סיכום שבועי

KremboQueen

New member
../images/Emo176.gif סיכום שבועי ../images/Emo192.gif

משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
ספר השבוע:
סדרת\סרט השבוע:
שיר השבוע:
אדם השבוע:
משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא:
מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
ולסיכום, איך עבר השבוע?
תמונת השבוע:

../images/Emo33.gif

משהו טוב שקרה השבוע: וואי. הבגרויות במתמטיקה והיסטוריה שהלכו טוב ונשארה לי רק עוד אחת, יום שלישי עם טל שהיה שווהההה בטירוף וטעים ומצחיק ומה לא, חמישי בים עם הבננות שלי ושישי בבוקר-צהריים עם מר בחור.
משהו רע שקרה השבוע: קצת הצטננתי מהמזגן אז אני כל הזמן משתעלת ועם טישואים, וחוסר שינה שנבע מחרישה אינטנסיבית להיסטוריה והמבחן בית החופר שנתנו לי בתור מגן. אבל זה קטנות ביחס לדברים הטובים. ספר השבוע: לא יצא לקרוא סדרת\סרט השבוע: גם לא יצא ממש לראות טלוויזיה שיר השבוע: Human Behaviour / Bjork אדם השבוע: רק אחד?
כל כך נהנתי עם כולם. טל, יאנה, אקסנה והחבר.
משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: מורידים לי את הגשר בתקווה, חברה עושה לי סמיילי (כדי להתלהב שאפשר
הוא ירד די מהר), להפגש בשלישי עם החבר, מרתון סרטי סמים עם טל
, להפגש עם איילין:), לילה לבן ב-3 בת"א. מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כולם! עד שיש לי שבוע שאני לא צריכה להתכונן בו לאף בחינה
ולסיכום, איך עבר השבוע? מטורףמטורףמעולהנפלא
תמונת השבוע: הרודן הקטן שלי

אה ועוד לרע שאיך שכחתי:

כשהיינו בים השארנו כמו טיפשות את התיקים על החוף כשהיה כבר חושך, חזרנו והתיקים שלי ושל יאנה היו הפוכים ונגנבו לנו הארנקים, הפלאפונים והת"ז, לי גם משקפי השמש
, לאקסנה בכלל לקחו את כל התיק. :\ אבל השאירו לנו את הבגדים. כמה מתחשב מצידם. קיצר לא משנה, עבר. טל - המסנג'ר לא נותן לי לשלוח לך הודעות :<

KremboQueen

New member
מסן ארור ../images/Emo3.gif

אהא! רואה, שכחת לגמרי מכל עניין התיקים בסוף. והיי, גם אני אהיה בלילה הלבן, נשמע ממש מגניב D:

Susan Death

New member
אני

משהו טוב שקרה השבוע: בגרות בהיסטוריה. למרות ש...היא היתה ב-13:00 והייתי בטוחה משום מה שהיא ב-3. אז בעשרים ל-1, כשהייתי לבד בבית, אח שלי התקשר ואמר שזה לא הגיוני, כי חברים שלו שבגילי עושים אותה ב-1. בדקתי, ואכן. עכשיו, אני גרה בחור, ולהגיע ממני לביה"ס זה סיוט...ובכל זאת הגעתי בזמן! אלוהים, זה היה מלחיץ... אה, והיתה לי ארוחת ערב של הלהקה (מחול) ופגשתי כמה בוגרים שמלא זמן לא פגשתי, אז היה נחמד. משהו רע שקרה השבוע: בגרות במתמטיקה. יש להוסיף? ספר השבוע: בלעעע...לא היה לי זמן לקרוא
סדרת\סרט השבוע: למצוא את ארץ לעולם לא
שיר השבוע: You can't always get what you want אדם השבוע: און
משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: אני יוצאת לחץ וקשת. חודש עם צופיפניקים ואמריקקים ברחבי הארץ
מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: סופי, אבל אני לא אפגוש אותה... ולסיכום, איך עבר השבוע? חביב...לא משהו...

Dave2D2

New member
בלופ

משהו טוב שקרה השבוע: עברתי בהצלחה את הבגרות בהיסטוריה משהו רע שקרה השבוע: אממ, הבגרות בהיסטוריה? יותר נכון הלמידה של לפני ספר השבוע: ירושת בולין(באנגלית כן, רק אני לא זוכרת איך רושמים ירושה...) סדרת\סרט השבוע: ספיידרמן הראשון, רק חבל שלא הספקתי לראות את כולו כי זה היה אצל חברה(אגב, אני מחזיקה בידי עותק קדוש מבשורות טובות, כמה חבל שהוא של הספרייה) שיר השבוע: caged אדם השבוע: דבי(המחנכת) משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: יש לי מגן בלשון ): טוב, אני מניהח שזה לא כזה קשה מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הרבה אנשים ולסיכום, איך עבר השבוע? בסדר תמונת השבוע:

Dave2D2

New member
כי

בזמן שאתם עשיתם מגן בלשון אנחנו(מי שעושה ביולוגיה יחידה אחת) עשה את הבגרות בביולוגיה, אז דחו לכל הביו את המגן ליום שישי.

