יוני בלוך - יהודה וישראל - 28.7.11

../images/Emo168.gif יוני בלוך - יהודה וישראל - 28.7.11

מוזמנים לכתוב חוויות מהמפגש עם יוני, מההופעה, ובכלל. אני קצת אפופה. עדיין עייפה, בהתחשב בעובדה שחזרתי ב-2 הביתה! (ותודה לנעם שליווה אותי לתחנה!) היה לי כיף אדיר לפגוש את כולכם.
אנשים שלא ראיתי המון זמן, ואנשים שלא פגשתי מעולם (טוב, זה היה רק אדם אחד האמת
). ובכלל, זה היה ממש נחמד שהיה מפגש פורום והפורום לדורותיו היה מאוחד למשך כמה שעות טובות.
היה גם נורא כיף עם יוני, והיה מצחיק ממש. פתאום המבוכה כבר דיי יורדת, והכל מרגיש נורא טבעי עם הלהקה. כאילו אנחנו חברים, ויש שיתוף פעולה בין האמן ובין הקהל (הפורום). אני גם חושבת שיוני נורא נהנה איתנו. בכל זאת! הוא התעקש על ה-5 דקות האלו עם ליליאן, וזה היה אדיררררררררר שהוא ביקש מאיתי לעלות לבמה ולחמם אותו! (אנשים עושים תחרויות בשביל לחמם להקה, ופתאום בספונטיות איתי עולה
) אגב, איתי, היית מעולה. ו... יהיה לך מה לספר לנכדים! ("ניגנתי על גיטרה של יוני בלוך!") אז לכל השותפים לסודות שהיו אתמול - זה יהיה הסוד הקטן שלי ושלכם
מעלה תמונות ששקד שלחה לי מהפייסבוק שעאדי העלתה! מוזמנים לספר לאבא של יוני בלוך שיעביר ליוני
(מצנזרת את נעמי הפרועה לבקשתה!
)

ננעעםם

New member
אולי עוד כמה שנים

יוני יספר לנכדים (אהמ אהמ...) שאיתי ניגן לו על הגיטרה....

דורון 345

New member
אמא'לה גפן! יש לך ילד ג'ינג'י על הראש! ../images/Emo2.gif

מישהו פה ראה את הפרק בסאות'פארק עם הג'ינג'ים?

miriams4

New member
יש לי שמלה כמו של המצונזרת!../images/Emo9.gif../images/Emo42.gif

ואתם מה זה שמנים!! הלוואי ויכולתי להיות שם.. במקום זה העברתי את זמני בלמידה על טרוקרים, נידלים, ופריסות..(בקיצור, קורס תאר"ן של מד"א) מהממים כולכם. ולנעם החתיך מבצבץ המסטיק מתוך החיוך שלו

היה כיף!

ומסתבר שלפעמים לאחר זה טוב
לא צילמתי או משהו כזה בעיקר נהנתי לרקוד עם גבי לצלילי רומנטיקה! היה כיף, וקצת עמדתי בפינה ולא ראיתי כלום אבל לא נורא, העיקר לשמוע

shoham95

New member
כיף לכם!!

מקווה שיהיו עוד מפגשים כאלה ושאוכל להגיע אליהם. חבל לי שלא באתי אבל אני מתנחמת בעובדה שבאותו הזמן ממש היה לי פי מאה יותר כיף (בטוח
) בטקס סיום של קורס סיו"ן
אז לא נורא שהפסדתי:p

אל תדאגי, מבטיחה שיהיו עוד מפגשים בעתיד!

ויהיו גם עוד הפתעות בעתיד, רק שזה ייקח קצת זמן. אבל זה גם יבוא

למעלה