Dirty Review

StayAwake

New member
../images/Emo18.gifDirty Review

עברו עשרה ימים מאז שיצא האלבום ואני בטוחה שכולנו כבר שמענו אותו (או לפחות רובינו
). הגיע הזמן להגיד מה אתן חושבות, מה הכי אהבתן, מה שנאתן ומה לדעתכן צריך לשפר. הנה רשימת השירים, אתן לא חייבות להשתמש בזה, רק אם אתן רוצות - 1. Do You Want Me (Dead?) 2. I Feel Like Dancin' 3. Forget About It 4. Guts 5. Time-Bomb 6. Just the Way I'm Not 7. Under A Paper Moon 8. Return the Favor 9. No Idea 10. A Daydream Away 11. That Girl 12. Heroes בונוסים - 13. Get Down on Your Knees and Tell Me You Love Me 14. My Only One 15. Merry Christmas, Kiss My Ass (הם אומרים האפי חנוכה בסוף
) 16.Bad Enough for You

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif יאללה, אני אענה ../images/Emo8.gif

מה אני חושבת על הדיסק: אז לדעתי הדיסק פשוט מדהים, מאז שהוא יצא אני פשוט לא מפסיקה לשמוע את השירים. והדיסק ? אני חורשת לו על הצורה, השירים שם כ"כ יפים - באמת, שאין עליהם !
מה אני אוהבת: אז בנוסף לשירים, אני ממש אוהבת את השם של האלבום - לא יודעת למה, אבל אהבתי :) בנוגע לשירים, כל השירים מדהימים
אבל הכי אני אוהבת זה את - No Idea, Heroes, Guts ו- Bad Enough for You.
מה שנאתי / צריך לשפר: כלום, לדעתי הדיסק הזה מדהים - אהבתי הכל, ושיפור ? ממש אבל ממש אין צורך

dafnashz

New member
עונה D:

אז אני חושבת שהדיסק ממש טוב אבל אני לא יודעת אם אני יותר אוהבת אותו מnothing personal השינוי שהם עשו לפי דעתי לא כזה גדול כי עדיין יש שירים כמו השירים הישנים וזה טוב לפי דעתי כי אהבתי את הדיסק הקודם ממש השירים שאני הכי אוהבת הם do you want me dead time bomb just the way im not a daydream away that girl heroes אני לא אוהבת את no idea return the favor הוא מזכיר לי את back street boys (הפזמון הראשון) והבתים מזכירים לי ממש שיר אחד של פארמור ששכחתי איך קוראים לו.... וגם לא ממש את guts אבל בכללי אני ממש אוהבת את האלבום כי אם אני אוהבת את כל השירים חוץ משניים ואחד בערך אז זה ממש טוב D:

למעלה