובים עליי הגיע למקום האחרון בהחלט. דון ומרי-ג'יין היו חביבים אבל זקנים וחלשים מדי בשביל הפורמט הזה, את האבא והבת די חיבבתי, את ג'ונתן וויקטוריה לא סבלתי
, לורי ובולו היו נחמדים. היחידים חוץ משני היהודים שבאמת רציתי שיזכו אלה קריס וג'ון וגם זה בגלל שזה היה צוות ששלט במשחק. יחסית לעונה הזו, פרדי וקנדרה היו סבירים, למרות שהתגובה של פרדי בפרק 5 או 6 (שכחתי כבר) עם השער הייתה מגוחכת.

למעלה