קומותיים חדשים???

מצב
הנושא נעול.

skooozy

New member
../images/Emo176.gifקומותיים חדשים???../images/Emo176.gif

קומותיים חדשים???

תגידו חברים, מה קורה עם ההזמנה של קרונות הקומותיים החדשים? עכשיו כבר אמצע אוגוסט ולא שמענו שום דבר על אוניה עמוסה כל טוב....
עכשיו יותר מתמיד,הרכבת צריכה תגבור בציוד.... ANYONE KNOWS??

mucool2

New member
הנה

קומותיים חדשים???

תגידו חברים, מה קורה עם ההזמנה של קרונות הקומותיים החדשים? עכשיו כבר אמצע אוגוסט ולא שמענו שום דבר על אוניה עמוסה כל טוב....
הנה
כאן.

mucool2

New member
מה יש לך?

עד ספטמבר????
וכמה-
מערכים יגיעו אז?
מה יש לך?
ספטמבר זה עוד חודש! בסה"כ אמורים להגיע כ-50 קרונות, אבל בטח לא בבת אחת. נצטרך לחכות לאביתר כדי לקבל תשובה מדויקת על ה"נגלה" הזאת.

skooozy

New member
אני אגיד לך מה יש לי-

מה יש לך?
ספטמבר זה עוד חודש! בסה"כ אמורים להגיע כ-50 קרונות, אבל בטח לא בבת אחת. נצטרך לחכות לאביתר כדי לקבל תשובה מדויקת על ה"נגלה" הזאת.
אני אגיד לך מה יש לי-
בפעם הראשונה, ננש כואב לי על הרכבת ומה שהעובדים שלה עוברים, נראה לי שהכי יעזור בעולם אם נקבל את הקומותיים כמה שיותר מהר...

mucool2

New member
אבל דברים כאלה לוקחים שנים, לא ימים

אני אגיד לך מה יש לי-
בפעם הראשונה, ננש כואב לי על הרכבת ומה שהעובדים שלה עוברים, נראה לי שהכי יעזור בעולם אם נקבל את הקומותיים כמה שיותר מהר...
ובמקרה הזה אי אפשר בלי קצת סבלנות (וזה כולה חודש מעכשיו!). אגב, אני לא בטוח שהקרונות יקלו על המצב בהרבה. הם כנראה יתווספו לרכבות קיימות (וישלימו את מספר הקרונות בהן ל-5). בשביל יותר רכבות צריך גם קטרים. והכי חשוב - אם רוצים באמת לשפר את התדירות צריך לפתוח את צווארי הבקבוק ברשת המסילות.

skooozy

New member
כן,שמעתי על הדו"ח-

ובמקרה הזה אי אפשר בלי קצת סבלנות (וזה כולה חודש מעכשיו!). אגב, אני לא בטוח שהקרונות יקלו על המצב בהרבה. הם כנראה יתווספו לרכבות קיימות (וישלימו את מספר הקרונות בהן ל-5). בשביל יותר רכבות צריך גם קטרים. והכי חשוב - אם רוצים באמת לשפר את התדירות צריך לפתוח את צווארי הבקבוק ברשת המסילות.
כן,שמעתי על הדו"ח-
של החברה האמריקאית-אם לא יעבדו דחוף על מסילה רביעית באיילון המצב יהיה ממש גרוע... למרות שאני לא רואה איפה יש מקום לכך,אלא אם כן ייפטרו מהנחל בצורה אלגנטית..

mucool2

New member
ראית מה עושים בתחנת ההגנה?

כן,שמעתי על הדו"ח-
של החברה האמריקאית-אם לא יעבדו דחוף על מסילה רביעית באיילון המצב יהיה ממש גרוע... למרות שאני לא רואה איפה יש מקום לכך,אלא אם כן ייפטרו מהנחל בצורה אלגנטית..
בונים שם רציף נוסף על מה שנראה כמו "משטח מרחף" מעל לנחל. אולי אפשר ליישם פתרון דומה לאורך האיילון עד תחנת ארלוזורוב (שם כבר יש יותר מקום למסילות נוספות). זה בסה"כ כ-4 ק"מ. יש גם תוכניות להטות את האיילון במנהרה ישירות אל הים. אגב, אני התכוונתי לצווארי בקבוק אחרים ויותר דחופים (בעיקר הקו לבאר שבע). אבל אתה צודק - מסילה שלישית תקל על העומס, אבל ככל הנראה לא תספיק בתוך זמן קצר.

