שאלון קצרצר

../images/Emo176.gif שאלון קצרצר ../images/Emo3.gif

שעת התחלת השאלון: הפאדיחה הכי גדולה שלך: הדבר הכי מטורף שעשית: הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? את חושבת שאת קנאית? את חושבת שאת קרצייה? את חושבת שאת עקשנית? את אוהבת את עצמך? בזבזנית או חסכנית? מה יכתבו על מצבתך? מהם שלושת המאכלים האהובים עלייך: מהם 3 הצבעים השולטים המלתחה שלך: מהם 3 הזמרים\להקות הכי שולטים: מיהם 3 החברות\חברים הכי טובים שלך: מהם 3 הדיסקים הכי אהובים עלייך: מהם 3 חברות הבגדים האהובות עלייך: מהם 3 התכונות שאת הכי אוהבת בעצמך: מהם 3 התכונות שאת הכי שונאת בעצמך: מהם 3 הערוצים הכי נצפים אצלך: מהם 3 המקומות שאת הכי רוצה להיות בהם עכשיו: מהם 3 הסרטים האהובים עלייך: מהם 3 השירים האהובים עלייך: מהם 3 התוכניות שהכי נצפות אצלך: מהם 3 הדברים שבחיים לא היית מסכימה לעשות,בעד שום מחיר שבעולם: מהם 3 הספרים האהובים עלייך: מהם 3 הדברים שתרצי להיות שתהיי גדולה: מהם 3 המקצועות האהובים עלייך[בבצפר]: מהם 3 החיות האהובות עלייך: מהם 3 הגלידות שאת הכי אוהבת: מיהם 3 האנשים שראית לאחרונה: מיהם 3 האנשים שהיית הכי רוצה לדבר איתם עכשיו: מהם 3 הדברים שאת הכי אוהבת לעשות במחשב: מהם 3 הדברים שאת רוצה שיקרו עכשיו: מהם 3 הדברים העיקריים שישתנו לדעתך אצלך בעוד 5 שנים מעכשיו: מהם 3 הדברים הראשונים שאת עושה כשאת מתעוררת: מהם 3 הדברים האחרונים שאת עושה לפני שאת הולכת לישון: מהו שמך המלא? תאריך לידה: מקום מגורים: כמה אחים/אחיות? גר עם ההורים/לבד/עם שותף? צבע עיניים? צבע שיער? משקל: גובה: מוסיקה אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? על מה היית רוצה לנגן? אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? התנסת בעבר בסמים? איזה? באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? ניסית להתאבד פעם? אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? איזה מגמה היית בביה"ס? מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מה מתנגן עכשיו? עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? ישנת טוב אתמול? תישן טוב הלילה? מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? אכלת? התנשקת? התאהבת? נשבר לך הלב? צחקת? בכית? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? חיבקת מישהו/י? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? חשבת עליו? התקשרת אליו? התקשר אלייך? פגע בך? שימח אותך? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מיקום כרגע: להקה אהובה: איזה כיתה את: הבנאדם הכי יפה שראית: הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? את חושבת שאת קנאית? את חושבת שאת קרצייה? את חושבת שאת עקשנית? את אוהבת את עצמך? בזבזנית או חסכנית? איפה היית רוצה לגור בארץ? יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ושומר מסך? מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): מזכיר לך את הילדות: גורם לך לבכות: גורם לך לצחוק: גורם לך לרצות לרקוד: מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: שהיית רוצה לכתוב אותו: שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: שמסכם את שנות הנעורים שלך: ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: שאתה אוהב להתעורר לצליליו: שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? אם כן, כמה זמן? ניסיתם להתחיל איתו? הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? התנשקתם איתו? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? האם הייתם רוצים שמישהו שאוהב אתכם פשוט יבוא וינשק אתכם? זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? אם כן, אתם אוהבים אותו? והוא, אוהב אתכם? כמה זמן אתם יחד? איך הכרתם? מה אתם הכי אוהבים בו? מה גרם לכם לבחור דווקא בו? אתם רבים? האם אי פעם נפרדתם או כמעט נפרדתם? אתם פוחדים לאבד אותו? אקסים: כמה אקסים יש לכם? האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? מאמינים שאקסים יכולים להיות ידידים? האם הייתם רוצים לשבת עם אחד מהם לשיחה כדי לסדר עניינים שעוד לא סגורים? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? תשימו אייקון מתאים: אנג'לינה ג'ולי- בראד פיט- צ'אד מייקל מורי- אורלנדו בלום- כריסטינה אגילרה- מדונה- רובי וויליאמס- ג'רארד וואי- מריה שראפובה- דיוויד בקהאם- ג'וני דפ- ג'וד לאו- שרון אוסבורן- ביונסה- הילארי דאף- אבריל לאבין- וויל סמית'- בריטני ספירס- טום קרוז- אמינם- טיירה בנקס- שעת סיום:

