תחרות האיפור הגדולה של הקיץ

leah123

New member
כמה שאלות...

1. עד כמה תמונות מכל איפור מותר להעלות? (אני נגיד רוצה לעשות 2 איפורים, כמה זוויות אפשר לכל איפור? 2. לא ממש הבנתי....התמונות עם הכי הרבה תגובות יועברו לשופטים? או שיהיה יום עם הצבעות מסודרות? אמ...נראה לי שזהו...התאפרתי, צילמתי, ואני לא יודעת איזה מבין שלושת התמונות שנראה לי יצאו הכי יפה להעלות
תודה

hilala20

New member
בעקרון מותר להעלות 2 איפורים

תמונה אחת מכל איפור נכנסת לתחרות. מי שמעלה שתיים, אנחנו פשוט בוחרות את זו שמאפשרת התבוננות טובה יותר באיפור. אבל כמובן שעדיף שאת תבחרי מה שאת אוהבת ולא אנחנו. לגבי השאלה השניה - ההצבעה תשלב הצבעות גולשים והצבעת שופטים. פרטים מלאים כשנפתח את ההצבעה. אל דאגה, הכל יהיה ברור ומסודר

cley

New member
שלום, גם לי יש משהו להגיד.

לדעתי זה לא כ"כ הוגן שגם מאפרים מקצועיים משתתפים בתחרות.. זה נותן להם פור על כל חובבי האיפור למינהם. זוהי תחרות באינטרנט, לא תחרות "מיקצועית".. אז כמו שלא יתנו לכל מי שירצה להשתתף בתחרויות איפור מקצועיות, גם כאן לדעתי ראוי לבצע כמה הגבלות.

hilala20

New member
ולכן יש כמה הגבלות

תראי, הפורום הזה כולל גם מאפרים וגם חובבי איפור. אם היינו מגבילים את התחרות למאפרים בלבד, מה היית אומרת אז? היית אומרת שזה לא פייר שזה רק לקהל המקצועי ושאין צ'אנס לחובבים. אותו דבר ההיפך. לכן, ישנן כמה הגבלות מהותיות הנוגעות לצילום ולעיבוד התמונה. תאמיני לי שיש כאן כמה חובבות שמעולם לא למדו איפור ויש להן כשרון טבעי ולא פחות טוב מזה של מאפר. חוץ מזה שכל מאפר יכול להכנס בניק חדש ולא מוכר והעלות עבודה, את חושבת שאני יכולה לעקוב אחרי זה ולדעת מי באמת עומד מאחורי העבודה? בסה"כ רצינו שהתחרות תהיה פתוחה לכולם, אבל תמיד מישהו ימצא סיבה להתלונן לא?

cley

New member
תודה רבה על התשובה.

אני לא מתלוננת.. פשוט זה משהו שחשבתי עליו. סה"כ תחרות נחמדה מאוד ופורום מצויין.

hilala20

New member
אני יודעת, השורה האחרונה נאמרה בקריצה

רק ששכחתי את הקריצה...

leah123

New member
ומותר לי להעלות במקום 2 תמונות

של איפורים שונים , 2 תמונות מאותו האיפור? תודה

hilala20

New member
מותר אבל זה לא יעזור לך

אני פשוט אקח אחת מהן, לבחירתי ולא לבחירתך והיא זו שתעמוד להצבעה. את לא מעדיפה לבחור בעצמך את התמונה שלך?

MaiEgan

New member
טוב אז גם אני!

מצרפת תמונה שצילמתי ואיפרתי את חברתי למדתי בירין שחף כרגע עובדת כמאפרת יועצת קורסים וכתבת באינטרנט מבית רוית אסף עבדתי בטלויזיה ובהפקות אופנה ועיתונים מובילים עשיתי לה חצי פנים איפור עדין שאני מאוד אוהבת וחצי שני קצת יותר כהה ומעושן

hilala20

New member
כשמדברים על מראה, מדברים על מראה שלם

חצי פנים לצערי לא ממש מציגות מראה, אלא חצי מראה. נשמח אם תעלי תמונה של איפור מלא ואחיד.

hilala20

New member
../images/Emo128.gif הודעות מחוקות

מעכשיו, ולא בהתנשאות חלילה, הערות מנהלתיות לגבי איכות התמונות ועמידתם בסטנדרטים של התחרות יתנו רק ע"י תוקית או על ידי. תודה.

tokit

New member
זה לא ממש משנה

היו כמה תגובות לא לעניין, שאינן קשורות לאיכות העבודה שלך. בכל מקרה, מצטרפת להילה - הכוונה היא לראות איפור מלא ולא חצי חצי.

ללא ספק האיפור הכי יפה עד עכשיו.

למרות שבמבט ראשון וכשהתמונה ככה קטנה זה טיפה מבהיל
את מוכשרת

חדשה פה

ורוצה להשתתף יש לציין שלא למדתי לעולם לאפר חחח כאילו לא רואים... טוב אז ככה: דומגנית הילה (אני) צלמת : אני ואיפור: אני

למעלה