בוקר טוב עם בדיחה על הבוקר

../images/Emo167.gifבוקר טוב עם בדיחה על הבוקר

עובדת סקסית מגיעה לעבודה חדשה והבוס שלה נדלק עליה אבל פוחד אתם יודעים שהיא תתלונן על הטרדה מינית. בסוף היום הראשון הוא מגיע אליה ואומר לה: אני מאוד מרוצה ממה שעשית היום ונותן לה קוביית שוקולד עטופה יפה בסוף היום השני אומר יש התקדמות משמעותית ונותן לה חפישת שוקולד יוקרתית עטופה יפה בסוף השבוע הראשון הוא אומר לה מעולם לא היתה לי עובדת שהתקדמה כל כך יפה ונותן לה בונבוניה ענקית עטופה יפה היא אומרת לו אני סקרנית מה יקרה קודם אני אהפוך להיות שמנה או תזיין אותי?

לאור מצבי בעבודה כרגע הבדיחה לא הצחיקה ../images/Emo122.gif

אבל זו רק אני וזה רק הבוקר סליחה

tunalover

New member
לאור מצבי במיטה כרגע הבדיחה לא הצחיקה ../images/Emo6.gif

אבל זו רק אני וזה לא רק הבוקר...

tunalover

New member
לי לא עצוב - מצחיק אותי

אני כבר אשלים פערים מתישהוא...

Bubble Girl 27

New member
טוב זה רישמי העבודה הוציאה

לי את המוח מהמקום! הגרוש שלי...אהבלה עוד לא עיכלתי!

Bubble Girl 27

New member
השעה העבודה השיעמום

והרצון הבלתי נשלט לשים את הראש על החבר כשהוא על ערסל בחוף עם חול לבן ומים כחולים... אבל אין לי בכלל חלומות... רוצה הביתה!!!!!!

tunalover

New member
טוב, אני אלך לממש את החלום שלך

ואלך הביתה כי חבר בערסל לא מחכה לי וחול לבן ומים כחולים יש לי אולי בגינה.

Bubble Girl 27

New member
הופה הופה תראו מי מציץ

יש לך זמן אה? מצ'עמם לי ואתה יודע שמצ'עמם לי ואתה לא מבדר אותי?????

Bubble Girl 27

New member
הממ רוע לב שכמוך!

לי יש עוד חצי שעה עד לפגישה הבאה שלי עם איזה צרפתי צפרדעוני ורק אז נסיעה של שעה הביתה ולסדר את הבית ולחכות לילד שיחזור ויהפוך את הבית שוב... לפחות יש סיכוי שבלילה אני אשים את הראש על החבר...גם משהו.

../images/Emo105.gifלא הבנתי החבר הוא הצפרדע?

או שאת הולכת לאכול צפרדעים עכשיו עם הילד?

Bubble Girl 27

New member
וואי גם אתה בלונדינית??

לאאאא הייתה אמורה להיות לי פגישה עם יהלומן צרפתי (שגם הציע לממן אותי אבל אמרתי לו שתוך דקה אני עושה לו פשיטת רגל אז חבל) אבל היא בוטלה אז תוך 20 דקות אני בדרך הביתה!!!! והחבר שלי לא צפרדע!!! מקסימום כבשה שחורה (אני תמיד צוחקת עליו כי הוא תימני כהה מאוד)... ונראה לך שאני אוכלת צפרדעים???? שלא לדבר על הגוזל שלי?? בעעע עליך!

למעלה