טיפה מידע

המודל העסקי של מסנג'ר ? , skype ?

מחפש חומר על המודל העסקי של skype או מסנג'ר לעבודה במנהל עסקים. יש לכם רעיון היכן אפשר למצוא מידע כתוב בנושא ? המון תודה

sdj

New member
מחפשת מידע בנושא

תחרויות כתיבת שירה. אילו תחרויות מתקיימות בימים אלה? תודה.

ציפי26

New member
מסחר אלקרוני

אשמח אם מישהו יוכל לשלוח אלי קישור , או קבצים מצורפים - בנושא של מסחר אלקטרוני , אם יש מאמרים בעברית או קישור למאמרים בעברית בנושא זה "מסחר אלקרוני" תודה

לכטר

New member
הגנה על מאגרי מידע

אני לומד מחשבים ועושה עבודה סמינריונית בתחום של מאגרי מידע... אני מתעניין בהיבט המשפטי של הגנה על מאגרי מידע ועל הנתונים הכלולים בהם (לא בתחום של הגנה על פרטיות מאגרי מידע) קראתי פרקים הקשורים בתחום מספרים של נעמי אסיה, ש' פרזנטי, ד"ר פנחס נרקיס וטוני גרינמן... וכמה מאמרים שנוגעים באופן עקיף בנושא זה. האם תוכלו להפנות אותי לבלוגים מעניינים, לאתרי אינטרנט ולעוד מקורות העוסקים בנושאים אלה? תודה ויום טוב

shedim

New member
עיתונות בשפה הערבית - בארץ

לחברי הפורום שלום רב, אודה לכם אם תוכלו לייעץ לי כיצד ניתן להשיג את הטלפון של לוחות מודעות המתפרסמות בעתונות בשפה הערבית. הכוונה לעיתונים המתפרסמים בארץ ולא כאלו בחו"ל (כמו א - שארק אל אווסט). תודה מראש.

יש למישהו אפשרות להעלות 2 המאמרים?

1- Journal of Cross-Cultural Psychology, Vol. 27, No. 6, 651-672 (1996) DOI: 10.1177/0022022196276001 © 1996 SAGE Publications Individualism-Collectivism and Global Self-Esteem 2- Regaining self-esteem through helping behavior The Journal of Psychology, 105,203-209. או את האבסטרקט זה גם טוב.תודה רבה!

juliali

New member
../images/Emo92.gif

הי, אם זה עדיין רלוונטי, אז את המאמר הראשון לא הייתה בעיה לאתר במאגרים של SAGE. אם אין לך גישה למאגר, תני לי כתובת ואשלח לך, פשוט הקובץ גדול מדי כדי לצרף אותו כאן. המאמר השני הוא משנת 1980 וממה שניסיתי, זה לא ממש אפשרי לאתר אותו בגרסה אלקטרונית, גם לא את האבסטרקט. אבל מבדיקתי בקטלוג הספריה - יש להם את כל האוסף משנות ה-30, אז אולי כדאי פשוט לגשת ולצלם בשיטה הישנה שעדיין עובדת.

אולי מישהו יכול לעזור לי בבקשה

שלום מעוניינת לערוך מחקר שהנושא שלו בגדול הוא השפעות השואה על ילדי הדור השני ההתמקדות היא בילדי דור שני, בני קיבוצים שגדלו בלינה המשותפת, תוך התמקדות בתיאורית ההתקשרות. כיצד אוכל לשאול את השאלה בצורה של שאלת מחקר טובה, וכיצד אוכל לבדוק את העניין. אודה לכם על תשובתכם

shiri e

New member
אם אני זוכרת נכון ...

נכתבו כבר תיזות בעבר על שני נושאים אלו, את סטודנטית בבר אילן?

shiri e

New member
איפה את לומדת?

כיוון שמצאתי כמה עבודות שיעניינו אותך ותוכלי לעיין בהם ואולי לקבל מהם רעיונות... והאם העבודה שלך היא לצורך כתיבת תיזה או עבודה סמינריונית?

מזרחנות

אם תוכלו להפנות אותי בבקשה למידע על לימודי מזרחנות באוניברסיטת בר אילן מה הדרישה מבחינת בגרות ופסיכומטרי ומה לומדים במסגרת התואר, חיפשתי באתר של האוניברסיטה ומצאתי רק "הסטוריה של המזרח התיכון", אם הבגרות לא משהו האם בכלל יש "מכינה" שאפשר לעשות או בחינות אחרות...

למעלה