חפירה שבועית

kabookit

New member
../images/Emo18.gif חפירה שבועית ../images/Emo18.gif

+
איך היה השבוע שלכם בכללי?
ובמילה אחת?
דבר מוזר שקרה?
ובמילה אחת?
משהו מצחיק?
ובמילה אחת?
דבר טוב של השבוע?
ובמילה אחת?
דבר רע של השבוע?
ובמילה אחת?
שיר השבוע שלכם?
ובמילה אחת?
תמונת השבוע -
לזה אי אפשר מילה אחת
תיכנונים לשבוע הבא?
ובמילה אחת?
משפט עם תקווה, לסיום?
ובמילה אחת?
|כן, אני יודעת שזה אמור להיות משפט..|
איחולים לשבוע החדש?
ובמילה אחת?
יום טווב לכם
ובמילה אחת - יווומטווב

Just Me36

New member
עונה ../images/Emo6.gif

איך היה השבוע שלכם בכללי? מעצבן. אבל נחמד. הייתי עוזרת מדריכה במחנה. ובמילה אחת? מתיש
דבר מוזר שקרה? הקבוצה שלי רצתה לפרוץ לחדר של הקבוצה השנייה כי "אנחנו רוצים לשחק במחשב" ו"הם ימחקו לנו את המשחקים שהכנו!"
ובמילה אחת? במשפט אחד
חניכים זה דבר מעצבן. משהו מצחיק? הבדיחות של נתי [המדריך] ובמילה אחת? נתי
דבר טוב של השבוע? שחזרתי אתמול ובמילה אחת? חזרתי
דבר רע של השבוע?שהרכזת צרחה עליי >< ובמילה אחת? חרא
שיר השבוע שלכם? pieces ובמילה אחת? אמרתי אותהD: תמונת השבוע - זו תמונה פשוט קורעת
משמאל עם הפרוף זה נתי. זה שמפריח בועות זה יאיר. וזה שמחטט לו בתיק זה אבירם
לזה אי אפשר מילה אחת תיכנונים לשבוע הבא? לישון. לישון ולישון
ובמילה אחת? לישון
משפט עם תקווה, לסיום? החיים נחמדים
ובמילה אחת? |כן, אני יודעת שזה אמור להיות משפט..| שמחה[?]
איחולים לשבוע החדש? שאני לא אתקל ברכזת שלי
ובמילה אחת? יהיה טוב

idanias

New member
עונה:]

איך היה השבוע שלכם בכללי? - נחמד +- ובמילה אחת? -נה... דבר מוזר שקרה? -מלא ובמילה אחת? -מלאD: משהו מצחיק? -חירבנה עליי יונה ובמילה אחת? -יונה דבר טוב של השבוע? תכנונים לאילת? ובמילה אחת? אילת? דבר רע של השבוע? חברים מעצבנים ובמילה אחת? חברים? שיר השבוע שלכם? SUM41 -PERFECT ובמילה אחת? כוסאמאמאמאמאמא..............%$#%$#@$@# תמונת השבוע -איןP: לזה אי אפשר מילה אחת תיכנונים לשבוע הבא?-אני עושה קעקועעע
ובמילה אחת? קעקוע משפט עם תקווה, לסיום? -אין ובמילה אחת? |כן, אני יודעת שזה אמור להיות משפט..| אין איחולים לשבוע החדש? שיעבור בשלום ובטוב ובמילה אחת? לינוי את מעצבנת! יום טווב לכם ובמילה אחת - יווומטווב שבת שלום

דידיZ

New member
../images/Emo23.gifאהבתי והנה אני עונה../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

