המירוץ למיליון ישראל פרק 3-ההדחה

seenop

New member
../images/Emo160.gifהמירוץ למיליון ישראל פרק 3-ההדחה../images/Emo160.gif

המירוץ למיליון - רשמים מהפרק היום!

כאן תוכלו לכתוב כל מה שחשבתם על הפרק ובכלל. עוד רבע שעה זה מתחיל!

balbala5

New member
נקרעתי מצחוק מהגלישה על החול...

ההיא שם נתנה פתאום צעקה חחחחחחח כאילו נשבר לה יו חשבתי שאני מתעלפת מצחוק. היום הפרק ממש מצחיק.

גםצופה

Member
מנהל
נראה לי..

שהם לא רוצים להיות מול 'הישרדות'... אבל זה בהחלט מוגזם שאין הדחה כבר 3 פרקים

b o n f i r e

New member
מעצבן ביותר

מה, כל לג יהיה שני פרקים?? צריך לתבוע אותם על הפרת הפורמט

וואו! נמאס לי כבר מדרום אפריקה!

גם הפרק הבא (הרביעי ברציפות) יהיה שם ושוב היה פרק ללא הדחה.! משימת הגלישה נראית כיפית וקלה מאוד. במשימה עם החבית מאור אמר שהיא שוקלת איזה 40 קילו.. 40 קילו לזוג זה באמת לא כבד... או שכולם חלשים או שהיא שוקלת יותר מ- 40. אני מתחיל לשנוא קצת את עמיחי-הוא מעצבן,חושב שהוא יודע הכל ומתייחס מאוד בזילזול למיה! אבל בסך הכל נהנתי!

ForeverMC

New member
איזה זוג הודח היום? פספסתי...

מקווה מאוד שלא צמד ה-צ'יק צ'יק צ'ק היי היי היי

Sugarfall

New member
שוב לא הדיחו?!?!

למי הם מחכים!? עד כה היו אמורים להיות 3 זוגות מודחים! לא צפיתי בגלל הסרט על רביבו. זלזול בצופים שכבר שלושה פרקים אין הדחה.

JAMES DEAN

New member
מה זלזול בזה?

הם רוצים שאנשים יצפו בהם כל פרק ואת תהיי במתח. בגרסא האמריקאית יש פרק מיוחד של קטעים נבחרים או שלא ראינו בכלל, שזה דבר מעצבן באמת. צריך להתרגל שכל שני פרקים תהיה הדחה אלא אם כן זה קטע שקבעו מראש.

carmit4

New member
זה לא מעצבן אתכם??

לחכות שבועיים בשביל שמישהו יודח??? הדחה אחת בשני פרקים- בסדר, אבל לא לשים את שני הפרקים האלה באותו שבוע?? לחכות שבועיים לפרק הדחה?? אם לא למרוח במירוץ עצמו אז למרוח בפרקים??? דיי זה ממש מעצבן ומוציא את כל הכיף מהצפייה.... זה יוצא שחודש שלם אף אחד לא הודח!! ומי יודע אולי יותר....

ezecef

New member
כן, שני פרקים בשבוע

היה יכול להיות נחמד. כשיש פרק אחד בשבוע והדחה כל שני פרקים, כולל נקודות סיום שאין בהן הדחה, זה קצת נסחב.

את צודקת, אבל זו לא האשמה של רשת ../images/Emo185.gif

רשות השידור היא זו שמגבילה את "רשת" ו"קשת" לשדר שעתיים שבועיות של ריאליטי בלבד. "קשת" פועלת להגדיל את מנת השעות בגלל "האח הגדול VIP" ו"רשת" בגלל "המירוץ למיליון"..עד כה לא התקבלה החלטה להגדיל להם את השעות אז אנחנו נתקעים עם הדחה פעם בשבועיים.

למעלה