רענון חוקי הפורום
.

אושRתי

New member
../images/Emo18.gifרענון חוקי הפורום../images/Emo88.gif.

טוב, כנראה שהחוקי הפורום לא היו מספיק ברורים, הם הודגשו ושונו . אז שכל אחד יקרא את החוקים ויפנים.

yifati XD

New member
שמעי

אני יודעת בידיוק למה כתבת את זה שוב... אבל אני סיידרתי את זה ולא הייתה בזה שום מטרת ריב תאמיני לי. הכל סודר והובן והיא תסביר למה... מצטערת אבל חבל שמחקת כי תגידי לי שלא צדקתי? אה?

liaush

New member
אני מסכימה עם יפעת ../images/Emo45.gif

ההודעה שלה לא נפתחה על מנת לגרום לריב או סכסוך אני בעד צדק! ואם משקרים לי אני רוצה לדעת מזה וזו זכותם המלאה של שאר הגולשים לדעת!. ואם הצליל /פז הזו שיקרה לנו למה לא לחשוף את השקר? למה לא להאיר את עיניהם של הגולשים? אין פלא שאנחנו פותחים קומונות במקביל לפורום. כי בפורום אי אפשר לדבר נורמאלי ולהעלות נושאים לדיון מבלי שהם ימחקו

liaush

New member
כן אמרת לי במסן

אושרת אני מתנצלת על ההודעה הזו, חשבתי שמחקת זה נכון שאת מרבה למחוק הודעות שלנו בפורום בגלל שהן גוררות ריבים אבל זו הייתה הודעה של צדק
בלי שום מטרה לריב בגלל זה ראיתי בזה מעשה לא פייר. אז אני לוקחת את מילותיי בחזרהD:

אושRתי

New member
../images/Emo26.gif

לא פתחתי את ההודעה רק בגלל ההודעה של יפעת אלא בכללי. בנוסף בקשר להודעה של יפעת בשביל זה קיימת מערכת מסרים ואתם יכולים לפנות אלי בכל בעייה שאתם נתקלים בה במסרים ולא על גבי הפורום. אני שמחה לשמוע שהכל הסתדר בסוף. ושירשרתי לאוף

למעלה