שיר חם לסופ"ש קרררמי

ענת 19

New member
../images/Emo168.gifשיר חם לסופ"ש קרררמי../images/Emo168.gif

שלום לכולם , אני רוצה להתחיל מסורת סופ"ש בפורום - החל מהיום בכל סופ"ש כל אחד מאיתנו יבחר שיר של רמי מכל שנות הקריירה שלו ונדבר עליו- ננתח את השיר, נדבר על מי/מתי/איך כתבו אותו, נראה את הקליפ שלו במידה ויש , כל אחד יעלה את הזיכרון שלו מהשיר ועוד. אז מה אתם אומרים, נתחיל
קדימה יצאנו לדרך... אז הפעם בחרתי את
"אהביני"
שיר מדליק לגמרי לא מזמן ראיתי את "בית ספר למוזיקה עם רמי" בערוץ 24 באחד הערבים ורמי סיפר שהשיר הזה התחיל מחזרה של המועצה בה בנצי (גפני) כיוון את הגיטרה והתחמם לקראת החזרה עם כמה אקורדים שחזרו על עצמם. רמי שמע והתלהב והחל לנגן בפסנתר ולשיר "Yes i'm leaving i'm leaving toady" (במנגינה של אהביני כמובן) וכך נוצר השיר מחזרה של רמי, בנצי ואלון (הלל). לאחר מכן רמי לקח את השיר למאיר אריאל שהלחין אותו ל"אהביני או עזבני לאלתר"... אהבתי את הסיפור הזה מאוד... מה דעתכם? מה אתם יודעים או חושבים על השיר?

אהביני

או עזביני לאלתר למרות הקצב השמח של השיר, יש בשיר משהו מאוד עצוב. כותב השיר (מאיר אריאל, לפי אתר MP3) מבקש מהבחורה להחליט מה היא רוצה - הכל או לא כלום. אין מעבר לזה הרבה פרשנות לשיר, אבל נראה לי שזאת שאלה מתבקשת מבן/בת הזוג משלב מסוים במערכת היחסים. אוהבת, ליבי

ענת 19

New member
מה יהיה עם הבנדנות האלה???? ../images/Emo13.gif

הטרנד הכי הזוי שרמי חשב שהוא המציא...

nizzan

New member
"אהביני רק באהבה אפשר.."

ממש הופתעתי לשמוע את הסיפור בבי"ס למוזיקה וגם ממש אהבתי את הגרסה האנגלית, חבל שיש בה רק שתי שורות. חוץ מזה, אני ממש אוהבת את הגרסה שהוא עושה בהופעות עם השילוב של "this love" , זה נותן לשיר עוד איזשהו טון לדעתי. מבחינת המילים, כמו ליבי, גם אני חושבת שאין יותר מדי מה לפרש בשיר הזה, פחות או יותר מה שכתוב זו המשמעות.

ענת 19

New member
אני גם אוהבת את הביצוע המשולב ../images/Emo23.gif

ניצן - את בוחרת את השיר לשבוע הבא... תתחילי לחשוב מעכשיו

למעלה