עוף גוזל חתוך את השמיים XD

דבש Nתiק

New member
../images/Emo160.gif עוף גוזל חתוך את השמיים XD

ביום שני (21.8) על הבוקר אני ממריאה לצרפת ואני הולכת לראות את המגדל המדהים, אייפל! וליורודיסני משם אני נוסעת ברכבת מהירה!!!!!! להולנד והולכת לכפר הדייגים (לימוד על תרבות הולנד) ולאפטלינג ש... שהוא פארק מדהים ביופיו ברמה של יורודיסני, דיסנילנד... מיד לאחר מכן אני נוסעת שוב ברכבת לבלגיה והולכת שם לבית השוקולד הבלגי ולאיזה מוזיאון
ואחרי זה אני טסה חזרה לישראל!
הנקודה היא שמה21.8 עד ה28.8 אני בחו"ל מקווה שתהנו במוחות בזוגות וכמובן שתהנו במשחק הפשעים המושקע של ליה המדהימה
שהפורום שלנו זכה בה
אני אשלים פערים במשחק כשאני אחזור וכאן אני חוזרת ואומרת תודה לליה המדהימה!
אני אתגעגע
אגב איך מארינה עברה?
פו!

liaush

New member
שתהיה לך טיסה נעימה ../images/Emo24.gif

אין צורך להודות לי חח את משקיעה במשחק ולקחת אותו ברצינות מלכתחילה. עמדת בזמנים היית רצינית ואחראית ולכן מגיע לך להיות בגמר
אחרי שתחזרי ב28 אני אביא לך את כל השאלות שאשאל שאר הפושעים כמובן שאני אשנה אותם שיהיה יותר הוגן
אני חושבת שזה יצא 20 שאלות חח. אם תעני על כולן את בגמר:] בכל מקרה המקום שמור לך:) והסיבוב השלישי של משחק הפושעים מתחיל ביום שני בערב!. אז כל הפושעים שבכלא תתכוננו!

cmpo

New member
../images/Emo109.gif טיסה נעימה ../images/Emo24.gif

תחזרי אלינו עם חוויות! אני רק רוצה לוודא, את שיר ברבי? ששינתה את הכינוי? אני לא זוכרת פשוט.

דבש Nתiק

New member
ת ו ד ה י'מושלמת,

ואגב במשחק מוחות הזוגות אני בחו"ל בסבב ה-1 או אפילו השני (למרות שאיך שזה נראה לא יקרה למה המשחק תקוע) בכ"א אני סומכת עלייך שתדעי לעשות את המשימות של מוחות בזוגות לבד עד שאחזור - לא סתם שתינו המובילות במשחק הפושעים XD

אושRתי

New member
נסיעה טובה../images/Emo13.gif

שמרי על העצמך, תהני ותחזרי עם חוויות ותמונות

למעלה