המירוץ למיליון ישראל פרק 5

retard boi

New member
פאק בעריכה

למרות שהמירוץ הישראלי הוא קפיצת מדרגה מהשרדות ויש המון שיפורים יש עדיין חורים מאוד משמעותיים לעומת האמריקאי ואני לא מדבר רק על וידואים ארוכים וכיוצא בזאת. בשני הפרקים הקודמים כל פעם שראו את המלכות יופי והאשדודים מספרים על הלג שלהם הם נראו עצבניים וכאילו הם כרגע בכו לא חשוב כמה חיוכים התחקריניות ניסו להוציא מהם, הפעם זה זהה עם אלן וענבל - אלן נראה המום לחלוטין והעיניים שלו אדומות לגמרי והמשפטים שענבל מוציאה מהפה מאולצים ושקופים - ראבק , אם אין לכם ריאיון טוב שלא חושף את העובדה שהם עפו אל תשימו אותו בפרק בכלל. זאת בנוסף לזה שבשל חוסר וידואים העורכים משלבים ראיונות מפרקים אחרים יחדיו שזה יכל להיות טוב ויפה אם המתמודדים לא היו מחליפים בגדים מפרק לפרק ומתראיינים באותם בגדים שהיו להם באותו הלג וע"י כך לחשוף ראיונות עתידיים של צוותים שאנו לא בטוחים שבכלל ישרדו ולחשוף את התקדמותם - קרי חנה ומרגלית בכל 4 הלגים שכבר בלג 1 התראיינו עם 3 סטים שונים של בגדים.

AndreyS

New member
למה הם לא יכולים להחליף מונית?

אני לא לגמרי מבין למה כל הצוותים ממשיכים לנסוע באותה מונית לאורך כל הקטע, במיוחד כשהנהג בעייתי. מה גם שחלק מהמשימות ארוכות והנהג מחכה למתמודדים כל הזמן הזה... זה היה הגיוני אם ההפקה היתה שוכרת המוניות מראש? אבל זה נראה כאילו הם סתם תפסו אותן ברחוב.

שי וגיא או הדס וענבל הסבירו למה

המשימות נמצאות במקומות נידחים ולא במרכזי הערים או לצד כבישים ראשיים ואם יוותרו על נהג המונית שלהם אז יידרש להם הרבה זמן למצוא נהג אחר

ny22

New member
מנהל
למיטב הבנתי ../images/Emo26.gif

א. הם היו יכולים להחליף מונית בעיקרון. אבל הם נסעו לכאלה חורים שהיה חבל להם על הזמן בלחפש מונית אחרת. (ככה שי אמר היום אם אני לא טועה). ב. זה חלק מהמשחק - שאתה צריך להסתדר לבד (מלבד הטיסות שההפקה משלמת). לכן חלק מהרעיון זה זהם צריכים למצוא מונית בעצמם.

למעלה