מבקשת עזרה איך לערוך סריקה במחשב?

A N N 7

New member
../images/Emo178.gif../images/Emo13.gifמבקשת עזרה איך לערוך סריקה במחשב?../images/Emo8.gif

אין לא הולך ברגע זה אין ברשותי אנתי וירוס. ורוצה אני לנקות? כמה שאפרי . אין זמן לאחרים לעזור כולם אומרים עוד כמה ימים? נואשת. איני יודעת לעשות את הפעולה סריקה למחשב של השעתיים? זמן אני אפילו לא יודעת לאן נכנסים אמרו לי זה -SCAN AREA אני מבקשת לעזור ואם אפשר להדריך אותי גם במעט שניתן כאן תודתי מראש לכם. היקירים פה אתם עושים מלאכת קודש. . שבוע טוב ומהנה כאן ובכולם מקום לכם.

Imanuel17

New member
אל תיכתבי הודעות ב 12 בלילה זה משפיע על..

הכתיבה שלך. בכל מקרה איך את רוצה ליסרוק אם אין לך אנטי וירוס?

yanirda

New member
יש שירותים מבוססים רשת !!!!

סריקות און ליין וכו'... http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=%D7%A1%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%AA+%D7%95%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%9D&meta= תהני. יניר.

A N N 7

New member
ןלך גם הרבה תודה.YANIRDA

אם רוצה סריקה הולכת כך ?AT GOOGLE הבנתי רק את הנתונים של ה-%- לא הבנתי אז אלך לפי > בקשת ההוראות? נכון? או ? לא חני מודה גם לך ערב הכי נעים לך ניר.

A N N 7

New member
ממש צודק. גם כותבת בחושך?

וגם המקלדת משנת תר"ח. ואתה אכן צודק? יש עייפות ויש לכתוב. מודה לך ערב טוב לך חני

A N N 7

New member
../images/Emo51.gif lmmax .הודות לך אני רגועה?../images/Emo39.gif../images/Emo28.gif

ממש מודה אני לך על העזרה בתוכנה נגד וירוס? זמני. אכן הורדתי אותה . כמו כן הבנתי שזה לתקופת נסיון. כך אני אתארגן לי לקנות תוכנה אטי וירוס. אני מבינה כי היה זה קשה לרכוש דומה? וכאן אני מבקשת מכולם כאן הרבה תודות יש מענה יש אחווה וזה רק עושה טוב לנשמה כי. בלעדיכם נה היינו נדה ממש צוות חם פה רק תודות לך LMMAX המשך שבוע מנעים לך לכולם פה חני

למעלה