מסכמים את השבוע

roey406

New member
../images/Emo176.gifמסכמים את השבוע

מה שלומכם?
שיר/י השבוע:
אלבום השבוע:
מאכל השבוע:
משהו שהתחדשתם בו השבוע:
בילוי השבוע:
תוכנית טלוויזיה/סרט השבוע:
תמונת השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
איך עבר השבוע מ1-10:
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא: שבוע טוב לכולם!

roey406

New member
מסכם

מה שלומכם?הכל בסדר שיר/י השבוע:nelly furtado-try nelly furtado-te busque britney-freakshow maroon 5 feat. rihanna-if i never see your face again אלבום השבוע:nelly furtado-loose מאכל השבוע:במבה נוגט ופופקורן משהו שהתחדשתם בו השבוע:כלום.. בילוי השבוע:ים תוכנית טלוויזיה/סרט השבוע:זומזום,היפה והחנון,רוקדים עם כוכבים תמונת השבוע: משהו טוב שקרה השבוע:ים,חופש משהו רע שקרה השבוע:היה משעמם איך עבר השבוע מ1-10: 9.5 משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא:

dxe בן

New member
../images/Emo175.gif../images/Emo175.gif../images/Emo175.gif../images/Emo175.gif../images/Emo175.gif../images/Emo175.gifמסכם

מה שלומכם? בסדר שיר/י השבוע: nelly furtado-give it to me אלבום השבוע:----------------------- מאכל השבוע: מלוואח משהו שהתחדשתם בו השבוע: בגדים לבר מיצווה בילוי השבוע: סרט תוכנית טלוויזיה/סרט השבוע: איים אבודים תמונת השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: עזבתי את הרב הקודם שלי משהו רע שקרה השבוע: יש לי רב יותר טוב איך עבר השבוע מ1-10: 7.5 משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא: בר מיצווה

../images/Emo60.gifהיום שמעתי את give it to me מהTV!!!

חולה על השיר הזה:) חחח הרב שלך היה עד כדי כך גרוע?
שיהיה במזל אגב...

../images/Emo60.gifעונה../images/Emo13.gif

מה שלומכם?יכול להיות יותר טוב... שיר/י השבוע: Kate Perry - I Kissed A Girl אלבום השבוע: jordin sparks מאכל השבוע: פיצה משהו שהתחדשתם בו השבוע:לא זכור לי שהתחדשתי במשו חח בילוי השבוע:ממ קולנוע,באולינג,בריכה,ים
תוכנית טלוויזיה/סרט השבוע:האיים האבודים! חובה:) תמונת השבוע: משהו טוב שקרה השבוע:כל הבילויים משהו רע שקרה השבוע:נמ,דיכאון(?!) איך עבר השבוע מ1-10: 5 משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא:מסיבת סיום! ופגישה שם עם חברים שלא ראיתי הרבה זמן

Good Morning../images/Emo152.gif

שיר/י השבוע: גלי עטרי-בין האש ובין המים אלבום השבוע: Jordan Pruitt-Permission To Fly בילוי השבוע: הייתי אתמול בים אשקלון, היה נורא כיף. תמונת השבוע: מצורפת. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא: נאדה.

למעלה