שאלה

princhipeta

New member
../images/Emo171.gif שאלה

אני אכתוב בנקבה לשם הנוחות בלבד, לא להפגע.. האם אתן מראות לבנות הזוג שלכן דברים שכתבתן? ואם כן אז מה..? באיזה שלב ביחסים זה מגיע..? איזה תגובות קיבלתן?

את לא אמורה

ללמוד עכשיו? אלגברה? חדווה? משהו שיטי כזה עם מספרים? ובגלל שלי אין כוח ללמוד, אני אענה :) אין לי בנות זוג, לכן אני לא יכולה לענות. אבל כשהיה, (לפחות אחת) זה די נהייה מכורח הנסיבות.. ובלי שום קשר, אני חושבת שהכתיבה היא חלק גדול ממך וחלק נכבד באישיות שלך שזה נראה אפילו טבעי לחלוק את זה עם בת הזוג. באיזה שלב? בשלב שאת מרגישה נוח להשתין עם הדלת פתוחה
לכי ללמוד!

2nd me

New member
גם אם זה לא עליה..

אם את מרגישה מספיק פתוחה אלייך, זה חלק ממך וזה לגיטימי. הפחד שהיא לא תאהב את זה הוא לא ריאלי..

דעתי../images/Emo17.gif

אני מראה, בד''כ זה כבר בתחילת היחסים, ובד''כ אני והן נקשרות דרך כתיבה [משהו שאני מנסה לשנות כרגע]. התגובות חיוביות, ובד''כ דורשות עוד. אני חושבת שכתיבה היא חלק גדול מהחיים אצל אלה שכותבים, כך שאין שום סיבה שהצד השני לא יתוודע אליה. להפך. באיזה שלב? אומנם אצלי זה קורה אחרת, אבל לדעתי מתאים לשתף ברגע שמרגישים שהקשר מספיק יציב ונכון. מה לשתף? סיפורים קצרים, קטעי משפחה, קטעי פנטזיה, קטעים שכתבת עליה, או כל דבר אחר שלא גובל באקסיות

למעלה