לוח מודעות

סביוני

New member
לימוד ערבית דרך שירים

שלום לכולם. שמי בפורום סביוני, ואני מזרחן בעל ניסיון רב בשפות. בעקבות הצלחה של סדנת ערבית שפתחתי לפני מספר חודשים עבור רקדניות מחול מזרחי, רציתי לעדכן שאני מארגן קבוצה נוספת ללימוד ערבית דרך שירים קלאסיים ופופיים בערבית מדוברת לבנונית, מצרית ומרוקאית, וכן מצאתי לנכון לפרסמה גם בפורום מכובד זה. סדנא קבוצתית זו מיועדת למשתתפים ולמשתתפות ללא רקע בערבית (או שהרקע שלהם אינו מאפשר להם התמודדות אקטיבית עימה, למשל -יכולת לסכם דברים או לפרש דברים בערבית), אשר מעוניינים ומעוניינות להתמקצע בתחום תחביב המחול המזרחי ולרכוש יכולת שפתית להבנת שירים בערבית. היא כוללת האזנה, דיבור ולימוד דיקציה - בערבית. אני מעביר אותה בגישה ייחודית (unschooling method of reading and speaking for power) וחוויתית שמעודדת הצלחה בדיבור נכון והבנה הולכת וגדלה של שירים בהמשך הדרך. כמו כל שפה, זהו תהליך. מידי שיעור - מימדי ההטמעה יתרחבו יותר ויותר, ויעניקו למשתתפיה את הכלים להבין באופן אוטונומי שירים בערבית. אחת המטרות של הסדנה תהיה להביא למצב שבו אנחנו מושפעים מהבנת השפה כשאנו רוקדים שיר מסוים, מעבר למטרת הבנת התרבות. היקף הסדנא - 18 מפגשים בני שעה מידי שבוע, בשעות הערב, בביתי בתל אביב או בכל אזור אחר של הארץ (תלוי במספר הנרשמים). מי שמעוניין או מעוניינת מוזמנים לפנות אליי במסר פרטי בציון: 1. שם מלא 2. טלפון/נים להתקשרות 3. דואר אלקטרוני (אם יש) 4. 3 ימים מועדפים בשבוע לקיום המפגשים. לאחר קבלת מידע זה נמשיך בתקשורת טלפונית ואלקטרונית. שבת שלום לכולם, סביוני

מאיר99

New member
כמה עולה הכי חשוב לא ציינת

זה לא בושה אבל תציין כמה העלות למפגש

מסיבה לטינו & ברזילאית ../images/Emo41.gif

מועדון הפוקוס בכל מוצאי שבת: פאב המועדון - מוזיקה ברזילאית ולימוד ריקודים ברזילאיים עם ברזילוקה מוזיקת רקע החל מ- 21:30 הלימוד יחל בשעה 22:00 בדיוק. המסיבה תחל ב- 22:30. האולם המרכזי - לימוד סלסה בסגנון LA בכל הרמות החל מהשעה 21:00 הלימוד ימשך עד השעה 22:30 בדיוק בו תחל המסיבה בשני המקומות. כניסה: לסטודנטים עם כרטיס סטודנט בתוקף, חיילים וחברי מועדון ברזילוקה 30 ש"ח לכל השאר 35 ש"ח. הכתובת של מועדון הפוקוס, איינשטיין 64 רמת אביב (במעונות הסטודנטים). פרטים נוספים באתר הבית שלנו:

למעלה