המירוץ למיליון ישראל פרק 5

seenop

New member
../images/Emo160.gifהמירוץ למיליון ישראל פרק 5../images/Emo160.gif

כל הפרטים על הלג לכאן מה אהבתם ומה לא .. היום 21:45 ערוץ 22 צפייה מהנה

אליענה ויעל

גועל נפש פשוט. איך הם מתנהגות לבעלי חיים.. בהמות הן בעצמן.

R n L

New member
אולי תפרטו קצת מה הן עשו שמי שלא צופים יוכלו

גם להבין?

ny22

New member
מנהל
בקיצור -

הייתה איזו משימה שבה הן היו צריכות לנווט תאו עם מחרשה. כמובן שזה היה קשה והתאו לא תמיד זז... מה שקרה זה שהן כל הזמן קיללו את התאו ובנסוף לכך זרקו מלא קללות לאוויר (כמעט כל מילה שניה שלהן במשימה צונזרה ובמקומה היה "פיייייפ...").

R n L

New member
אז ממש טוב שלא צפיתי בתוכנית הזו כי התעללות ב

בבעלי חיים - דבר שכל כך מעצבן ומזעזע שלא מובן איך הם מעזים לשדר אותו. שלא לדבר על זה שאולי זה גם בניגוד לחוק ואולי צריך להגיש נגד המפיקים תביעה שתפסיק אחת ולתמיד יחס שכזה לבעלי חיים בתוכניות ריאליטי.

אני מתה על הקיבוצניקיות אבל איזה קול מרגיז יש

לזאת שצועקת כל הזמן "מרגלית"....אני משתגעת!!!! לפעמים הן כאלה מעצבנות!!!!! גם לענבל יש קול מרגיז.....אני ממש לא אוהבת את ההתייחסות של המשתתפים ואת המשימות כלפי בעלי החיים

hasoi2

New member
פשוט עלוב

המרוץ למיליון הישראלי הוא פשוט בדיחה גרוע, קמצנות שלא ראיתי, איזה משימות עלובות, מתמודדים מפונקים,כל טעות אפשרית הם עשו. לא מתקרב לאמרקאי. אני מת על האמרקאי,וממש לא סובל את הישראלי.

ny22

New member
מנהל
אהבתי את הפרק...

רק חבל שחנה ומרגלית לא ממש הצליחו לנצל את היתרון שהיה להן (רק תחשבו מה היה קורה אם הן לא היו לוקחות את הקיצור הדרך.... מעניין היכן הן היו). סה"כ הזוג שאני הכי אוהב עדיין נשאר ואני מרוצה. גם המישמות עצמן, די נחמדות

ny22

New member
מנהל
אאל"ט...

אחד לפני אחרון... (האחרונים כרגע הם אלן וענבל)

ny22

New member
מנהל
אם לומר את האמת -

הכל עוד פתוח! הרי יכולה להיות איזו משימה שתעכב את שאר הזוגות ותתן לחנה ומרגלית יתרון... כך שיש עוד סיכוי!

פרק טוב!!

סוף סוף מרוקאיות
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא הן שמו לאלן וענבל עצוררר
זהו אין סיכוי שהם לא עפים.... יאללה שיעיפו כבר את הקיבוצנקיות האלו..

JAMES DEAN

New member
שמתם לב כמה משימות הם צריכים

לעשות כדי להגיע לשטיח?
לבנות אופנוע
לחרוש שדה אורז
לספור דגים
לרכב על אופניים עם סלים או לשוט בסירת קש
לרקוד בין מקלות עוד דבר שמעצבן זה שכתוב להם על השלטים בעברית.
לפי דעתי הם צריכים לשבור את הראש ולהסתדר לבד כמו האמריקאים. ועוד דבר זה הראיונות איתם. לא שאני קטנוני ושם לב לכל פרט אבל תשימו לב שלפעמים מראיינים אותם בחוץ ולפעמים במלון או באכסנייה. (לפי הוילונות.

גםצופה

Member
מנהל
לא יודעת אם יש באמת יותר משימות במירוץ הישראל

הישראלי... כי גם באמריקאי יש יותר כמה משימות בפרק יותר מהצומת ומהמחסום - הרבה פעמים יש להם משימה להגיע למקום מסוים כדי להתקדם הלאה - פה בישראלי נותנים להם גם משימה כדי לקבל את המעטפה הבאה... כעקרון אפשר היה לצמצם את הכל לפרק אחד (פחות ראיונות, פחות התמקדות על המשימות... באמריקאי למשל יש צוותים שאצתה לא שם לב מה הם בדיוק עשו ואיך הם עשו את המשימה - כי צילמו רק את ההתחלה ואת הנקודה בה הם הגיעו למעטפה..) ובישראלי כן משדרים יותר מהמשימות עצמם...

STAR whore

New member
../images/Emo197.gifשמתם לב למחשוף שאליאנה דפקה

הקיבוצניקיות הורסות אותי מצחוק, לגמר

למעלה