המירוץ למיליון פרק ראשון-ההזנקה

seenop

New member
תשובה..

לצוות הצילום יש מקום קבוע על המקום המתמודדים נלחמים על מה שנשאר על המקומות האחרונים... בגלל זה חשוב להגיע ראשונים לדלפקים ולהזמין כרטיסים כמה שיותר מהר... והמתמודדים מזמינים רק לשניים כמובן..

רבקה1958

New member
שוב שאלה

איך לצוות הצילום יש מקום קבוע כאשר הרבה פעמים המתמודדים בסדרה האמריקאית, מחליפים טיסה מחברת תעופה אחת לטיסה יותר מהירה בחברת תעופה אחרת שהם מוצאים בעצמם לאחר חיפוש. לפעמים המקום במטוס מתפנה ממש בשנייה האחרונה.

הם חייבים להזמין להם

רק לפני כמה ימים,בשידור החוזר של העונה החמישית פיל אמר את זה. לכל זוג יש איש שמצלם ואיש שמקליט. במוניות,רכבות,מטוסים וכו' הם חייבים להכניס אותם. אם לדוגמא על מטוס יש 2 מקומות לזוג ואין עוד 2 מקומות לצוות אז זה לא אפשרי לקנות את הכרטיסים האלו לכל מקום שהם עולים הם חייבים 4 מקומות

alonnn

New member
וואי זה היה נראה כמו קליפ אחד ארוך

מאיפה הכסף להפקה כזו גדולה?(כן מפרסומות,אני יודע)

טעות טעות טעות טעות טעות../images/Emo108.gif

לפצל את זה ל2 פרקים, פשוט טעות! להישרדות עוד ישש ערימות של זבל שהם יכולים למלא ב2 הפרקים האלה אבל במירוץ למיליון זה פשוט.. נמרח! זה לא יכול להיות שפרק שלם יהיה על 2 משימות מסכנות, זה פשוט לא הולך ככה.

ny22

New member
מנהל
סיכום הפרק (וגם הפייבוריטים שלי)

היה פרק נחמד. גם הנף וגם האנשים. לא ראיתי את הגירסא האמריקאית כך שיאן לי ממש למה להשוות, אבל סה"כ - מאוד נהינתי. למרות שהיו קטעים שבעיני קצת נמרחו. עם כל הכבוד, אחרי שהזוג הראשון עבר את השמורה וסיים ראשון את הכפר, זה די מעצבן שפתאום חוזרים לזוגות שרק נחתו בפורט אליזבת....ואז רואים את המסלול כולו שוב פעם. מה שכן, הדס וענבל, ילנה ולירן פשוט
יפיפיות והייתי שמח לראות אותן בעוד פרקים. (כן, זה חלק מזה). ואני מקוה גם שהזוג הזה שעומד להינשא יגיע לגמר - זה יהיה נחמד אם הוא יציע לה נישואין... אבל תכלס, בעיני קצת קשה עוד לקבוע מי פייבוריט (חוץ מהמראה) היות ואנחנו לא ממש מכירים את הזוגות. שתהיה לכולנו צפייה מהנה (אין לי מה לומר בהצלחה לזוגות כי הבנתי שכבר כל הפרקים צולמו...).

lb22

New member
רק התחילה הסדרה הזו וכבר...

עשו טעות... נעזוב את זה , שהחיקוי לפורמט האמריקאי הוא לא כזה טוב. לא משך אותי לצפות בזה ואפילו את ההקלטה של זה העברתי מהר. אבל הטעות היחידה - למה לעצור ? למה לא לזרום עם מה שהולך טוב מעבר לים , פרק הדחה פרק הדחה ולא פרק ... ועוד פרק ואז הדחה .... ואה כן , הזוג שיגיע לגמר לדעתי זה הזוג שלפני הנישואים אלן וענבל רק בגלל שהוא יצטרך להציע לה נישואים בסוף הסדרה.

