התפקדות שבועית.

אושRתי

New member
../images/Emo181.gifהתפקדות שבועית.

שם:
בילוי השבוע שלכם:
משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:
משהוא שהרס לכם את השבוע:
משפט השבוע שלכם:
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:
מאכל השבוע:
מסר כל שהוא לפורום: סופ"ש נעים לכולם

קיץ 2007

New member
אניייייייייייי

שם:עומרי גיל:15 מקום מגורים:רחובות בילוי השבוע שלכם:בית משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:אממ אין ממש משהוא שהרס לכם את השבוע:הסוף של הפרק ששל האלופה D: משפט השבוע שלכם:היי סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:האלופה מאכל השבוע: במבה מסר כל שהוא לפורום:יאא

עונהה!~!../images/Emo66.gif

שם:מאי גיל:14 וחצי מקום מגורים:דימונה בילוי השבוע שלכם:לונפארק משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:אמ..יםם חח משהוא שהרס לכם את השבוע:מבחנים משפט השבוע שלכם:כי במקום שזרעתי בו עצב גדל לו חיוך הם מסתכלים על זה הפוך או סתם בעצם הם לא מכירים אותך סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:האלופה מאכל השבוע:פיצה חחח מסר כל שהוא לפורום:תנצלו תיום האחרון לחופש!!!

linooy

New member
../images/Emo105.gifמתפקדת../images/Emo195.gif

שם: לינוי גיל: 17 מקום מגורים: באר שבע בילוי השבוע שלכם: בית משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ: לקחת לכם יום חופש ולא לעשות בו כלום. משהוא שהרס לכם את השבוע: התחשבה שצריך לחזור ללימודים בעע משפט השבוע שלכם: לא הכול טוב אבל הכול לטובה סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם: הבורר, דרק וגו'ש. מאכל השבוע: עוגת גלידה מסר כל שהוא לפורום:...

חדש :)

שם:רועי גיל:17 מקום מגורים:פ"ת בילוי השבוע שלכם:ארר... משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ: שומדבר ספציפי... משהוא שהרס לכם את השבוע:לא שזכור לי ברוך השם :) משפט השבוע שלכם:אתם לא תבינו חח סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:האמת שהבורר היה אחלה. מאכל השבוע:עוגת גבינה? :p מסר כל שהוא לפורום:לאהוב זה טוב. ואפילו חרוז![תפוז!] הממ, כה אני חדש, ראיתי שנפתח הפורום, ואתמול ראיתי ת'פרק הראשון בVOD והיה מגניב, אז אמרתי יאללה, נצטרף. סופ"ש נעים לכולם

אושRתי

New member
../images/Emo171.gifעונה

שם:אושרת גיל:24 מקום מגורים:ירושלים בילוי השבוע שלכם:פסטיבל האוכל משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:לא היה משהוא שהרס לכם את השבוע:לא היה משפט השבוע שלכם:תנו חיוך הכל לטובה
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:האלופה מאכל השבוע: מאכלי גבינה מסר כל שהוא לפורום:

עוננהה:)

שיהיה לכולם סופשבוע מעולההה.. שם:נטלי גיל:14 וכמה חודשים חיחי מקום מגורים:אשדודד בילוי השבוע שלכם:ים חחחחחח משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:לא דעת..חחח ..שופינג אולי משהוא שהרס לכם את השבוע:ריב עם המשפחה חח משפט השבוע שלכם:אם לא תאמין בעצמך אפאחד לא יאמין בך סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:האלופה.. מאכל השבוע:כול הדברים של שבועות.. מסר כל שהוא לפורום:האמינו בעצמכם..האמינו שאתם שווים משהו..כי אם אתם לא תאמינו אפאחד לא יאמין

AsafAz1

New member
מתפקד

שם:אסף גיל:13 מקום מגורים:באר שבע בילוי השבוע שלכם:משחק ממושך בפרו אבולושן אצל חבר משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:אין משהוא שהרס לכם את השבוע:כל הערסים עם הביצים בחג משפט השבוע שלכם:חרבן בשקט חרבן בנחת רק אל תשכח לנגב את התחת. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:השיר שלנו עונה ראשונה מאכל השבוע: עוגת גבינה מסר כל שהוא לפורום:!@#$%^&*)(

ronpos

New member
מתפקדת!