skooozy

New member
אם כבר הזכרת-

בונים שם רציף נוסף על מה שנראה כמו "משטח מרחף" מעל לנחל. אולי אפשר ליישם פתרון דומה לאורך האיילון עד תחנת ארלוזורוב (שם כבר יש יותר מקום למסילות נוספות). זה בסה"כ כ-4 ק"מ. יש גם תוכניות להטות את האיילון במנהרה ישירות אל הים. אגב, אני התכוונתי לצווארי בקבוק אחרים ויותר דחופים (בעיקר הקו לבאר שבע). אבל אתה צודק - מסילה שלישית תקל על העומס, אבל ככל הנראה לא תספיק בתוך זמן קצר.
אם כבר הזכרת-
את צווארי הבקבוק- אני חושב שצריך לטפל בבאים- (מצפון דרומה..) נהריה קריות(הכפלת המסילה) בנימינה-ת"א(ריבוע המסילה) ב"ש ת"א(הכפלת המסילה)

OMER G17

New member
ההכפלות גם קורות....

אם כבר הזכרת-
את צווארי הבקבוק- אני חושב שצריך לטפל בבאים- (מצפון דרומה..) נהריה קריות(הכפלת המסילה) בנימינה-ת"א(ריבוע המסילה) ב"ש ת"א(הכפלת המסילה)
ההכפלות גם קורות....
להאיץ פרוייקטים תמיד חשוב...אבל אין ממש מה לעשות בנושא לגבי מסילה רביעית...באמת צריך?!

זה מסוכן!!

זה מסוכן!!
כיוון שבמקרה של הצפה, ייגרם נזק הרבה יותר גדול מאשר נגרם בעבר. הפיתרון שאתה מציע ישים, רק כאשר יגמרו להקים את פארק איילון, שבו אמורים להיות מוקמים מס' אגמים מלאכותיים שינקזו אליהם את מי הנחל, ולא יאפשרו לו להציף את תעלת הבטון שבהמשכו.

קובי לו

New member
לא 4 לפנות בוקר אצלכם ???

לא 4 לפנות בוקר אצלכם ???
סחטיין על ההשקעה. ובתשובה לטענה דבילית של מישהו אחר (על כך שאי אפשר להוציא את הישראלי מהפרייבט שלו) אתה לא צריך להרחיק עד אירופה או ניו-יורק. אתה יכול תמיד לתת את מה שקורה היום ברכבת ישראל (אלפי מכוניות של יוממים ומזדמנים חונות בחניוני החנה וסע שליד התחנות).

בועז ל

New member
נצל"ש. ומה ניתן לעשות לפתרון עצירת

הרכבת בקו לנתב"ג ליד מחלף גנות? האם מסילה רביעית באילון תפתור את הבעיה,או שאולי צריך מסילה נוספת עד כפר חב"ד. תודה לעונים.

urilei

New member
רק הכפלת מסילת גנות-נתב"ג

הרכבת בקו לנתב"ג ליד מחלף גנות? האם מסילה רביעית באילון תפתור את הבעיה,או שאולי צריך מסילה נוספת עד כפר חב"ד. תודה לעונים.
רק הכפלת מסילת גנות-נתב"ג
שזה כבר בוצע אבל המסילה החדשה עדיין לא בשימוש למיטב הבנתי בלו"ז הבא העצירה הזו לא תהיה

alantan

New member
מסילה שלישית צריכה להספיק בינתיים

כן,שמעתי על הדו"ח-
מסילה שלישית צריכה להספיק בינתיים
תלוי איך מפעילים אותה. אם המסילה תופעל לכיוון דרום בבוקר, ולכיוון צפון אחה"צ, יתכן שזה יפתח את צוואר הבקבוק לשנתיים-שלוש (עד לפתיחת המסילה לראשל"צ) אני מסכים שעל מנת לספק את הדרוש לטווח שמעבר לשלוש שנים צריך להקים בדחיפות את המסילה הרביעית.

elians

New member
אם אני לא טועה ע"פ ד"ר רייטר

קומותיים חדשים???

אם אני לא טועה ע"פ ד"ר רייטר
צריכים להגיע 48 קרונות DD חדשים וזה יהיה מספטמבר והלאה

מצב
הנושא נעול.
למעלה