KremboQueen

New member
../images/Emo181.gif

משהו טוב שקרה השבוע: מסיבת סיום בשישי, תעודות בראשון, אפטר-תעודות בראשון עם כולם, שני היה נחמד, שלישי בבוקר עם איבי ומעין
, ואח"כ לילה הזוי ומגניב עם נטע
, וכל השאר גם היה חביב.
משהו רע שקרה השבוע: קצת משעמם. ומשהו אישי קצת...
ספר השבוע: התחלתי בדיוק את שעת התה הארוכה והאפלה של הנפש
סדרת\סרט השבוע: סרט - חופשיה ומאושרת,אבל זה היה די גרוע. סדרה - בוסטון ליגל כמובן.
שיר השבוע: לא היה אחד ספציפי...
אדם השבוע: היו הרבה :)
משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: מפגש סאמרסקול (מצפה? לא יודעת), אחותי טסה לחו"ל (שזה מלחיץ, אבל אני אוכל להתנחל לה בחדר, מוהאהא.), סרט מחר עם מעין, ערב סרטיסמים עם נטע, לילה לבן או משהו.
מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כל מי שרק אפשר :)
ולסיכום, איך עבר השבוע? מאוד חביב.
תמונת השבוע: יום שלישי בבוקר (אל תפתחו בגדול
)->

limilu

New member
הכנס מילה אקראית

משהו טוב שקרה השבוע: הכנתי עוגה ממש טעימה עם חברה שלי, ויצאנו ממש הרבה עד מאוחר בלילה D: משהו רע שקרה השבוע: עזבו. ספר השבוע: המשחק של אנדר. אוי, איך התגעגעתי אליך, חייל גיבור שלי. ולְבִּין. סדרת\סרט השבוע: לא זוכרת את השם של הסרט, אבל משהו על ילד שאמור להציל את הארץ שבה החלומות שלו נמצאים. מגניב, אבל התחלתי לראות את זה לא מההתחלה. שיר השבוע: Arctic Monkeys - Fluorescent Adolescent אדם השבוע: תהל שהכינה איתי עוגה ועוד דברים טעימים, אבא שהביא לי מצלמה [!] ביום חמישי. משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: בגרות בלשון. איכס. לא רוצה. מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הממ. לא חשוב. ולסיכום, איך עבר השבוע? מאוד מעייף וחסר כל פואנטה. תמונת השבוע: אין לי כח.

Spirite

New member
../images/Emo20.gif

משהו טוב שקרה השבוע: התחלתי ציור חדש. משהו רע שקרה השבוע: חטפתי התקף. ספר השבוע: the Great Book of Amber סדרת\סרט השבוע: על טבעי שיר השבוע: the Ballad of Peter Pumpkinhead - XTC אדם השבוע: דודי הנחמד שתיקן את המחשב... משהו שאני מצפה\לא מצפה לו השבוע: ימים מרוכזים באזרחות - איכס
מישהו שאני רוצה לפגוש בשבוע הבא: ג'וני דפ, אבל הוא הודיע שהוא עסוק ונצטרך לדחות.
איך עבר השבוע? - בסדר, לא משהו מיוחד. אני חיה על זמן שאול עד הגיוס... תמונת השבוע: צימררה אותי. אני אוהבת אותה.

Spirite

New member
ה-24 ביולי...

אין זמן לנשום אחרי הבגרויות, והופס, אני בטירונות. אבל אני מעדיפה להתגייס מוקדם ולסיים מוקדם.

Susan Death

New member
אוי, לא נחמד...

אני מקווה שאת לפחות מתגייסת למהשו שאת רוצה... בהצלחה, בכל אופן!

Spirite

New member
לא נחמד, אבל לא נורא.

התאריך המקורי היה ה-14
חיל חינוך, קליטת עלייה. תפקיד שאני מאוד רוצה
ותודה!

Spirite

New member
הקונספט של בובות ראווה תמיד צימרר אותי.

איך שהן נראות, כל האפשרויות שהן יכולות לייצג... בני אנוש קפואים, בוהים, חסרי רגשות ומחשבות. השתמשתי בבובת ראווה בפרוייקט הגמר של מגמת אמנות בביה"ס שלי. ההצבה של בובה כזו העצימה את החוויה מאוד, אני חייבת להגיד לך. והנה בנאדם שצובע שפתיים מלאכותיות, חיקוי של חיים, בצבע "אדום כדם", אם תרשי לי להשתמש בביטוי מליצי שכזה. הסיטואציה פשוט מצמררת אותי.

למעלה