איך היה השבוע שלכם בכללי? היה שבוע של חוסר סבלנות
ובמילה אחת? מגעיל
דבר מוזר שקרה? נתקעתי בפקק בכניסה לת"א בין איילון לעזריאלי שעה חצי
ובמילה אחת? פקק
משהו מצחיק? ברדיו אמרו במשך שעתיים שזה בגלל תאונת דרכים <שלא באמת קרתה>
ובמילה אחת? שקרנים
דבר טוב של השבוע? היה לי יום חופש באמצע שבוע ועוד יומיים בסופ"ש
ובמילה אחת? חופש
דבר רע של השבוע? ובמילה אחת? שיר השבוע שלכם? VIVA LA VIDA- COLDPLAY ובמילה אחת? קסם
תמונת השבוע - איך אפשר בלי האולמיפיאדה
ראיתם את הטקס המושקע, קבלו את אחת התמונות---->>> תיכנונים לשבוע הבא? עבודה
, ים
, לישון
, לאכול לבוקר צ'יריוס
, גלידה וניל עוגיות
ופיצה
ובמילה אחת? יאמי
משפט עם תקווה, לסיום? "היום הזה הוא היום שלך
והבא שאחריו
...וזה שאחריו
..." ובמילה אחת? חיים
איחולים לשבוע החדש? "שיהיה השבוע הזה משובח כמו השבוע שעבר...ויותר
ובמילה אחת?

דידיZ

New member
אה ושכחתי דברים רעים---->

דבר רע שקרה לי השבוע? הלכתי בכוונה להיכנס לבריכה והיא היתה סוגרה אז נאלצתי להיכנס לים...
במילה אחת? אצות

rav80

New member
עונה :)

איך היה השבוע שלכם בכללי? אחלה שבוע :) ובמילה אחת? אחלה
דבר מוזר שקרה? לא נראלי קרה
ובמילה אחת? לאקרה משהו מצחיק? חברה שלי באה אלי ופשוט לא הפסקנו לצחוק
ובמילה אחת? צחוק ... דבר טוב של השבוע? יהיה לי אחיין
ובמילה אחת? אחיייין :):):):):):):):) דבר רע של השבוע? לא היה ... ובמילה אחת? ... שיר השבוע שלכם? ne yo - closer ובמילה אחת? closer
תמונת השבוע -
לזה אי אפשר מילה אחת תיכנונים לשבוע הבא? לראות המומיה 3
ובמילה אחת? המומיה ! משפט עם תקווה, לסיום? שבוע טוב !! ובמילה אחת? |כן, אני יודעת שזה אמור להיות משפט..|
איחולים לשבוע החדש? שיהיה שבוע מענין :) ובמילה אחת? מעניין ?

עונה !!! [כי שכחתם אותי]

איך היה השבוע שלכם בכללי? מכירות והופעות ועוד הופעות היה לי מופע התרמה להנחות.. הנחתי מצוין:) ובמילה אחת? אחלההההה דבר מוזר שקרה?התרגשתי במופע ההתרמה [ואין לי בכלל לב] ובמילה אחת? איכס התרגשות :p משהו מצחיק?היום כתבה לי איזו ידידה "שה זאני מתבלבלת בין זין לשיין, לא אומר זאני טיפזה . רק שונה" ובמילה אחת? צחקתי! דבר טוב של השבוע?הכרתי בחורה עם שיער צבוע לירוק!!! ובמילה אחת? סתאאאאאאאאאאםםם דבר רע של השבוע?עבדתי יותר מידי! ובמילה אחת? עיףףףף שיר השבוע שלכם?http://www.youtube.com/watch?v=0jgrCKhxE1s דרגון פורס .. מטאל!! ובמילה אחת? רוק זה טוב תמונת השבוע -תחתונים עם שם משתמש וססמא לזה אי אפשר מילה אחת אפשר אלף מילים תיכנונים לשבוע הבא? הופעת המילניום ובמילה אחת? סטנדאפ!!! משפט עם תקווה, לסיום?אולי השאלון הזה יסתיים ובמילה אחת? |כן, אני יודעת שזה אמור להיות משפט..|ישמעל הוא קומקום!! איחולים לשבוע החדש?שתקבלו כולכם כרטיסים חינם למופע של שחר חסון ובמילה אחת? חחח יום טווב לכם ובמילה אחת - יווומטווב

Yggdrasil19

New member
דראגונפורס!!!!! ../images/Emo99.gif

האמת... מטאל זה יותר הקטע של אחי, אבל גם אני אוהב מטאל, במיוחד איירון מיידן. למעשה אני אוהב כמעט את כל גווני הרוק, כולל רוק ישראלי, אבל אני הכי מחובר ללהקות הבאות: לד זפלין, איירוסמית', זיזי טופ, וסקורפיונס.

