המירוץ למיליון ישראל פרק 5-ההדחה

seenop

New member
../images/Emo160.gifהמירוץ למיליון ישראל פרק 5-ההדחה../images/Emo160.gif

תגובות על ההדחה לפה!

זהו. ../images/Emo122.gif הלכה העונה.

גם שמו את התוכנית מול הישרדות וגם עפו שני המלכים מאשדוד . נפרדת בצער מהחברה הטובים שייצגו את הארץ זבת החלב, הדבש והקוטג' 3 אחוז.

cifnao

New member
לא נכון- הם התנהגו בגסות

רק מרגלית וחנה נומליות שם ולא עושות בושות למדינת ישראל

JAMES DEAN

New member
ארץ זבת החלב, הדבש והקוטג' 3%

באמת חבל שהזוג האשדודי עזב אותנו. הם היו ממש טובים ותחרותיים. תגידו זה רק אני או שאין להפקה כסף לאוכל?
אם זה ראש עגל (סמיילי) או עכברוש. אבל מה שלא תגידו אין על הקיבוצניקיות. כתבה מפנאי פלוס.

magicהאחת

New member
אין על אשר!!!!!!!!!!

זאת לא תהיה כבר אותה תוכנית בלעדיו. אשר התותח!!!!!!!!!!

ny22

New member
מנהל
די עצוב...

אפילו שהם לא הפייבוריטים שלי, ממש רציתי שהם יגיעו עד השלבים האחרונים. גם אחרי כל מה שהם עברו... באמת חבל... אבל אני עדיין אמשיך לראת את התוכנית הזאת (ולהנבות מהזוגות ומשאר הנופים המדהימים והתרבויות המרתקות).

הלך להם הרייטינג!

אשר ומאור עשו את כל התוכנית. אין לי צל של ספק בזה. כל השאר הם סתם עשירים מפונקים שרצו להתפרסם ולא מצאו איך!

chingoya

New member
ארץ חלב, דבש וקוטג' 3%..בהחלט!

הם עשו את התוכנית.. גם חנה ומרגלית עושות את התוכנית. קשה לי לחשוב על מישהו אחר שהייתי רוצה שינצח מלבד הקיבוצניקיות. טוב... מבחינתי הסתיימה העונה בכל מקרה, בעוד כמה ימים אני טס מכאן. תהנו - זה רק משחק.

קצת עצוב לי שאשר ומאור הודחו

הם נחמדים ומצחיקים. זה נדיר שיש זוג מצחיק כמו אשר ומאור וכמו חנה ומרגלית. זה גם היה מרגיז, כי אם לא היה פנצ'ר בגלגל אז הם לא היו מודחים. זה היה חוסר מזל ביחד עם הפציעה של מאור. אם מאוד לא היה נפצע בברך, אז הם יכלו לדעתי ולהפתיע להגיע רחוק במשחק. הגעתי למסקנה כמו שמישהו מהמתחרים אמר שלמונית ולמזל יש משמעות מאוד גדולה במשחק. אם אתה לא מדריך טיולים מנוסה שחרש את העולם, אז מה שקובע זה המזל.

גםצופה

Member
מנהל
מזל זה מילת המפתח במירוץ למיליון... ../images/Emo58.gif

יש זוגות שאתה בטוח שהם יגיעו ראשונים או יהיו בין המובילים ובסוף הם אלו שמודחים ראשונים או לא מגיעים לשלבים מתקדמים - בעונה 7 למשל (שאני חושבת שהיה שם קאסט די חזק...) הודחו בשלב די מוקדם של המשחק 2 אחים שאני חושבת שהיו בין הראשונים שנקלעו לתאונת דרכים שעיכבה אותם - בפרק בו קרתה התאונה הם לא הודחו אבל הם כבר היו בין הצוותים האחרונים, ובמקצה אח"כ הם כבר הודחו... בעונה 6 הודחו כבר בפרק הראשון צוות שהיה די חזק - בעיקר בגלל שיקולים מוטעים שלהם - בחרו במשימת צומת שנראתה כביכול קלה אבל היתה מתישה - בעוד שהמשימה השניה שהיתה טיפוס היתה יחסית קלה, ואני חושבת שבסוף הם גם טעו בניווט (זה לא המקרה שהיה בפרק, אבל מראה עד כמה דברים קטנים יכולים לגרום לכך שצוותים יכולים להיות מודחים מהמירוץ בגלל פנצ'רים, טעויות וכיוצב'..) בעונה 12 למשל היה סיפור של 'קארמה' בפרק הראשון זוג שהיה בין המובילים, אבל היה מעצבן בטירוף - נתקע באחד המשימות היחסית קלות של המירוץ (אחרי כמה משימות מתישות וקשות המשימה היתה יחסית קלה...) הם היו צריכים להוביל חמורים לאיזה נקודה ולקבל שם את סימן הדרך הבא - והם נתקעו עם איזה חמור עקשן שלא זז (הם כנראה גם לא ידעו איך לטפל בחמור... הם עמדו ולא זזו כאשר כל הצוותים פשוט עקפו אותם..) ולגבי המסקנה שלך לגבי מזל ומוניות - היא מאד נכונה - עוד דוגמה מהעונה השישית היה צוות די חזק שהודח בגלל שהמונית הובילה אותם (נדמה לי שזה קרה בסין) למקום אחר לגמרי שהיה בכלל בצד השני... ובסופו של דבר הזוג הודח בגלל אותה טעות...

