אוריינטציות

יום אוריינטציה מחר לתקשורת - באיזו שעה?

יש לי בשעה 1000 אבל הבנתי שיכול להיות שיש מפגש גם ב1200. מישהו יודע?

IceCold 3000

New member
יום אוריינטציה בגבעת רם..

מישהו היה שם? מישהו יכול לספר מה היה ואיך היה? איזה טיפים נתנו? וכו'...

RichardSmith

New member
אני יודע שזה ב-12 בגבעת רם. ../images/Emo3.gif

יש יום אור' לכמעט כל החוגים

Keyman86

New member
מה שהיה ביום אוריינטציה

זה כמה הרצאות משעממות וסיור זריז בקמפוס. לא הפסדת כלום.

ny22

New member
מנהל
אם אתה שואל אותי ../images/Emo26.gif

לא הרבה הפסדת. היה יום חשוב ומעניין. אבל בעיני הוא יותר נועד למי שאף פעם לא היה בקמפוס. המטרה הייתה למנוע את ההלם של מי שאף פעם לא היה ויגיע ליום הראשון והכל ינחת עליו בבום. את רוב הדברים שעשינו בסיור כבר הכרתי. מה שכן, הכרתי קצת מהאנשים שהולכים ללמוד איתי, שזה בעיני פלוס חשוב מאוד. היו עוד שתי הרצאות שלא הפסדת שלא היית בהן, אבל מה שנאמר בהן היה חשוב - 1. הרצאה של אדם מתן, יו"ר אגודת הסטודנטים בגבעת רם. הוא רק הסביר מה האגודה מציעה ומה היא יכולה לתת. אני ממליץ לך בחום להכנס לכתובת http://aguda.org.il/givatram. הוא אמר גם דבר חשוב מאוד (שהוא אומנם פירט, אבל אני אתן לך את זה בסיכום) - כל בעיה שיש לך, לא משנה מה. תפנה לאגודה והיא תעזור לך, או תגיד לך למי לפנות כדי שיוכל לעזור לך. במקרים מסוימים, שבהם תתיקל ביד קשה מצד הבירוקרטיה, גם שם אגודת הסטודנטים בשביל לעזור לך. 2. הייתה הרצאה של משרד הדייקן. שבה הסביר מה בדיוק הוא מציע (יותר בקטע של עזרה לסטודנטים) - הכל מפורט באתר - כל הפרטים כאן
http://studean.huji.ac.il/ בהצלחה ושנת לימודים טובה ומהנה!

IceCold 3000

New member
תודה רבה :)

כנראה שאני אלך קצת לאיבוד כי לא הייתי בקמפוס עדיין. אבל לא נורא, אני חושב שאני אסתדר.

עידוdee

New member
../images/Emo163.gif אוריינטציות

לשרשר כאן את כל מה שקשור לאוריינטציה וכל שאר ההליכים הקדם-לימודיים

מתי מתחילים השיעורים בגבעת רם?

בשעה עגולה? (אם רשום במערכת מ-8 עד 10 זה אומר שהשיעור מתחיל ב-8 בדיוק ומסתיים ב-10 ?) איך זה הולך?

RichardSmith

New member
כן

בניגוד להר הצופים, בגבעת רם יש הפסקה בין השיעורים, בדרך כלל. השיעור של 10 מסתיים ב-11:45 עם הפסקה באמצע של רבע שעה.

למעלה