יומן הטכני

Nick Master

New member
../images/Emo18.gifיומן הטכני../images/Emo18.gif

זה יהיה שרשור שלי, שיימשך כול השבוע. פרויקט כזה, שכול פעם שאמצא מחשב, אכתוב בידיוק מה עבר עלינו היום בטכני, ונראה לי שיהיה ממש "כיף" (מזעזע
) לכתוב את ההודעה האחרונה בשרשור בביית...
בוקר 15.12 שעה 6:10 : שימו לב באיזה שעה (משמאל ליד התאריך) צריך לצאת מהבית בשביל להגיע...כן כן אני כותב לכם מתוך עייפות רצח, רק שעכשיו אני צריך ללכת לתחנת הרכבת

15.12 שעה 18:23

אם כן, היום עבר עלינו יום שגרתי, רגיל, בלי שום דברים מפתיעים במיוחד, כאן בטכני.. אולי מחר נצא לאפטר לנשום קצת אוויר מהלחץ במקום הזה, אבל לא בטוח.. בקיצור..עוד יום שגרתי בטכני, שעומד להסתיים. לא לפני מטלות הקורס התורן, שבמקרה יצא לנו להיות השבוע, כול יום בערב ב- 19:00 ובבוקר ב- 6:30. שוב לקום מוקדם!

02\12\15 השעה 19:45

יושבת מול המחשב.... ולא עושה כלום. יודעת שבעוד יומיים יש להגיש דוח מעבדה, ולא יודעת מאיפה להתחיל. אני בדילמהההההההה
אגב דילמה, שמעתם את השיר של נלי וקלי? שיר פצצה
ושוב לחזור לכאב הראש: טכני
מה אני עושה?????? הדבר היחיד שאני שומעת, זה הקול מבפנים: הצילוווווווווווווווו
זהו, בשבילי עבר (כמעט) עוד יום ואני יודעת שזה קשה להתחיל שבוע חדש לעשות ביום הראשון מבחן ולדעת שיש עוד 2 מבחנים השבוע
מקווה שלמישהו אחר הדף ביומן של ה- 12\15 יותר משמח מאשר אצלי

16.12 שעה 18:35

אוף..איזה חרטא זה! לקום בבוקר בשש מתים מעייפות, ולהתחיל לנקות בקורס תורן
חוץ מזה..הכול בסדר בינתיים, היה לנו היום מבחן משווה בספרות, דיי קל, נקווה שנצליח
ושוב אצטרך לעזוב אתכם לטובת הקורס התורן, אבל כנראה שאני אחזור אחר כך..ונקווה להביא איתנו גם את "עצור, גנבבב
" (יוני כבר יודע למה אני מתכוון..
) בקיצור, אם יהיה זמן נכתוב גם אחרי שבע וחצי בערך. ביי בינתיים..

כן באמת...../images/Emo31.gif

כן מה זה? היום בגלל שהיה ביקור של מפקד הבי´ס וסגן הרמטכל טירטרו אותנו! ניקינו כמעט כל שעה ובקושי הצלחנו להתכונן למשווה בפיזיקה! ועוד אנחנו עוד אמורים להישאר שישי גיבוש אז בכלל כל הסופשבוע הלך
ביי בינתיים

למעלה