מסכמים את השבוע

../images/Emo181.gifמסכמים את השבוע../images/Emo181.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- בילוי השבוע שלכם? סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? סקופ השבוע שלכם? דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- מסר לאומה- ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..

MoRaN SeM

New member
אני..

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)?אין.. מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)?יש הרבה.. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו-ממ..אין בילוי השבוע שלכם?סמינר פתיחת שנה עם התנועה שלי..היה נחמד.. סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם?אין.. סקופ השבוע שלכם?אני שקטה ושפוייה, מסתבר. דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו-החלק השני של הסמינר:\ מאכזב.. משהו שהרס לכם את השבוע-ממ שום דבר מיוחד.. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא-שיעבור ויתחילו כבר הלימודים.זהו. מסר לאומה-אל תפחדו להראות מי אתם, כי אפילו שיש לכם פאקים, זה לא שעל שאר האנשים המגרעות פסחו..;) ואתם מוזמנים לתת למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..לקורל, האשה שתמיד מחכה לי בבית עם ארוחה חמה[= כפרעלייך.

../images/Emo214.gif...אני...../images/Emo25.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? שיהיה לי את הכוחח...
מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? אממ...כל השירים של יוסי עדן... תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- אממ...אין.... בילוי השבוע שלכם? כיף מדרים....יוסי עדן שליטהההה....הופעה פצצההה.... סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? אממ...הימור מסוכן... סקופ השבוע שלכם? אני לא כזאת חולת מחשב כמו שחשבתי.... דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- אממ....שומדברר.... משהו שהרס לכם את השבוע- אממ...כלום.. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- אממ...צו שניי... מסר לאומה- אל תתנהגו כאילו אתם יותר טובים מכולם....ככה אנשים רק ישנאו אתכם.... ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום.. אממ...
לדורי...מזל טובב אהבת חייי....
למעין...אוהבת אותךךך...
למיכאל...

טוב נו.

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)? אין מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)? ממ להיות לבד תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> אין? עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- ספר? זה בספרות שאני צריכה ללמוד
בילוי השבוע שלכם? אחלה בילוי -_- סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם? מממממממ הכל סקופ השבוע שלכם? אין ! O: דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- לאדעת משהו שהרס לכם את השבוע- ^^ משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- הופעה של אביב? מסר לאומה- חן שולת ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום- למורן. סתם כי היא מורן :)

MoRaN SeM

New member
אה, לא מכירה..

לא למדנו=/ את עולה לכתה ט', נכון ? כי אם כן, אז יכול להיות שלמדו פסחזון, העגלון וכו'.. סיפורים שווים, תכלס.

MoRaN SeM

New member
אבל זה סיפור יפה !!

יש לו משמעות מאד יפה.. בכתה ט' הוא גם כאילו לא ממש אמר לי משהו, למרות שהייתי טיפוס מאד ספרותי והמורה אהבה לומר את זה.. אבל תני לי לקרוא את זה שוב ואני דנה איתך על זה שעות.. העגלון יפה

../images/Emo60.gifאם היו טוחנים לך את זה כמו שטחנו אצלנו

היית מדברת כמוני
באמת יש לו משמעות נורא יפה...אבל די! כמה אפשר?

MoRaN SeM

New member
חח דווקא המורה שלי הייתה אחת החופרות...

כבר עשית את הבגרות בספרות ?

../images/Emo210.gif../images/Emo3.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימונדז)
לא יצא לשמוע מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימונדז)
^^
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> אין לי על המחשב הזה... עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו
תפגשו עם המשפחה כולה
בילוי השבוע שלכם
1.הייתי ביום חמישי בחינה הודית
היה מגניב וכיף!! 2. היום עשינו אצל דוד שלי ארוחה של כל המשפחה הקרובה מצד אבא, היה מגניב... סרט\\תוכנית\\סדרת השבוע שלכם
אמ.... החיים היפים של זאק וקודי, ראש גדול סקופ השבוע שלכם
הבנות דודות שלי כבר ענקיות!!!!!!!! דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו
כמעט נשרף לי המחשב
אסור לי להדליק אותו. בהזדמנות נקח אותו לתיקון... כרגע בלפטופ של אמא
משהו שהרס לכם את השבוע
^^^^ משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא
חתונה של בן דוד של אמא שלי
מסר לאומה
חינה הודית זה דבר מגניב
ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום.. מעין והדר

למעלה