עונה ../images/Emo13.gif

איך היה השבוע שלכם בכללי? מעצבן.. מעפן ומשעמם ובמילה אחת? ברגיל דבר מוזר שקרה? שיחה עם חבר במסן.. ובמילה אחת? שיחה משהו מצחיק? הייתי אצל סבא וסבתא.. אני והם ראינו TV ואז אתוכנית נגמרה.. הם ראו מהמרפסת ואני מהסלון+שלט.. שהתוכנית נגמרה אז ישר שמתי ערוץ הקניות והחבאתי ת'שלט והלכתי למקלחת.. רק אחרי כמה זמן הם שמו לב שהם צופים במבצעים של ערוץ הקניות והם ממש התעצבנו.. ובמילה אחת? "ערוץהקניות" דבר טוב של השבוע? אממ... לא זוכר ובמילה אחת? אממ.. דבר רע של השבוע? לא זוכר.. ובמילה אחת? אממ.. שיר השבוע שלכם? יש הרבה..! ובמילה אחת? הרבה~! תמונת השבוע - לא ראיתי לזה אי אפשר מילה אחת תיכנונים לשבוע הבא? כרגע לא מתכנן ובמילה אחת? אין משפט עם תקווה, לסיום? אם רצה אין זו אגדה ובמילה אחת? |כן, אני יודעת שזה אמור להיות משפט..| רצון איחולים לשבוע החדש? שבוע טוב ובמילה אחת? טוב

kabookit

New member
עוווונה ../images/Emo9.gif

איך היה השבוע שלכם בכללי?
כייפי, חופש, ים, טיילת, חברות, שופינג D: ובמילה אחת?
מהנה!
דבר מוזר שקרה?
אכלתי ביוטבתה למרות שפעם אכלתי שם והיה לי תולעת בסלט, והבטחתי לעצמי שאני לא חוזרת לשם יותר never! ובמילה אחת?
תולעת?
משהו מצחיק?
היינו כל החברות בלילה בטיילת, היה משעמם אז ירדנו לחוף, ולא נתנו לנו לשבת על כסאות של המסעדה בלי לקנות משהו.. וזובי, פחית קולה ב15 שקל, היינו בכל שולחן חמש דק', יעני "מתלבטות להזמין או לא" אז ישבנו שם חצי שעה, על כל השולחנות XD ובמילה אחת?
שולחנות?
דבר טוב של השבוע?
היה לחברה שלי יומולדת, והיה שיא הכייף D: ובמילה אחת?
יומולדת
דבר רע של השבוע?
תשעה באב.. ובמילה אחת?
תשעה?
שיר השבוע שלכם?
"כנפיים" עברי לידר. ובמילה אחת?
"כנפיים"
תמונת השבוע -
לזה אי אפשר מילה אחת
תיכנונים לשבוע הבא?
ללכת לבריכה, לישון אצל חברות, ים, שנקין כאלה ובמילה אחת?
צריךכסף
משפט עם תקווה, לסיום?
יהיה טוב.. ובמילה אחת? |כן, אני יודעת שזה אמור להיות משפט..|
יהיה. איחולים לשבוע החדש?
שהפורום יגדל ויפרח, וידע רק ימים טובים? XD ובמילה אחת?
פורום