סבינה 22

New member
כמה טעויות כתבת במסר אחד?

אני ראיתי את העונה השישית והשביעית של המרוץ למילון בשידורים שהיו עד לפני שבועיים בהוט. במשימת החמורים היה זוג אחד מעאפן שלא הבין שצריך לקחת זוג חמורים ולא אחד.. אז הפ היו צריכים לעשות את המסלול של החומרים מההתחלה שוב... היה זוג אחר שנתקע קצת עם החומרים אבל הם התגברו ממש מהר והגיעו למקום השלישי בסופו של דבר בגמר הזוג שהיה בסין - עם המונויות. זה היה הפרק שלפני הגמר של העונה.. אף אחד לא עף באותו קטע מירוץ.. דווקא הם שהתברברו בסין בגלל המונית, הגיעו מקום שני בגמר....

גםצופה

Member
מנהל
לטעון שאני טועה ולכתוב טעויות זה כבר טו-מאץ'.

- הפרק של החמורים שהתיחסתי אליו היה בעונה ה-12... זה לא היה קטע של הבנה לקחת 2 חמורים והם לקחו רק אחד (למרות שנדמה לי ששם זה היה עזים או משהו דומה..) אלא זוג שהיה בין המובילים ופשוט נתקע עם החמור (או החמורים..) שהם לקחו - ולא יכל לזוז מהמקום... כולם עקפו אותם - כולל צוותים שנחשבו חלשים והם היו תקועים במקום ולא זזו בכלל... הקטע עם המוניות היה באמת בפרק הלפני האחרון - אבל הגיעו אליו 4 צמדים שרק שלושה המשיכו הלאה.. והיידן ואהרון שהיו צמד די מוביל הועף מהמירוץ (לפי הויקיפדיה הם הגיעו באותו לג שלישיים לתחנה - אבל בגלל שהם לא השלימו את המחסום ולא מצאו את המפתח, היידן היתה שבורה מכל אותו יום, הם הודחו מהתחרות...) לגמר עלו פרדי וקנברה, כריס וג'ון, אדם ורבקה.

סבינה 22

New member
החמורים היו בעונה 7 וויקטוריה וג'ון פישלו שם!

הם לקחו רק חמור אחד... והם עפו באותו מירוץ, שאגב היה באתיופיה. מי שלא הצליח כל כך עם החמורים היו אדם ורבקה... מי שהתבררבר בסין היה כריס וג'ון בגלל המוניות.. ויום למחרת קרה אותו דבר להיידן ואהרון.. אבל כריס וג'ון הצליחו לצאת מזה והיידן ואהרון פשוט ויתרו במשימה של המפתחות...

גםצופה

Member
מנהל
אני יודעת על הקטע של העונה 7..

אבל בדוגמה שנתתי לא התיחסתי על המקרה שקרה בעונה 7 (זה רק מראה עד כמה קריאה לא נכונה של מידע הדרך יכולה להשפיע על המירוץ....) אלא על מקרה שקרה בעונה 12 (ולכן אגב שמתי סימן
על ההודעה שלי... <ציטוט: בעונה 12 למשל היה סיפור של 'קארמה' בפרק הראשון זוג שהיה בין המובילים, אבל היה מעצבן בטירוף - נתקע באחד המשימות היחסית קלות של המירוץ (אחרי כמה משימות מתישות וקשות המשימה היתה יחסית קלה...) הם היו צריכים להוביל חמורים לאיזה נקודה ולקבל שם את סימן הדרך הבא - והם נתקעו עם איזה חמור עקשן שלא זז (הם כנראה גם לא ידעו איך לטפל בחמור...סוף ציטוט> בדוגמה של המוניות התיחסתי על מה שקרה להיידן ואהרון ששם הסיפור עם המונית מאד השפיע על הזוג ועל הביצועים שלהם בסופו של דבר באותו לג (אם אני זוכרת.. במקרה שקרה לכריס וג'ון הם היו יחסית רגועים ולא לקחו את זה קשה... ואגב זה גם נקודת מפתח להתקדמות במירוץ... הרבה זוגות שהם יחסית רגועים/שאקלים מגיעים לשלבים מתקדמים במירוץ או אפילו זוכים בו...)

גםצופה

Member
מנהל
עוד דוגמה לקריאה לא נכונה של מידע דרך../images/Emo58.gif

בעונה 13 - בפרק השלישי זוג הודח בגלל שהוא לא קרא נכון את "מידע הדרך"/משימה - במשימת הצומת/מעקף (דיטור באנגלית) הם היו צריכים להגיע למקום מסויים ברגל - ואותו זוג לקח מונית.. בסופו של דבר כשהם הגיעו לתחנה היה להם עונש של 30 דק' - במהלכם יתר הצוותים הגיעו לתחנה - והם הודחו מהמירוץ...

למעלה