ההופעה הכי טובה.

../images/Emo168.gifההופעה הכי טובה.../images/Emo168.gif

אני ממש מקווה שזה בסדר שפתחתי את השרשור. אם לא, מנהלת תמחקי. אז, מה ההופעה הכי טובה לדעתכם, שהכי נהנתם בה של חמי רודנר?
מה תאריך ההופעה?
איפה היא הייתה?
עם מי הלכתם אליה?
למה זאת ההופעה הכי טובה לדעתכם, מה היה מיוחד בה?
אם יש לכם תמונה משם, צרפו.

Lady In Blues

New member
המ, טוב.

הופעה בבארבי, מכונת השירים הגדולה
מה תאריך ההופעה? וואו, ממש לא זוכרת. איפשהו בסביבות החופש הגדול.
איפה היא הייתה? בבארבי ת"א.
עם מי הלכתם אליה? לבדי.
למה זאת ההופעה הכי טובה לדעתכם, מה היה מיוחד בה? אני לא ממש יודעת. אולי בגלל שזו הייתה ההופעה הראשונה שלי (של חמי). אבל הייתה שם אווירה מאוד כיפית. משהו מיוחד.

../images/Emo3.gif

אז, מה ההופעה הכי טובה לדעתכם, שהכי נהנתם בה של חמי רודנר? הממ.. ברוק"צ 2007..זאת הייתה ההופעה היחידה שהייתי,אבל בהחלט הייתה הופעה מעולה
מה תאריך ההופעה? נראלי 24.5.07? איפה היא הייתה? אמפיפארק ראשלצ עם מי הלכתם אליה? חברות למה זאת ההופעה הכי טובה לדעתכם, מה היה מיוחד בה? פשוט ה כ ל. אם יש לכם תמונה משם, צרפו.

rock a roll

New member
23/4/07

יש לי עוד את הכרטיס... ולמרות שזו לא הייתה הופעה מלאה היה ממש אחלה:p חמי תבוא גם השנה לרוק"צ :)

מאיה911

New member
אמממ...../images/Emo9.gif

אז, מה ההופעה הכי טובה לדעתכם, שהכי נהנתם בה של חמי רודנר? כל ההופעות שהייתי ממש נהנתי! אבל ניראלי שבהופעה שלו ושל ירמי בבארבי ת"א ובהופעה שלו בכפ"ס מה תאריך ההופעה? ת"א- לא זוכרת, כפ"ס- 15.6 ניראלי איפה היא הייתה? ת"א , כפ"ס עם מי הלכתם אליה? לאיור אהובתי!
למה זאת ההופעה הכי טובה לדעתכם, מה היה מיוחד בה? פשוט הייתה אווירה טובה, פלייליסט טוב וסתם היה לי מצברוח טוב..
אם יש לכם תמונה משם, צרפו. *קרדיט ללאיור
זה מהפלאפון שלה*

לאיור

New member
....

אין לי כוח לכתוב.. זה גם ככה יהיה אותו דבר כמו שמאיה אמרה.. כל ההופעות שלו מעולות!

הופעה הכי טובה

לפני שלוש שנים וחצי יצאתי עם בחור בשם אשר, שהכרתי דרך הפורום של חמי... יצאתי איתו ועם חברים שלו להופעה של חמי בפיוז'ן בת"א(שהספיק להסגר, עד כמה שידוע לי). בהופעה התארח יוני בלוך. זו הייתה ההופעה הראשונה של חמי אליה הלכתי ונורא התרגשתי לקראתה. מאד נהנתי! עוד הופעה בה מאד נהנתי הייתה במסגרת ההופעות של "בית השמש העולה" בקמלוט בהרצליה. זה היה באוקטובר לפני שלוש שנים אם אינני טועה והיה נורא נורא כיף. הלכתי עם חברה שלי ועם אבא שלי וזה היה אחד הערבים המקסימים ביותר שהיו לי.

Peeeach

New member
מבויישת

הופעה אחת בלבד. מה אני אעשה.?!?!!? ב"ש!!!!!!!!!!! מה תאריך ההופעה? פורים שעבר. איפה היא הייתה? במקיף :) עם מי הלכתם אליה? עם כל המקיף למה זאת ההופעה הכי טובה לדעתכם, מה היה מיוחד בה? היחידה
אם יש לכם תמונה משם, צרפו. לא מוצאת בליייעט

הו,זה קל

ללא ספק, בארבי תל אביב, 26.7 :) הלכתי לבד, אבל פגשתי שם בחור די נחמד בשם אור, שהייתי איתו גם בהופעה בתמונע אם מישהו מזהה >< למה היא הכי טובה? מכמה סיבות: קודם כל, היא ההופעת חמי הראשונה שלי, והגעתי מאוד נרגש (שמעתי אותו בכמויות לפני)... פלייליסט שהתאים בדיוק למצב הרוח שלי-דיכאון אנרגטי :) ואז, בסוף ההופעה הלכתי לחדר אמנים להגיד לחמי היי, קפאתי על המקום והתנהגתי כמו נכה שכלית.. יצא משהו כמו "ייה מיח אובה ני מוזיקה אתה הרבה" (עם הבלבולים בסדר האותיות והכל :p) הופעה אחרת ממש טובה שהייתי בה שלו היא המשותפת עם ירמי בכפר סבא, לא מזמן, הופעה אדירה, והחיבור ביניהם היה כל כך טבעי וכל כך נכון... וירמי נתן לי צלא צומי, ובסוף גם קפץ עלי וכאלה אז היה מגניב :)