עונההה

איך היה השבוע שלכם בכללי? מסיבות שבת,...הרבה עבודה בתל ברוך.. ובמילה אחת? דויסים מוזרים מלוד.. דבר מוזר שקרה? בכיתי כשראיתי ת'פרק הראשון של מרקו בג'וניור.. ובמילה אחת?
משהו מצחיק? התחלתי עם ילד מסכן בן 5 ואחיינית שלי אמרה לו.."אני חמה"-הו,גאד..לאן דירדרתי אותה.... ובמילה אחת? אין!!!! דבר טוב של השבוע? היה הרבה עבודה,הרבה כסף..אה,כן וחזרתי הביתה..אה,בעצם זה רע.. ובמילה אחת? גרישה בן זונה...(מה הקשר??) דבר רע של השבוע? אני בהיריון,מה יותר גרוע מזה?? איך אני אעבוד עכשיו?? אה,כן וגילית שהייפייב התפרקו..=( ובמילה אחת? מי שמוכן להיות האב של התינוק שלי ולתמוך בי שישלח ת'מילה "יוציביידה" למס' 6060 שיר השבוע? http://www.youtube.com/watch?v=fusDPcp5O4k ובמילה אחת? בלינקי ביל
תמונת השבוע? ובמילה אחת? אנייייי!! כלבה!! תיכנונים לשבוע הבא? תיאוריה,עגיל בלשון,ואויי...שניידר אני בדרך... ובמילה אחת? סקס סמים ורוק &רול משפט עם תקווה,לסיום? החיים חרא!! ובמילה אחת? רוני סופרסטאר מלכעעע!@$#!!!!11 איחולים לשבוע החדש? להשתכר מאקנומיקה או מסילית בנג.. ובמילה אחת? R.I.P יווווומטוווב!!

אויש זותי אין לה בושה!!

''דבר רע של השבוע? אני בהיריון,מה יותר גרוע מזה?? איך אני אעבוד עכשיו?? אה,כן וגילית שהייפייב התפרקו..=( ובמילה אחת? מי שמוכן להיות האב של התינוק שלי ולתמוך בי שישלח ת'מילה "יוציביידה" למס' 6060'' סוף ציטוט רגע אם אני בעלך, התינוק הוא שלי לא? או ששמשון האינסטלטור אמר את דברו היום?

Yggdrasil19

New member
עונה באיחור

איך היה השבוע בכללי: ארבעה ימים הייתי אחראי על עצמי לגמרי ולא ההורים שיצאו לחופש ובמילה אחת: עצמאות!!! |דגל ישראל| דבר מוזר שקרה: הקטע באולימפיאדה שהחיילים צעדו, והפרובינציות של סין הצדיעו כמעט במועל יד ובמילה אחת: נאצים (בדרך כלל אני לא משתמש במילה הזו סתם, אבל בהקשר הזה זה מחייב) משהו מצחיק: נסעתי באוטובוס שפנה לכיוון ההפוך כשהוא התקרב לאזור בנייה ובמילה אחת: טרקטור דבר טוב של השבוע: גיליתי שרותם הודח מ"כוכב נולד 6" ובמילה אחת: זייפן דבר רע של השבוע: אחי חיפש משהו בכל הבית ולא סידר אחריו ובמילה אחת: בלגן שיר השבוע שלכם: Aerosmith - Uncle Salty ובמילה אחת: ג'ו פרי
תמונה השבוע:
לזה אי אפשר מילה אחת
תיכנונים לשבוע הבא: לעשות שופינג ב"התו השמיני" ובמילה אחת: מוזיקה משפט עם תקווה, לסיום: תראו הישרדות האמריקאי, זה יעשה לכם טוב ובמילה אחת: ריאליטי שולט איחולים לשבוע החדש: שיהיה לכולם רק טוב ובמילה אחת: |אייקון של מקדחה|

kabookit

New member
יאי D:

גם אני שנאתי את רותם!
היו לי סיוטים בלילה מהנחריים שלו O:

למעלה