../images/Emo176.gif שילי ../images/Emo176.gif

שעת התחלת השאלון:13:34 הפאדיחה הכי גדולה שלך: רצתי לכיוון מישהו בטיול שנתי באילת ומרוב שהחלון הענק היה נקי לא שמתי לב שהוא שם והתנגשתי בוא הדבר הכי מטורף שעשית:בנג'י באילת בטיילת הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו:לאכול 20 עכבישים \ ג'וקים את חושבת שאת יפה? כן את חושבת שאת צבועה? קצת את חושבת שאת קנאית? קצת את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? כן בזבזנית או חסכנית? בזבזנית מה יכתבו על מצבתך? כאן מתה מי שלקחה איתה את כל הכסף בעולם שביזבז על בגדים מהם שלושת המאכלים האהובים עלייך:רביולי גבינה, רביולי תפו"א, רביולי בטטה עם גבינת פרמזן מגורדת מהם 3 הצבעים השולטים המלתחה שלך: ורוד, לבן, שחור מהם 3 הזמרים\להקות הכי שולטים:מי כמיקל רומנס, ג'סטין טימברלייק, אבריל לאבין ועם מותר עוד אז קלי קלארסון מיהם 3 החברות\חברים הכי טובים שלך: חבר שלי - שון אחותי שירה וחברה שלי דנה מהם 3 הדיסקים הכי אהובים עלייך: נלי פורטדו, סינרגיה - צועקים על אהבה ואחד של מירי מסיקה החדש גאוני מהם 3 חברות הבגדים האהובות עלייך: פוקס אני מכירה ת'בעלים, לי קופר - שם אני הכי קונה וגם לפעמים בדיזל מהם 3 התכונות שאת הכי אוהבת בעצמך:לא סלחנית, שאני לא קרצייה ושאני יחסית לא קנאית מהם 3 התכונות שאת הכי שונאת בעצמך:בזבזנית אי צניעות ותמימות מהם 3 הערוצים הכי נצפים אצלך: הוט: וי אודי \ בידור ישראלי \ 3 מהם 3 המקומות שאת הכי רוצה להיות בהם עכשיו:סופרלנד, לונה פארק, נחשונית מהם 3 הסרטים האהובים עלייך:ספיידרמן 3 אני אה והוא ודודג'בול מהם 3 השירים האהובים עלייך: גירלפרינד, סקסי בק, פרגלישה ועם עוד אחד אז הבוקר יאיר מהם 3 התוכניות שהכי נצפות אצלך: השמינייה, הבורר, האלופה מהם 3 הדברים שבחיים לא היית מסכימה לעשות,בעד שום מחיר שבעולם: להתפשט בציבור, לאכול חרק, להרוג מהם 3 הספרים האהובים עלייך:מחשב וטלווזיה והתעמלות קרקע מהם 3 הדברים שתרצי להיות שתהיי גדולה:שופטת, טייסת, רופאה והכי הכי: מעצבת אופנה מהם 3 המקצועות האהובים עלייך[בבצפר]:התעמלות (במקום ספורט למי שברמה ארצית) מחשבים ומיתולוגיה מהם 3 החיות האהובות עלייך:כלב,חתול ודג מהם 3 הגלידות שאת הכי אוהבת:וניל, בננה, פסיפלורה מיהם 3 האנשים שראית לאחרונה:אימא שלי אבא שלי ואחותי מיהם 3 האנשים שהיית הכי רוצה לדבר איתם עכשיו:חבר שלי וזהו מהם 3 הדברים שאת הכי אוהבת לעשות במחשב:לגלוש תפוז פורום הבורר האלופה ובגוגל מהם 3 הדברים שאת רוצה שיקרו עכשיו:שיפול לי חנות בגדים מהשמיים אחרי זה שאני יקבלל 15 מיליון משאלות ועל כל אחת שקל מהם 3 הדברים העיקריים שישתנו לדעתך אצלך בעוד 5 שנים מעכשיו:הדיבור היופי והחבר מהם 3 הדברים הראשונים שאת עושה כשאת מתעוררת:מצחצחת שיניים מתלבשת לוקחת סנדוויץ לביה"ס מהם 3 הדברים האחרונים שאת עושה לפני שאת הולכת לישון:מחשב, טלוויזיה אייפוד מהו שמך המלא?מורן שמש תאריך לידה:..17.5.95 מקום מגורים:מודיעין כמה אחים/אחיות?5 גר עם ההורים/לבד/עם שותף?הורים צבע עיניים?ירוק צבע שיער?שטני משקל:33 גובה:1.57 מוסיקה: טראנס אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?לא על מה היית רוצה לנגן?כלום אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?ג'סטין טימברלייק יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?אין יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?לא התנסת בעבר בסמים? איזה?איחח באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?10 ניסית להתאבד פעם?לא אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?לא העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? כבר שנתיים וחצי אבל בגילי זה סתמי עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?0 האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?כן איזה מגמה היית בביה"ס?אני עדיין ולא הגעתי מגמות מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?