שבוע טוב היום בסימן קולולו..

בוףברכה

New member
הלך...הבר..קבלת פנים...

..יאללה..בתידלוקים....
יאסווווווווו.(ולא חגית. כי..אני אוהב אותך... ונעוף..מכאן עד למעלה...לה לה לה..

בוףברכה

New member
אם שותים....../images/Emo72.gif../images/Emo48.gif....

...
...........................................
...........
נוהגים..בכיף... יש..בי..את כל הכוח...., לרפא
..את..
...., ולנהוג...בנוח... לפני..איזה שבועיים..הייתי בחתונה..ברחובות.., בדרך חזרה.. ..גהה..היה.פקוק...מה..פקוק.. כל הכביש משטרות..מלא ניידות...,כולם נוסעים..לאט.. ..אני נוהג..(רכב מלא)....נוסע..פגז..מישתלב...חותך..מחפש מאיפה לקצר..(אני נהג פצצה.. לא מסכן.., נהג מהיר אבל..זהיר..),, נוסע..ואני קולט..שמובילים.
..על הכביש..., נידבקתי לול..זנב.. ...אני שומע צעקות בכריזה..
...ציפצופים..., הלווו..תעצור בצד....הלללללללללוווווו ..4 ניידות 2 מכל צד הקיפו אותי..,(ואני קולט שהם לא יכולים לעצור אותי.., יש להם מטוס..על הראש.. ..צעקות מהחלונות..מהאתה חושב שאתה עושה..,למה אתה עוקף..והכל ים רכבים..וצעקות..ציפצופים.. ..אני צועק להם..חשבתי אתם צריכים תגבורת..,..היתעצבנו עליי עוד יותר.., אבל המשיכן.. ,,,,אח"כ..חתכתי אותם שוב..(נכנסתי למחלף..., הם חשבו שבאתי שוב פעם לעקוף.. עוד פעם
..צעקות..., אז אני צועק להם חזרה..., אני נכנס פה למחלף... ..השוטר..צועק לי...בכריזה..יאללה...סע...כנס למחלף.... .נסעתי..מבסוט..פינו לי..ת'דרך..

BEAUTY האחת

New member
בוף אתה יכול להגדיר מתי אתה רוצה

שהשרשור יתכווץ אצלי כל שרשור מתכווץ אחרי 30 הודעות .

בוףברכה

New member
כמעט עמדתי..ל.ייעד מטרה-------> ../images/Emo30.gif

......לגרום..סופסןף....לשרשורון ..מכווץ...ראשון..לפורום.. ..חגיגה..בחגיגה.. .

אילנה ואיגי שתי יכנות, עושות צחוק מרוחמה

הקינאה עלתה להן לראש, מפני שרוחי נישארה הזמרת היחידה בהיכל,שיתפוצצו,הפריעו לה לשיר , ריכלו וציחקקו עליה, שיצחקו על עצמן, הן בחוץ, וטוב שכך. העם אמר את דברו, ברוך שפטרנו מהן בתוכנית.

didush100

New member
נוגי צוחק מי שצוחק אחרון../images/Emo13.gif

סתם 2 קנאיות שכבר לא מעניינות

למעלה