Krishi

New member
טוב, הם לא הרסו את זה לגמרי.

אבל ניתן להם להינות מהספק בגלל שזאת רק העונה הראשונה. לשיפור: -קצת מדי משימות בפרק. -לפעמים הם נתקעים יותר מדי על זוג מסויים. -אין יותר מדי הבדלים בין הזוגות, לא הביאו ייצוג למספיק מגדרים שיהיה קצת יותר מעניין. -הבנתי שאת המשימה הראשונה הם לקחו מהגירסה האמריקאית (שזה מוזר כי ראיתי את כל העונות שלה אבל לא זכור לי שום דבר מזה) אז אם זה נכון - קצת מקוריות. -לא יודע למה, אבל לא אהבתי את הקול של המנחה. אולי זה עניין של טעם אישי כבר. -והכי חשוב - פרק הדחה!!! לא הגיוני פשוט! בכל פורמט שלוקחים פה בישראל הם הורסים את הדבר הכי חשוב בו! אם מעכשיו ועד הפרק האחרון הם לא מדיחים כל פרק מישהו מלבד 2 פרקי "ללא הדחה" (ולא, הפרק היום לא נחשב) זה יהיה ביזיון ענק. אבל בגדול, כמו שאמרתי בהתחלה, לא הרסו את התוכנית יותר מדי. ניתן בהחלט לצפיה. החבר'ה מאשדוד הרגו אותי! אשכרה ייצוג אמיתי של ישראלי אסלי. אני בעדם!

גם פרק ראשון ללא הדחה זה לא חסר תקדים

גם בעונה 6 (אחד העונות היותר סבירות לדעתי, חוץ מזה שידעת מההתחלה מי בגמר), זה היה ככה.

Krishi

New member
והייתה סיבה כנראה למה לא המשיכו עם זה

כן זה אכזרי על הפרק הראשון להדיח מישהו אבל ככה זה צריך להיות. מעבר לזה, יש לי תחושה, שהחבר'ה בישראל לא ישמרו על קצב ההדחות כמו במקור.

iNEEDit25

New member
אחחח

מה אפשר לצפות, כשלוקחים את העורכים של הישרדות - העונה הראשונה? כשלוקחים מישהו לערוך את "המירוץ למיליון", צריך לוודא שהוא באמת ראה כמה עונות. כי אם ראו כמה עונות, היו מבינים שההבדל העיקרי בין הישרדות למירוץ למיליון הוא.. שאין וידויים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! באמצע הפרק. אין!!!!!!!!!!!!!!!!!! מה הם מכניסים לי וידויים של האנשים באמצע הפרק?????????????????????? זה לא הישרדות!!!!!!!!!!!!!!! חוץ מזה, המנחה, רז מאירמן. נכון הוא חתיך, אבל זה שהוא חתיך לא אומר שהוא יודע להנחות. והוא לא. יאללה, מה כבר אפשר לצפות מהפקה ישראלית.

דווקא יש וידויים באמצע הפרק

למשל בעונה 6, בפרק השלישי - כל הזמן היו וידויים של לינה וכריסטי, אמנם העלילה נמשכה אבל שמעו את הקולות שלהן, כך שהיה ברור שמשהו מאוד חשוב הולך לקרות להן. וזה איך הן עקפו שישה מקומות ואז צנחו שוב כל הדרך למטה.

m B L O N D A

New member
../images/Emo84.gif אהבתי את התוכנית ! ../images/Emo47.gif

אין כמו הבלונדיניות
[ אהמ
] . עמיחי מדהים

shiri1707

New member
פרק מעולה

אני ממש אהבתי! וזה יותר מעניין מהישרדות לדעתי

Yael Bee

New member
הזוג האהוב עליי

הוא דפנטלי גיא ושי, המהממים, ואני מהמרת עליהם שהם לוקחים הביתה את המיליון שקל ומקימים בזה עוד מסעדה

למעלה