ללמוד משפטים ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית?רפואה איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?חשפנית מה מתנגן עכשיו?כלום עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אפחד איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?0 ישנת טוב אתמול?כן תישן טוב הלילה?כן מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: אי קשב, חיפוף התקווה הכי גדולה בחיים שלכם:להקים משפוחה איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?מודיעין מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?יום אכלת?שעתיים התנשקת?יום התאהבת?שנתיים וחצי נשבר לך הלב?3 שנים צחקת?יום בכית?לא זוכרת אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?יום מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?יום חיבקת מישהו/י?יום עישנת?לעולם שתית משקה אלכוהולי? לעולם השתכרת?לעולם שכבת עם מישהו/י? לעולם היית במועדון?יום לבשת חצאית?יום קנית בגד?יומיים אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? יום הקדישו לך שיר?יום, הקדישו לי את חושב עליה שיפרו לך את המצברוח?ום מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אימא שלי חשבת עליו?אח שלי התקשרת אליו?חברה שלי מיקי התקשר אלייך?חברה שלי שיר פגע בך?אפחד שימח אותך?חבר שלי היום: באיזו שעה התעוררת? רבע לשבע מה/מי העיר אותך?אבא שלי מה היה הדבר הראשון שאמרת? שקט מה היה הדבר הראשון ששמעת?קומי מה היה השיר הראשון ששמעת?אולי עוד קיץ (חזרות לסופשנה) מה אכלת?פסטה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?אם חברה שלי שיקרה אותי או לא מיקום כרגע:בבית בחדר שלי מול המחשב שלי להקה אהובה:מי כמיקל רומנס איזה כיתה את:'1 הבנאדם הכי יפה שראית: אחי התאום סתם אחי הקטן הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו:סתם את חושבת שאת יפה?כן את חושבת שאת צבועה?קצת את חושבת שאת קנאית?קצת את חושבת שאת קרצייה?לא את חושבת שאת עקשנית?כן את אוהבת את עצמך?כן בזבזנית או חסכנית?בזבזנית איפה היית רוצה לגור בארץ? בצפון ליד הבניאס יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה?חבר שילי איזה צלצול יש לך?ביפ של פוסיקאט דולז הקול הכי יפה ששמעת?של שון פול איזה רקע יש לך בשולחן עבודה?כל חמוד ושומר מסך?תמונה שלי חמוודה
מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר:הבוקר יאיר מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי):דמעות מזכיר לך את הילדות:שירה גורם לך לבכות:חורף 73 גורם לך לצחוק:רוצה בנים גורם לך לרצות לרקוד:פרגלישה מזכיר לך את האדם שאתה רוצה:עכשיו אתה חוזר בחזרה שהיית רוצה לכתוב אותו:ממי שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך:שומרת הלילה שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך:מלאכים - כי כשהמלאכים עוברים לעולם אחר... שמסכם את שנות הנעורים שלך:מי המפ ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב:שר מהלב שאתה אוהב להתעורר לצליליו:קטנטנות - טורין טורין שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר:אהבה של דניאל סלומון שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה:עוד סיפור אחד של אהבה שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב:סטפ אפ האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם?כן אם כן, כמה זמן?חצי שנה ניסיתם להתחיל איתו? כן הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?כן התנשקתם איתו?כן האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? שהייתה לי אהבה שעברה דירה ולכן אני עצוב מעכשיו אתה חוזר בחזרה כי הבטחנו לשמור על קשר מה שלא קרה מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם?אהבתם מישהו אחר אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים?ממשיכים הלאה האם הייתם רוצים שמישהו שאוהב אתכם פשוט יבוא וינשק אתכם? לא

המשך:

זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו?כן אם כן, אתם אוהבים אותו?כן והוא, אוהב אתכם?כן כמה זמן אתם יחד?שנתיים איך הכרתם?כיתה מה אתם הכי אוהבים בו? את הכוח שלו אליי מה גרם לכם לבחור דווקא בו?הוא פשוט סבלני אליי אתם רבים?כן האם אי פעם נפרדתם או כמעט נפרדתם? כמעט אתם פוחדים לאבד אותו?כן הוא יחסר לי אם ילך אבל יש ישהו שעבר דירה שאהבתי הרבה יותר אקסים: כמה אקסים יש לכם?3 האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד?כן תמיד ה-2 במיוחד מאמינים שאקסים יכולים להיות ידידים?לא האם הייתם רוצים לשבת עם אחד מהם לשיחה כדי לסדר עניינים שעוד לא סגורים? לא האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? כן תשימו אייקון מתאים: אנג'לינה ג'ולי-
בראד פיט-
צ'אד מייקל מורי-
אורלנדו בלום-
כריסטינה אגילרה-
מדונה-
רובי וויליאמס-
ג'רארד וואי-
מריה שראפובה- |בלונדיני| דיוויד בקהאם-
ג'וני דפ-
ג'וד לאו-אין שרון אוסבורן-אין ביונסה-
הילארי דאף-
אבריל לאבין-
וויל סמית'-|שודד| בריטני ספירס-
טום קרוז-
אמינם-
טיירה בנקס-
שעת סיום:14:11

עונה!!../images/Emo9.gif../images/Emo66.gif

שעת התחלת השאלון:16:02 הפאדיחה הכי גדולה שלך:המון חח הדבר הכי מטורף שעשית:לא יודעת הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו:אתה דומה לשרק חח סתם זה מה שעלה לי את חושבת שאת יפה?קצת.. את חושבת שאת צבועה?לא את חושבת שאת קנאית?תלוי למי את חושבת שאת קרצייה?לא את חושבת שאת עקשנית?מאדד את אוהבת את עצמך?לפעמים חח בזבזנית או חסכנית?בזבזנית מה יכתבו על מצבתך?לא יודעת מהם שלושת המאכלים האהובים עלייך:ספגטי ציפס וכנפיים מהם 3 הצבעים השולטים המלתחה שלך:חום שחור לבן מהם 3 הזמרים\להקות הכי שולטים:הראל מויאל נינט טייב RBD מיהם 3 החברות\חברים הכי טובים שלך:רעות חן מיכל מהם 3 הדיסקים הכי אהובים עלייך:הראל מויאל יחפה ואמ...עוד כל מיני מהם 3 חברות הבגדים האהובות עלייך:פוקס לי קופר הוניגמן וTNT מהם 3 התכונות שאת הכי אוהבת בעצמך:סבלנות כנות ו..עזרה בשעת צרה מהם 3 התכונות שאת הכי שונאת בעצמך:עקשנית חוסר סבלנות במקרים מסוימים ופזיזות מהם 3 הערוצים הכי נצפים אצלך:ויוה ויאודי 3 מהם 3 המקומות שאת הכי רוצה להיות בהם עכשיו:ים חזרות לונה פארקק מהם 3 הסרטים האהובים עלייך:טיטאניק בית קברות לחיות מה עשית בקיץ האחרון הצילצול מהם 3 השירים האהובים עלייך:מוןן שירים ביניהם לא מכירים אותך יחפה היא יודעת הדרך הביתה ויש עוד מלאא מהם 3 התוכניות שהכי נצפות אצלך:אמ..האלופה כוכב נולד ועוד מהם 3 הדברים שבחיים לא היית מסכימה לעשות,בעד שום מחיר שבעולם:לרצוח לקפוץ מהגג לסכסך מהם 3 הספרים האהובים עלייך:קיץ אחד ביחד לנצח בגדול סודות נעורים מהם 3 הדברים שתרצי להיות שתהיי גדולה:עורכת דין רופאה מורה מהם 3 המקצועות האהובים עלייך[בבצפר]:היסטוריה אנגלית ומתמטיקה (ואני לא חרשנית חח) מהם 3 החיות האהובות עלייך:דולפין סוס וטווס מהם 3 הגלידות שאת הכי אוהבת:וניל תות מוקה מיהם 3 האנשים שראית לאחרונה:אחותי אחותי וחברה מיהם 3 האנשים שהיית הכי רוצה לדבר איתם עכשיו:חברות מהם 3 הדברים שאת הכי אוהבת לעשות במחשב:פורומים להתכתב אתרים מהם 3 הדברים שאת רוצה שיקרו עכשיו:יבוא המשיח יחלוף שבועיים נסראללה ימות מהם 3 הדברים העיקריים שישתנו לדעתך אצלך בעוד 5 שנים מעכשיו:חוכמה קנאות סבלנות מהם 3 הדברים הראשונים שאת עושה כשאת מתעוררת:שוטפת ידיים שוטםפת פנים מתמתחת מהם 3 הדברים האחרונים שאת עושה לפני שאת הולכת לישון:בודקת הודעות מדברת בטלפון שמה פיג'מה מהו שמך המלא?מאי יעל תאריך לידה:11.1 מקום מגורים:דימונה כמה אחים/אחיות?5 גר עם ההורים/לבד/עם שותף?הורים צבע עיניים?ירוק צבע שיער?שטני משקל:לא שקלתי מלא זמןן גובה:לא יודעת מוסיקה אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?לא על מה היית רוצה לנגן?גיטרה אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?הראלל עיברי יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?לא התנסת בעבר בסמים? איזה?חס וחלילה באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?12 ניסית להתאבד פעם?לאא אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?לא בריא חח העדפה מינית:בנים ברור כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?יציבה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?אף אחד האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?לא איזה מגמה היית בביה"ס?כל מיני מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?