צפניה שלנו

עולי

New member
../images/Emo160.gif../images/Emo160.gifצפניה שלנו../images/Emo160.gif../images/Emo160.gif

זה רק הזיכרון העלוב שלי או שצפניה שלנו טס מחר לשטוקהולם??? אני מקווה שעוד לא מאוחר, אז צפניה, שיהיה לך המון המון המון המון בהצלחה שם עם השבדיות, השבדים ומה לא! בהצלחה בלימודים, בהצלחה עם השפה, בהצלחה עם השירים, בהצלחה עם כל מה שאפשר, ובעיקר בהצלחה בחיים!!! אני מקווה שלמרות שתהיה כל כך רחוק, תהיה בכל מקרה כל כך קרוב ותיצור כאן קשר פה ושם... אתה תחסר באתר ובפורום בפרט המווווון!

Poi§on

New member
../images/Emo160.gifטיסה נעימה צפניה../images/Emo160.gif

ולפי מה שהבנתי ממך אתה תמשיך לנהל את הפורום משם, לא??? אני מאוד מקווה שכן!!! בכל אופן צפניה אני מאחל לך רק הצלחה ושתיהיה איתנו בקשר! אוהבים אותך כאן בפורום!

googely bear

New member
../images/Emo19.gifמצטרף לעולי

וכמובן גם בהצלחה בלימודים, הרי זאת המטרה.

רוצה להפטר ממנו מהר, הא ?../images/Emo67.gif

צפן אכן טס , אבל זה יקרה רק ביום שבת. נאום הפרידה שלו- בקרוב !

כמו שליסה אומרת: Too Far Gone ../images/Emo8.gif

חברים יקרים, בעוד 6 וחצי שעות אעלה על מטוס שייקח אותי הרחק לשבדיה הרחוקה אבל זה לא אומר שאני נפרד מכם... (באמת נראה לכם שאחרי העלאת הממשק החדש של המצעד אני אעלם???) אני לוקח איתי מחשב עם מקלדת בעברית ואתם בהחלט יכולים לסמוך על זה שאמשיך לנהל משם את הפורום, רק תנו לי כמה ימים להתארגנות בדירה החדשה ובינתיים אל תשכחו להצביע לחדש של גירלז אלאוד במצעד 47 שעלה ממש היום! (פרשנות המצעד לא מופיעה בעמוד עקב תקלה טכנית). אתם יודעים מה? קבלו פרשנות ספיישל למצעד - בלעדי לפורום
השבוע הראשון של "הקופסא" בגרסת 4.0 הוכתר כהצלחה. מספר המצביעים ל"מתיחת הפנים" שעבר המצעד גדל פי חמישה!!! אז מה היה לנו השבוע? מצעד מס' 47 הביא את אוונסנס שוב למקום הראשון עם מה שמסתמן כאחד המועמדים הבולטים לתואר "שיר השנה 2003". אבל אבריל לאבין לא וויתרה בקלות - נקודה אחת הפרידה בינה ובין שבוע שני ברציפות במקום הראשון. ביונסה, כריסטינה ומדונה התחזקו השבוע בקאמבק תמוה והפכו להיות גם הן איום של ממש על הצמרת. הלהיט החדש של כריסטינה, הדואט המקפיץ עם ליל' קים, נכנס היישר למקום ה-6 - האם מדובר כאן על מקום ראשון נוסף לכריסטינה? רובי וויליאמס ודניאל בדינגפילד מתחזקים אבל לא זזים לשום מקום ואילו בלק אייד פיס, דני מינוג ודלתה גודרם מתרסקים לחלק השני של המצעד. דיג'יי סמי מקפץ לו בקלילות 6 שלבים תוך שהוא מותיר מאחוריו את הסטריאופוניקס ואת שינייד קווין שממשיכה להיחלש אבל מצליחה לסגור 25 שבועות במצעד ולהשוות את שיאו של אמינם מתחילת השנה! כניסה מאכזבת ל-17 לבלו קאנטרל ולשון פול שעדיין תקועים במקום הראשון בבריטניה. השבוע נפרדנו מההרכב הפיני, הרסמוס, שאוטוטו הולכים לכבוש את תחנות הרדיו, אצלנו הם הגיעו בשיאם למקום ה-6. השבוע גם נפרדנו מגרוב ארמדה שרק נכנסו וכבר מפנים את מקומם. הפינה לשיפוטכם מציגה 3 להיטים חמים אש: קודם כל, תוכלו לדרג את להיט ההמשך של אוונסנס - מי מהם ידורג יותר גבוה? ההרכב הנשי הפופולרי, גירלז אלאוד מביאות אותה בשיר מהמם ביופיו - האם יצליחו להגיע שוב לעשיריה הגדולה שלנו? הלהיט השלישי כבר נטחן בכל מקום אפשרי - להיט הקיץ החביב של לומידי שמארחים גם את בסטה ריימס בשיר שממש כיף לשמוע. מי יהיה במקום הראשון? לכו להצביע! לכו להצביע! נשתמע בשמחות!

TheRasmus

New member
איך העפתם את הראסמוסים?????

רק מקום 6 בטופ שלו??? ממש מאכזב שהוא לא הגיע לטופ 3 .. בכל ארצות אירופה שהוא הגיע אליהם הוא מועמד לשיר השנה.. בנוגע לשיר של אוונסנס הוא מועמד ודאי לשיר השנה בהמון תחנות רדיו בארצנו.. ובסופו של דבר הוא יגיע טופ 3 במצעדים השנתיים של כל הארץ חוץ מהמצעד הרשמי שכרגיל יפשל בלהיטי הרוק-פופ כמו בשנה שעברה שתקעו את אבריל במקום ה-29 עם COMPLICATED...

Raz male

New member
בהצלחה!!!

ומקווים שתסתדר מהר כדי שתוכל לדווח לנו ולנהל את הפורום

למעלה