שבוע טוב היום בסימן קולולו..

ואולי הן חושבות באמת שהיא פחות טובה מהשאר?!

חשבת על זה?! לא שמעתי את הצבעות כולם,בני ואדם הצביעו על בסיס אגו.

izmeral1

New member
א מגיע לאריק יצא אמיתי רק חבל שנן לאדם=

כי אדם פחד ממנו . הכוונה שהוא מגיע הרבה יותר רחוק. ואז נתן למייקל חחח. רק שאריק לא מודע לצביעות הכי בולטת של אדם. וכמובן על רוחי של כמה פה הגברים בבית זרקו אותה כי גם חושבים שהיא בחוץ מלכה.חחחחחחחחחחחח ופח וכאן הכי טוב שיצא לגבי רוחמה הוא בני כי הבין שכול הגברים" בבית נגדו.לכאן ולשם...... אז מה שאילנה או איגי מדברות זה לא כול כך נורא. על כמה וכמה הצביעות היא מהבית היום. מייקל גם יצא צבוע לא קטן וענה לרוחי אם אילנה ואיגי מעליבות ראי איפה את ואיפה הם. וגם רוחמה צבועה. כי כאשר עונים למעליבים הם המעולבים. אז יש את האמירה של הדין לא נעלב מהעולבים.לא נעלב מהעולבים נאמר... כאשר האדם מגיב באותה הנידה הוא הפוגיע . מי שמעלב הוא נותר מעליב.ואם נגיב אז הכול מתהפך על המתקומם כי הוא מביא להרבה יותר רע. זאת הכוונה. בקיצור כולם רוצים את המקום הראשון אין יוצא דופן....... .אם משהו שפט אותך לשיו תן לדין לעשות את שלו. שוב אם מגיבים תמיד התגובות מובילות לרע. לדוגמה איך הגיב מייקל לרוחמה...... הכול במידה בדין התורה.. ערב טוב לכולם והרבה מזל לאריק סיני והכלה יפעצ שהיא סיני כדת ודין.

אני מקווה שלפחות אתה מבין מה אתה כותב

הצילו.......ללמוד אים מתנסחים ומהר. במידה ואתה עולה לכיתה ד או משהו כזה,חוזרת בי

מתייחסת לדברים שנכתבו בגלוי,מקווה שמותר../images/Emo268.gif

בלי קשר,לא הבנתי מה כתבת בתוכן,אבל לא משנה כבר..

ממוש? למה נעלבת? אז פתחת לעצמך עוד ניק,אז מה?

|izmeral שמו(או משהו דומה) ואת כותבת בו בצורה עילגת ובלתי מובנת בעליל. הערתי לו ואת התבלבלת ובמקום לענות בניק ההוא ענית בניק הנוכחי,קורה......אז עכשיו את מנסה להפוך את הקערה על פיה ולהגיד שלא הבנת את השורה שכתבתי? איזו חמודה הנסיון באמת חביב,אבל באמת,להבא תשתדלי להקפיד על הניק הנכון

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

רק לידיעתך,רוב הכינויים שכאן בפורום זו אני,זהירות,אולי גם הכינוי שלך זו אני. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

תגובה הסטרית משהו

אגב,לפי כמות הזמן שאת פה זה הגיוני שאת רוב הניקים,אין לך ילדים או בית או מישהו לטפל בו או להביא לו משהו מהדיוטי?

בינתיים נראה לי שאת די מרוכזת בחיי ולא בחייך

,שמחה בשמחתך,טוב שאושרי לא נסמך על מעקבייך הוירטואלים. יום קסום

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

רק לידיעתך,רוב הכינויים שכאן בפורום זו אני,זהירות,אולי גם הכינוי שלך זו אני. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

למעלה