זמרת חחח ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית?אז נתפשר איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?מנתחת לב מה מתנגן עכשיו?כלום עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?3 איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?כלום ישנת טוב אתמול?כן תישן טוב הלילה?אולי מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?וחצי תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:צביעות התקווה הכי גדולה בחיים שלכם:להקים משפחה ולהיות מאושרת איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?אילת מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?בבוקר אכלת?לפני שעה התנשקת?מזמן התאהבת?לפני חצי שננה נשבר לך הלב?מזמן צחקת?לפני שעתיים ומשהו בכית?שלשום אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?אתמול מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?היום חיבקת מישהו/י?היום עישנת?לא מעשנת שתית משקה אלכוהולי?יום שישי חח השתכרת?מזמן חח שכבת עם מישהו/י?לא היית במועדון?לפני חודשיים לבשת חצאית?היום קנית בגד?לפני שבוע בערךך אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת?אתמול הקדישו לך שיר?לא יודעת שיפרו לך את המצברוח?יהום מי הבן האדם האחרון ש.. ראית?אחותי חשבת עליו?חברה התקשרת אליו?חברה התקשר אלייך?חברה פגע בך?מורה שימח אותך?חברה היום: באיזו שעה התעוררת?7 ורבע בערך מה/מי העיר אותך?אמא מה היה הדבר הראשון שאמרת?קמהה!! מה היה הדבר הראשון ששמעת?מאי קומי מה היה השיר הראשון ששמעת?לא שמעתי מה אכלת?אורז איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?מה אם הריקוד מיקום כרגע:חדר להקה אהובה:RBD איזה כיתה את:ח' הבנאדם הכי יפה שראית:דוגמנית חח איפה היית רוצה לגור בארץ? כל מיני מקומות יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה?חברה איזה צלצול יש לך?לא מכירים אותך הקול הכי יפה ששמעת?חברה איזה רקע יש לך בשולחן עבודה?סתם אחד חמוד ושומר מסך?רגיל מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר:אמ..לא יודעת מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי):עוזבתת אותך מזכיר לך את הילדות:הילדה הכי יפה בגן גורם לך לבכות:אמ..לא יודעת גורם לך לצחוק:חח לא יודעת גורם לך לרצות לרקוד:היא יודעת מזכיר לך את האדם שאתה רוצה:יחפה שהיית רוצה לכתוב אותו:ואז תבואי שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך:כמו אוהבים שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך:לא יודעת שמסכם את שנות הנעורים שלך:לא יודעת ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב:הנני כאן שאתה אוהב להתעורר לצליליו:כשאתה כאן שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר:שווים שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה:לא יודעת שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב:אמ.. האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם?כן אם כן, כמה זמן?חצי שנה ניסיתם להתחיל איתו?בערך הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?לא התנשקתם איתו?לא האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה?לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם?שקרן מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם?לא יודעת אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים?תלוי מה הרגשות כעת האם הייתם רוצים שמישהו שאוהב אתכם פשוט יבוא וינשק אתכם?כן זוגיות:כן אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו?לא אקסים:כן כמה אקסים יש לכם?2 האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד?כן מאמינים שאקסים יכולים להיות ידידים?כן האם הייתם רוצים לשבת עם אחד מהם לשיחה כדי לסדר עניינים שעוד לא סגורים?כן האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח?לא יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו?לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?כן תשימו אייקון מתאים: אנג'לינה ג'ולי-
בראד פיט-
צ'אד מייקל מורי-
אורלנדו בלום-
כריסטינה אגילרה-
מדונה-
רובי וויליאמס-
ג'רארד וואי-
מריה שראפובה-
דיוויד בקהאם-
ג'וני דפ-
ג'וד לאו-
שרון אוסבורן-