סיכום שבועי!

ZoHaRoT

New member
../images/Emo168.gifסיכום שבועי!

שיר השבוע של בעז:
שיר השבוע (לא של בעז):
תוכנית\ סדרת השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:
בילוי השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הקרוב:
ציטוט\ משפט השבוע:
תמונת השבוע:
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: שיהיה שבוע מצויין!

אז ככה

שיר השבוע של בעז-כל השבוע מרגיש כמו שבת,הופך למים שיר לא של בעז: 1)רן דנקר=שווים 2)איתי פרל-מים מתחת לגשר 3)פז'ו 92-קרן פלס סדרה-החיים זה לא הכל ספר-הסוד מאכל-דג+אורז(גם ככה וגם בתור סושי) בילוי-בריכה+קניון מה אני מצפה לו בשבוע הקרוב-הופעה של בעז בנאי באשדוד ביום שלישי דרך סלקום ווליום משפט השבוע:ואולי יבוא יום ונהפוך שווים,אתה תהיה לי נחל ואני לך ימים סה"כ היה שבוע פורה. אחלה שבוע שיהיה.

ZoHaRoT

New member
מסכמת :]

שיר השבוע של בעז: פריז בחורף שיר השבוע (לא של בעז): הממ.. סינרגיה- להשלים תוכנית\ סדרת השבוע: סיקווסט סרט השבוע: - ספר השבוע: - מאכל השבוע: - בילוי השבוע: סרט עם חברות משהו שאתה מצפה לו בשבוע הקרוב: נופש :] ציטוט\ משפט השבוע: "זה לא צריך לצאת יפה, זה צריך לצאת את." תמונת השבוע: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: נייס :) סופשבוע מעולה! :)

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר השבוע של בעז:למה עכשיו שיר השבוע (לא של בעז):האלבום של יעל נחשון, ארץ זבת,זה לא בידים שלך איתי פרל תוכנית\ סדרת השבוע:כוכב נולד סרט השבוע:איים אבודים ספר השבוע: מאכל השבוע:שייק\פשטידת תירס בילוי השבוע:הופעה של יעל נחשון\סרט משהו שאתה מצפה לו בשבוע הקרוב:ים\מפגש פורום ציטוט\ משפט השבוע:אולי אתה סתם עוד משורר מיוסר שקם בבוקר מוקדם כותב עוד שיר ועוד אישה... תמונת השבוע: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:נחמד

אושRתי

New member
../images/Emo175.gif

שיר השבוע של בעז:תנופה! שיר השבוע (לא של בעז):פיז'ו92 תוכנית\ סדרת השבוע:חשופים סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: עוף בגריל בילוי השבוע:ים ובריכה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הקרוב:חתונה ציטוט\ משפט השבוע: תמונת השבוע: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:היה כיף ונגמר מהר מידי .. סופ"ש נעים לכולם !!!!!!!!!!

למעלה