התפקדת חודש מאי -

אושRתי

New member
../images/Emo180.gifהתפקדת חודש מאי -

שם:
עיסוק:
תחביבים:
שיר החודש שלכם בכללי:
אלבום החודש שלכם:
התמונה שעשתה לכם את החודש:
תוכניות לקיץ:
שאיפות לעתיד:
מאכל מועדף:
משקה מועדף:
סרט מומלץ:
משפט שעשה לכם את החודש:
המקום הכי שווה שהייתם בו החודש:
הבילוי הכי שווה שהיה לכם החודש:
מסר לפורום:

Woman In White

New member
../images/Emo152.gifעונה

שם:אליס גיל: עוד שבועיים 19 עיר: דרום עיסוק:שירות ולימודים
תחביבים:ליקרוא, ללמוד, להתבטל לישון מלא
שיר החודש שלכם בכללי: 005 Gummibaer - Ich bin dein gummibaer חזק
אלבום החודש שלכם: התמונה שעשתה לכם את החודש: תוכניות לקיץ: לסיים את השירות ולהימודים
שאיפות לעתיד:ללמוד
מאכל מועדף: הכל עם עוף
משקה מועדף: ממ..לא עולה לי שם לראש עכשיו
סרט מומלץ: סופר הירו ממליצה
מצחיק משפט שעשה לכם את החודש: המקום הכי שווה שהייתם בו החודש: לא היה כזה
הבילוי הכי שווה שהיה לכם החודש:
לא היה מסר לפורום: תיתעוררו!

../images/Emo166.gifחתולימים.

שם: טל גיל: 17 עיר: נשר עיסוק: תלמידה תחביבים: צילום שיר החודש שלכם בכללי: The Smiths - Half A Person. נדבקנדבקנדבק. אלבום החודש שלכם: A Girl Called Eddy התמונה שעשתה לכם את החודש:
תוכניות לקיץ: חו"ל. ---->אחרי הבגרויות
. שאיפות לעתיד: שמץ. לא חושבת על זה. מאכל מועדף: ניוקי. משקה מועדף: מיץ מנגו. סרט מומלץ: God Willing משפט שעשה לכם את החודש: if you have five seconds to spare Then I'll tell you the story of my life המקום הכי שווה שהייתם בו החודש: בכל הארץ XD. סתם אממ.. קיסריה
הבילוי הכי שווה שהיה לכם החודש: טיולים בכל הארץ
מסר לפורום: תנצלו את העובדה שאתם חיים
. ואל תתרגזו על הדברים הקטנים. :) ושיהיה לכולם חודש אירוויזיון נפלא D= [יאי עוד 20 יום!]

אושRתי

New member
חתולימים?../images/Emo12.gif

ואת מוזמנת לעשות הספירה לאחור של האירוויזיון בפורום

אושRתי

New member
תתעוררו ../images/Emo166.gif

שיר החודש שלכם בכללי: אל תאמיני - איה כורם ולמה עכשיו בביצוע בעז בנאי אלבום החודש שלכם: החדש של איתיפרל ואיה כורם תוכניות לקיץ:אין עדין... מאכל מועדף: כל מה שיש בו פטריות/עוף / סלט ירקות וכו משקה מועדף:קולה/נס קפה סרט מומלץ:הבופור משפט שעשה לכם את החודש: המקום הכי שווה שהייתם בו החודש: הופעות ועוד ... הבילוי הכי שווה שהיה לכם החודש: כנל

ilatan

New member
:)

שם: נטלי גיל: 24 (אני קשישה מספר 2 בפורום (הראשון זה בלו פלאנט החביב :) ) עיסוק: לא מוגדר שיר החודש: Sick puppies - Anywhere but here תמונת החודש: ציור מדויאנט מצורף תוכניות לקיץ: חחחחח.... זה רלוונטי בעיקר לתיכוניסטים (נו וקצת גם לסטודנטים)... בעולם האמיתי אין דבר כזה כמעט, קיץ זה כמו כל עונה אחרת.. צריך לעבוד. איזה מזל שאני עוד לא במצב הזה... כיף להיות צעירים :) הבילוי הכי שווה שהיה לי החודש: לא בדיוק הכי שווה אבל הכי בלתי נשכח: עשיתי בחינות קבלה ללשכת עורכי הדין בגני התערוכה תל אביב :)

למעלה