שבוע טוב היום בסימן קולולו..

מיק101

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

גדול

טוב- מי זאת ליאת ומה היא לא רוצה?

דווקא כשהתחיל להיות מעניין חתכו לנו לפרסומות שוב! איזה עליבות!

מיק101

New member
../images/Emo254.gif../images/Emo254.gif../images/Emo254.gif../images/Emo254.gif../images/Emo254.gif../images/Emo254.gif../images/Emo254.gif

כן

אבל, אבל, כשעושים עם מישו ../images/Emo254.gif זה כי אוהבים

אותו לא אחרת מה הטעם? מה השלמת הכנסה מביטוח לאומי לאם/ אב חד הורי? נראה לי שפוטיפורה פשוט הפילה אותו...

איבונה3

Well-known member
לפי הדת של ה"רבי הצדיק" אלבז../images/Emo197.gif

מותר לראות נשים חצי עירומות,(כל "ההשכלה"של אילנה מול הפרצוף שלו)מותר לראות נשים רוקדות,מותר לעשות ילדים מחוץ לנישואין,מותר לעשות קומבינות ותככנים, מותר לא להיות ישר עם עצמך ועם הסובבים אותך, אבל חס וחלילה טפו טפו טפו אסור ללחוץ יד לאישה.....איזה צביעות....איכס.....

השרדות10

New member
חחח איבונה ../images/Emo45.gif

עלק כאילו זה אומר משהו שהוא לוחץ את היד,זה בכלל לא דבר כזה חשוב,הוא עובר על דברים הרבה יותר גרועים, שלא לדבר על כמעט ניאוף עם החרמנית הקוקסינל

הצרה שזה לא רחוק ממה שמותר אצל רוב ה"צדיקים"

מסכימה אתך שיש כאן הרבה צביעות,אבל יש גם חוסר שיוויון ביחס הדת לאשה ולגבר. ואחד מהבולטים בחוסר השיוויון הוא ביחס הדת אל אשה נשואה שמביאה ילד מחוץ לנישואין ואל גבר נשוי שנמצא במצב דומה. נדמה לי שהילד במצב הראשון ייחשב כממזר ובמצב השני לאו דווקא..אשמח לדעת שאני טועה כאן.

יונתנסקי

Well-known member
אילנה, כשהייתי מלמדת דברים כאלה בכיתה תלמידים

היו מתרעמים על חוסר השוויון בין אישה לגבר. "למה לגבר מותר לשאת עד 4 נשים ואישה לא יכולה להיות נשואה ליותר מגבר אחד" זה בערך מה שהיה מרגיז את החבר'ה בי"א-י"ב. כשאישה מתוך ה-4 נכנסת להריון - ברור מי האב. הבעל שלה ושלהן. במקרה של אישה שנשואה (או שחיה עם...) 4 גברים בו זמנית, והיא נכנסת להריון- לפחות באמצעים של פעם אי אפשר היה לדעת מי מהבעלים הוא אבי התינוק. ותחשבי איזה סיבוכים יכולים להיות מדבר כזה - בעיקר לדור השני. כמורה-קרציה, אני אמחיש לך את זה בדוגמא. אני אישה נשואה שבגדה בבעלה לאיזה סטוץ קטן ומאותו סטוץ הריתי. ילדתי את הבן כבנו של בעלי. אותו בחור, אבי התינוק שלי, התחתן איתך לאחר שנים ונולדה לכם בת מתוקה ויפה. בצבא, הבן (הממזר שאיש לא יודע שהוא ממזר) שלי, והבת שלך התאהבו ומתחתנים. את מבינה שבעצם התחתנו כאן אח ואחות ? ושתדעי לך שאני ממש לא דתיה, אבל יש בתבנך כמה דברים חכמים (על רקע התקופה, כמובן). סליחה על החפרנות.

יונתנסקי

Well-known member
בטח שאת קשורה... כמוני. (חה-חה-חה )

אם קיבלתי דפיקות
זה גם יגיע למוח, ותביני למה ההקפדה היתרה.

למעלה