שם:רון גיל:13 מקום מגורים:כפ"ש בילוי השבוע שלכם: לא היה משו מיוחד משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:אין משהוא שהרס לכם את השבוע: מבחן משפט השבוע שלכם:אין סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:האלופה מאכל השבוע: מה שהיה בשבועות מסר כל שהוא לפורום: -

KooCHa

New member
אני

שם: רוז גיל: 16 מקום מגורים: ת"א בילוי השבוע שלכם: עם החבר משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ: הטעם החדש של נסטיייייי פשוט טעיםםםם מנגו אננס!!! משהוא שהרס לכם את השבוע: כל המאכלי גבינה האלה משפט השבוע שלכם: from all the things ive lost i miss my mind the most סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם: האלופה מאכל השבוע: כל דבר שהוא בלי גבינה מסר כל שהוא לפורום: נסטי זה שולט

....

שם: סוניה גיל:18 מקום מגורים: פתח תקווה בילוי השבוע: אממ אתמול סתם הייתי בקניון משהו שעשה לי את השבוע ואני רוצה להמליץ: כלום משהו שהרס את השבוע: נממ לא משנה משפט השבוע: אין סרט\תכנית\סדרת השבוע: הבורר מאכל השבוע: רביולי מסר לפורום: הבורר סדרה שולטת

Nimrod121

New member
עונה.

שם: נמרוד. גיל: 15. מקום מגורים: במקום כלשהו בצפון. בילוי השבוע שלכם: בבית הקולנוע (ראיתי את הסרט "שודדי הקאריביים 3"). משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ: אני לא יודע. אבל היה שבוע אחלה. משהוא שהרס לכם את השבוע: לא היה דבר כזה. משפט השבוע שלכם: יש אנשים שכבר לא יראו הבורר בשבת סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם: "שודדי הקאריביים 3" "שודדי הקאריביים 2" (סרטים), "האלופה 2", וכמובן "הבורר". מאכל השבוע: עוגת יום הולדת טעימה במיוחד. מסר כל שהוא לפורום: יש אנשים שכבר לא יראו הבורר בשבת

liaush

New member
מתפקדת D:.

שם: ליה גיל: 15+ מקום מגורים: אי שם בדרום
. בילוי השבוע שלי: ממ אולי ללכת לבריכה? משהו שעשה לי את השבוע: האמת ששום דבר מיוחד היה לי שבוע לא משהו.. הרס לי את השבוע: הפרק הנורא הזה באלופה
שסיגי מתה!! אני הולכת לחשוב על זה כל השבוע. ועוד משהו שהמורה הנאחסית שלנו הכריחה אותנו לבוא ללמוד בחופש! סרט תוכנית סדרת השבוע: סרט-אפקט הפרפר 1,2 ראיתי נהנתי ממליצה בחום. סדרת תוכנית השבוע 1 נגד 100 שווה
. סדרת השבוע: כמובן האחת היחידה האלופה!. מאכל השבוע: פיצה.. :) מסר כל שהוא לפורום: חייכו! ואני אחייך בחזרה אליכם
.

עונה

שם:חן בריגה גיל:15 וחצי מקום מגורים:אשקלון בילוי השבוע שלכם:דלי קרים משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ:אין משהוא שהרס לכם את השבוע:אין משפט השבוע שלכם:אין סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם:הבורר,האלופה מאכל השבוע:שניצל מסר כל שהוא לפורום:שבת שלום

מוגלי7

New member
עונה

שם: אמרי
מקום מגורים: להבים
בילוי השבוע שלכם: מתנפחים בבריכה XD
משהוא שעשה לכם את השבוע ואתם רוצים להמליץ: מתנפחים בבריכה XD XD
משהוא שהרס לכם את השבוע: הלכתי למסעדה, ואנשים שבאו חצי שעה אחרינו, קיבלו את ההזמנה לפנינו...
משפט השבוע שלכם: תמיד יש אור בקצה המנהרה - או שאולי זו רכבת שבאה לדרוס אותך...
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם: הייתי בוחר הבורר, אבל בגלל המתח, אז לצערי אני בוחר באלופה...
מאכל השבוע: קציצה
מסר כל שהוא לפורום: אל תשכחו - יש לנו ארץ נהדרת

למעלה