סקר מים
איזה מים אתם שותים?

Sashuka

New member
../images/Emo175.gifסקר מים../images/Emo175.gif איזה מים אתם שותים?

עד עכשיו השתמשנו במיים ממתקן מי עדן שיש לנו בבית, לשתיה ואף לבישול... עם כל התביעות שיש עכשיו, התחלנו להתלבט אולי כדי לעבור לתמי 4 ? אשמח לדעת אם יש לכם מתקן מים והאם אתם מרוצים מבחינת איכות, טעם,שירות וכו' תודה לכל העונים

תמי4

מרוצה עד מאד, למרות שהוא יקר והבנתי שגם הבריאות של המים קצת מוטלת בספק. מבחינתי זה פתרון מצוין - אני גם שותה יותר ממה ששתיתי כשהיה רק ברז, וגם לא אוהבת את הרעיון של מיליון בקבוקים.

מורתחים מקוררים או חמים מהברז

ורק לידיעה: תמי 4 לא נחשבים למים שעברו הרתחה.

ק3ת אח7ת

New member
תמי 4

אחרי ששנים השתמשנו במים מנרלים של ממתקן של מי עדן. מאז שעברנו חסכנו הרבה כסף, מקום, ומאמצים בסחיבת הכדים. מומלץ ביותר.

big lul

New member
איך את יודעת?

היייתי מאוד רוצה לדעת מה יכות מי הברז אצלינו.

כי היא גרה בק.אונו.. אחחח.. איזה מיים יש שם

מהברז!!! היינו יושבים בחצר, ופשוט ממלאים את הקנקן מהצינור בגינה! המיים בק.אונו הם באמת מעולים! תאמיני לי, אם יהיה משהו אחד שיזיז אותי מהיורט שלנו (שיגיע אמן כן באוגוסט ואנחנו אליו באמצע ספטמבר) זה רק בית קרקע בק. אונו! עכשיו אני מוכנה לעבור לשם בחזרה!

אשכר ש

New member
../images/Emo13.gif

יאללה בואי חזרה! <רק יקר רצח!!> בכל מקרה, את מוזמנת לשוטים של מי ברז אצלי, כמה ומתי שבא לך.

אשכר ש

New member
קראתי דו"ח של איכות המים.

מצאתי באתר של המועצה המקומית כאן.

שמעו,

המים הירושלים מגעילים!!!!!!! באיתמר בבית הורי אני שותה מהברז, בירושלים זה בילתי אפשרי. אבל מכיוון שרק אני מפונקת וגדעון והבנות שותות מהברז אז אני על בקבוקים מינרליים (משתנה. בדר"כ מעדיפה את הטעם של נביעות) בעבר היה לנו מי עדן בר. לא השתלם לנו כלכלית.

למעלה