מכבי או המירוץ ????? התלבטות!!!

לוע

New member
../images/Emo178.gif מכבי או המירוץ ????? התלבטות!!!

חברים, אני בדילמה קשה ביותר: איזה תכנית כדאי לראות היום ?? מצד אחד, אני מת לראות את המשחק של מכבי נגד ברצלונה. אחרי המשחק שבוע שעבר מול אלבה, חזר לי היצר לראות את מכבי שוחטת את אירופה, ועוד היום מול ברצלונה. איזה משחק זה יהיה, וואוו! מצד שני, מתחיל היום המירוץ!! חובה חובה חובה לראות את זה. זו אמורה להיות תכנית אדירה ומרתקת מעין כמוה, ואחרי האח הגדול יש לי חור אדיר בלב- אין לי את מי להעריץ, ועל מי לדסקס ולרכל כל היום! ועכשיו שוב אני אוכל לפתוח את שערי לבי עבור המתמודדים המיוזעים, השאפתניים והחטובים של המירוץ...
אם כך, מה עושים? צריך את עזרתכם דחוף!! שיהיה לכולם סופ"ש נפלא, ושאלה יהיה הצרות שלנו בחיים

פ ו פ ו 1

New member
ראשית, גם האח הגדול חוזר החודש

אבל לוע, (איזה ניק מוזר), לא שמעת על מג'יק (בהוט) או מקס (ב"יס")? אם אין לך - רוץ והזמן. ואז, אין התלבטויות. אתה רואה את אחת התכניות ב-live והשנייה בהקלטה. אמנם יש פה בעייה קטנה: בשתיהן יש אלמנט של מתח, אז תזהר מספוילרים ומבני משפחה מעצבנים שימחקו את ההקלטה ויספרו לך שזה היה בטעות (עשו לי דבר כזה). בכל מקרה, אני מתה על המרוץ למיליון האמריקאי ומקווה ששלנו יצליח לא פחות. אז שיהיה בכיף לכולם.

לוע

New member
דווקא יש לי הוט מג'יק

והייתי מקליט בכיף, אבל לצערי אמא שלי משום מה תמיד מחליטה למחוק לי את ההקלטות של מכבי, כל פעם בטענה אחרת ("חשבנו שאתה רואה את זה במקום אחר", "רצינו להקליט משהו אחר באותו זמן" או תירוץ השנה "הממיר בדיוק התקלקל" ). הקיצר, פופו1 (גם הניק הזה קצת משונה, אני חיי לציין ). הקיצר, אני לא בונה על זה. נראה לי אני אראה מכבי בחדר, בעוד אמא שלי תתחיל להתמכר למירוץ בסלון.

ברור שהמירוץ

במכבי יש סיכוי להפסד.. ואז להתבאס.. והלך כל הערב.. תראה המירוץ זה יעשה לך רק טוב. ואחר כך גם העונה החדשה של קצרים אז בכלל ערוץ 22 אירגן לנו אחלה ערב

miribloom

New member
מכבי תל אביב - בגדול

אחד המשחקים החשובים העונה של מכבי,הבחירה קלה מכבי מנצחת או הדיוטי פרי של דרום אפריקה

miribloom

New member
חחחח הישרדות בגדול,איגור עצבני!!

מה הולך שם,מטורף

טולהS

New member
מכבי!!!

ואין מה להתווכח בכלל אחרי המשחק מול אלבה...אני מתה לראת איך הם ינצחו שוב והפעם את ברצלונה...שהם באמת נחשבים לקבוצה שלנצח אותה יהיה פשוט ענק!

lb22

New member
אני חושב ש..

מכבי פתרו את הבעיה הזו כבר אחרי חצי שעה של שידור ..... לראות את מכבי מקבלת בראש או לראות חיקוי של תוכנית אמריקאית... אני בחרתי במכבי.

miribloom

New member
למה אין משחק של מכבי השבוע?

התבאסתי שהן הפסידו אבל לא קל מול ברצלונה ראיתי פרומו שביום חמישי יש תוכנית דוקמנטרית על הגואל מרצון- מפחיד הבן אדם נשוי ל33 נשים כולן שפוטות שלו מעל 100 ילדים, הבן אדם הזה מופרע

miribloom

New member
טעות שלי - אחרי התוכנית גואל מרצון יש מכבי

נגד ריאל מדריד,עוד משחק קשה של מכבי , מקווה לטוב

למעלה