Oyster Girl

New member
יופי של שרשור ../images/Emo140.gif

אז, מה ההופעה הכי טובה לדעתכם, שהכי נהנתם בה של חמי רודנר? קשה..קשה. הייתה הופעה אחת שהייתי בה והיא הייתה חצי אקוסטית חצי חשמלית. זה באמת היה משהו מדהים. וגם המופע הראשון של מכונת השירים
אבל גם בתמונע היה ממש כיף
! מה תאריך ההופעה? האקוסטית/חשמלית הייתה ב15/11/06 והמופע הראשון של מכונת השירים היה ב24/5/07. איפה היא הייתה? שתיהן היו במקרה בקמלוט הרצליה עם מי הלכתם אליה? לראשונה עם דני ומאי (
), לשנייה עם בנות דודה שלי,החלטתי להכניס בהן קצת תרבות
למה זאת ההופעה הכי טובה לדעתכם, מה היה מיוחד בה? אחת מהן פשוט הייתה הופעה מיוחדת כי חמי ניגן על אקוסטית חצי מההופעה וגם על הבס. היו הרבה שירים שכבר אין בהופעות כי הם מתאימים יותר בביצוע אקוסטי. ההופעה השנייה פשוט הייתה הראשונה של מכונת השירים , זה היה ממש מרגש גם בשבילי וחוצמזה שמעתי שם את "זוהי סדום" ו"מלאכים נופלים" בפעם הראשונה בהופעה
אם יש לכם תמונה משם, צרפו. אני אצרף שלוש מההופעה ב15/11
הן באיכות כזאת כי הוצאתי אותן מתוך וידיאו שצילמנו.. אבל עדיין מאממות

A t z a

New member
נבחר את...../images/Emo80.gif

ההופעה של "מכונת השירים הגדולה" בבארבי ת"א. זה היה ב..אממ...יולי
, הלכתי עם מיכל ואסתי,והיה כל כך כיף!!! ההופעה עצמה הייתה פשוט מעולה,וגם עניין הדיסקים היה מצחיק (המתקפות
)...וכו'.

ליעתע

New member
אוף זה לא פייר ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

הייתי רק ברוק העצמאות, וגם זה כי ההורים שילמו לי על חצי כרטיס כי ממש התחננתי. אוף הכל כסף, אם אין כסף אי אפשר להנות
זהו אני סיימתי להתלונן.

עונה

אז, מה ההופעה הכי טובה לדעתכם, שהכי נהנתם בה של חמי רודנר?בצוללת לפני שלוש שבועות מה תאריך ההופעה?לא זוכר...האחרונה שהיתה שם איפה היא הייתה? בצוללת עם מי הלכתם אליה?הלכתי עם ידידה אבל פגשתי שם עוד 15 אנשים שאני מכיר למה זאת ההופעה הכי טובה לדעתכם, מה היה מיוחד בה? כי זאת היחידה שהייתי בה של חמי חוצ מרוקצ תמונה: הודגש באמצעות מדגישומטיק

a d i 8

New member
../images/Emo9.gif

אז, מה ההופעה הכי טובה לדעתכם, שהכי נהנתם בה של חמי רודנר?ההופעה שלו עם ירמי קפלן
מה תאריך ההופעה?לא זוכרת
איפה היא הייתה?בבארבי כפ"ס
עם מי הלכתם אליה?עם מאי מיכל ועד כמה בנות
למה זאת ההופעה הכי טובה לדעתכם, מה היה מיוחד בה?כי זה היה חמי וירמי והכל בלילה אחד
אם יש לכם תמונה משם, צרפו. אין

אין לחמי הופעה לא הכי טובה!!!

אז ככה... תאריך: 13.10.07 איפה: בצוללת בירושלים הלכתי עם: ג'רדה ותמר וזו ההופעה הכי טובה כי: היא פשוט הייתה מעולה!! מלאה באנרגיה ושירים הכי טובים והיה הכי כיף בעולם

תמרוש5

New member
אממ

מה תאריך ההופעה?13.10.07 איפה היא הייתה? צוללת צהובה עם מי הלכתם אליה? אביב וירדן למה זאת ההופעה הכי טובה לדעתכם, מה היה מיוחד בה? היו שירים שאני אוהבת,וקהל טוב יחסית לקודמת במעבדה ובכללי היה ממש כיף ונהנתי!:]

coldgirl

New member
../images/Emo65.gif טוסט

אז, מה ההופעה הכי טובה לדעתכם, שהכי נהנתם בה של חמי רודנר? בקמלוט בהרצליה! מה תאריך ההופעה? אינני זוכרת
בעצם, מיכל עכשיו אמרה לי 15.11.06 איפה היא הייתה? בהרצליה עם מי הלכתם אליה? עם מיכל ודני
למה זאת ההופעה הכי טובה לדעתכם, מה היה מיוחד בה? היא הייתה מהפנטת
והקהל היה ממש טוב
ואכלתי צ'יפס טעים

gray star

New member
../images/Emo183.gif

בתל אביבוש ב-26.7 עם מיכל ודנע
זה היה כמו סרט שאתה עובר.. מכל מיני בחינות זה התחבר לי לחוויה שווה, אני לא יכולה להצביע על הדברים במדוייק, נראה כאילו חמי עובר בצורה כלשהי את השירים

למעלה