סיכום שבועי

../images/Emo180.gifסיכום שבועי../images/Emo180.gif

מה קרה אפאחד לא פתח השבוע?
סרט השבוע: תוכנית השבוע: קליפ/סרטון השבוע: שיר השבוע: דיסק השבוע: בילוי השבוע: מאכל השבוע: ספר השבוע: אייקון השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר לא טוב שקרה השבוע: תכנונים לסופ"ש: תכנונים לשבוע הקרוב: ציטוט השבוע: תמונת השבוע:

roey406

New member
מסכם =]

סרט השבוע:אין תוכנית השבוע:הבאזז,זומזום,החיים היפים של זאק וקודי,האנה מונטאנה,היפה והחנון(חח בקטע שהם מכרו את הציורים הרגו אותי "זאת חברה שלי חולת סרטן ציירה את זה") קליפ/סרטון השבוע:הקליפ של all good things וגם: http://www.youtube.com/watch?v=a6zdhHLvT7k שיר השבוע:rihanna-disturbia britney-lonely דיסק השבוע:britney-britney בילוי השבוע:לא יודע.. מאכל השבוע:לא יודע..הרבה ספר השבוע:אין אייקון השבוע:
דבר טוב שקרה השבוע:סיימתי את החוברת באנגלית לחופש דבר לא טוב שקרה השבוע:היה משעמם לפעמים,כאבה הבטן תכנונים לסופ"ש:האמת שהוא נגמר אבל כעיקרון לא הרבה תכנונים לשבוע הקרוב:לסיים כל מיני דברים,ליהנות הרבה ציטוט השבוע:"איי..הבטן" תמונת השבוע: אין.. שבוע טוב לכולם! =]

dxe בן

New member
עוונה

סרט השבוע: ירושה קטלנית תוכנית השבוע:_________ קליפ/סרטון השבוע:_______ שיר השבוע:_____ דיסק השבוע:_ בילוי השבוע: אין:( מאכל השבוע:בורקס ספר השבוע:------------- אייקון השבוע:
דבר טוב שקרה השבוע: סיימתי עם הבר מיצווה דבר לא טוב שקרה השבוע:=============== תכנונים לסופ"ש:============== תכנונים לשבוע הקרוב:אין ציטוט השבוע:===== תמונת השבוע:

שבוע טוב!

סרט השבוע: אני לא זוכר אם זה היה השבוע או בשבוע שעבר (
), אבל הייתי ב"האפיר האפל" והוא אחד מהסרטים הטובים שראיתי בחיי. וידאו השבוע: סלין דיון מסביב לעולם שיר השבוע: Miss Independent - Ne-Yo דיסק השבוע: אין משהו מיוחד, למען האמת... ספר השבוע: ביום שישי התחלתי שוב את "צלה של הרוח" ואתמול סיימתי אותו באחת וחצי בלילה
ספר טוב, הספר הבא שאקרא הוא "אשת חיל" של ליהיא לפיד. תמונת השבוע: תמונה ראשונה מתוך שלוש תמונות חדשות מהאלבום החדש של הפוסיקאט דולז.

roey406

New member
ראיתי שכבר יצאה העטיפה של האלבום החדש..

זה רשמי?

כנראה שכן.

אף אחד לא היה יכול להשיג תמונה חדשה שלהן ולעשות ממנה עטיפה וכנראה שזה היה רעיון של חברת התקליטים שלהן לפרסם באינטרנט את העטיפה ועוד שתי תמונות חדשות מן הסתם כדי לקדם, את האלבום ואת הסינגל השני שייצא בשבוע הבא.

../images/Emo60.gifבואנה! אשלי פצצה../images/Emo99.gif

בכלל..כולן שם יפות
ואני מתה לראות את האביר האפל...רק מחפשת עם מי ללכת:[

למעלה