שבוע טוב היום בסימן קולולו..

מיק101

New member
אלבז משתמש כל הזמן במילה "מניירה" מבלי לדעת

מה פירושה......אני מתה מזה

יונתנסקי

Well-known member
בני הוא כזה שפל ועלוב בדירוג שלו

רואים שהוא בכוונה שם את הטובים יותר בסוף, ואת רוחמה במקום ראשון, ויסלחו לי אוהבי רוחמה, אבל מקום ראשון - ברור שזה רק להכשיל. את אלו שמסכנים את מעמדו. איכסה של "צדיק".

מגיע לרוחי מקום ראשון, היא הכי טובה בהיכל,

זאת דעתי ודעת עשרות אלפי המסמסים לה.כל אחד וטעמו האישי.

בסדר, זו דעתך אבל בני לא חושב כמוך

הוא לא הצביע לרוחמה כי לדעתו הייתה טובה מכולם הוא הצביע בצורה טקטית המגעיל הזה כל דבר מחושב אצלו- דרעק! בעעעעעעעעעע

מיק101

New member
נגה את נופלת בפח של התחמן הכי גדול בבית, די!!

לא אוהב ולא נעלים....

מיקי אני לא מתה עליו בכלל

לא חסר לו לבחור הזה, אבל למה שלא יאהב את הקול הפעמוני של רוחמה?

מיק101

New member
אני לא אומרת שהוא לא יכול לאהוב את הקול שלה

אני פשוט לא מאמינה לאיש הזה בגרוש..... כל מה שהוא עושה, הוא פיור אינטרסנטי.... וה"אהבה" הפתאומית הזו לרוחמה אינה מאהבת מרדכי,כי אם משנאת המן

בני הצביע באותה צורה טקטית כפי שעשו אחרים.

אולי מלבד רוחמה וטולדנו שאתן להם להינות חלקית מהספק שערכו איזושהי הגרלה.

חשבתי את ../images/Emo199.gif מיק איתך? עדידוש?

תעלו למעלה אנחנו במערכון של עם סגולה... אני מצחיקה את עצמי כמו סתומה

עכשיו אני הולכת ל../images/Emo199.gifעובד מהסביח מזמין'תך

למחר באיזור שיינקין,גבעתיים.רק תצטרכי לזכור להגיד שזה הסביח הטוב ביקום והאמת שזה די נכון. דידוש נעלמה..ולא,היא לא הבת ה10 של אלבי.
לילה לילה

אותו סגנון טענה את יכולה להפנות אל אדם.

רואים למשל שבכוונה שם את בני במקום האחרון ומבחינת מוזיקה נטו כל שופט יחלוק על המקום הזה.

juspan

New member
מה סדר ההצבעה של אדם/בני/מייקל/טולדנו

אם כבר כולם היו. ראיתי רק עכשיו את ההצבעות של רוחמה ושל אריק, נראה אם אני זוכרת רוחמה: 1.. אדם 2. מייקל 3. אריק 4.בני 5. אבי (אוייש טולדנו, סיני ואלבז - מוזר לי לכתוב רק את השם הפרטי שלהם
הם הכי שמם המלא) אריק סיני: 1. אדם 2. מייקל וואלה שכחתי באיזה מקום טולדנו ואלבז אצלו, ובכלל מקווה שלא טעיתי כאן 5. רוחמה

טולדנו כנראה באמת בחר בהגרלה.

נדמה לי שבחר באדם אחרון,אריק רביעי,אלבז אולי שלישי אבל לא בטוחה,רוחמה שנייה שוב לא בטוחה ואולי מייקל ראשון.עדיף לא להסתמך על הזכרון שלי. רוחמה בחרה בטולדנו אחרון,אלבז רביעי,אריק אולי שלישי,מייקל אולי שני ואדם ראשון. אלבז בחר באדם אחרון,טולדנו אולי רביעי,אריק אולי שלישי,מייקל אולי שני,רוחמה ראשונה. אדם בחר באריק ומייקל ראשונים נדמה לי,רוחמה או טולדנו שלישי ומה שאני בטוחה שבני אחרון. מקווה שאם לא הועיל,לא הזיק

juspan

New member
תודה, אבל לא הבנתי כלום לגבי ההגרלה

כי לא צפיתי היום עד החלק שרוחמה הציגה את הדירוג שלה. מה ז"א הגרלה, הם לא דירגו באמת אלא זרקו עץ או פלי?
איך זה נעשה באמת ואצל כולם אותו דבר?

למעלה