היי

../images/Emo183.gifהיי

אפשר להצטרף גם אם אתה לא אמריקאי ממש? זה מספיק שאחותי גרה בארה"ב? אם כן....אשמח להצטרף!!!! בתודה אוריה!

Zvi צבי

New member
../images/Emo18.gif הצטרפות...

אם רק אחותיך גרה בארה"ב, אז הנה מה עליך לעשות כדי להצטרף: 1. לצרף צילום דרכון בתוקף של אחותיך. 2. צילום ת.ז. שמראה שהיא אחותיך. 3. למלאות טופס הצטרפות למקרים חריגים 4. לעבור ראיון קבלה בפני וועדת הקבלה האמרקאי-ישראלי לעיניני תפוז. את נשמעת נחמדה ונימוסית, אז לא נראה לי שתהיה לך בעיה להתקבל.

yo1984

New member
ברוכה הבאה למועדון

למרות שהרבה אנשים כאן אומנם לא נולדו באמריקה כל אחד איכשהו יש להם קשר עם אמרקאי :) (או חוצניק אחר)

enwhysea

New member
צבי קצת חדש.. אז הוא שכח להגיד...

בשם ועדת הקבלה האמריקאי-ישראלי לעיניני תפוז אני יכול לקבוע לך תור לראיון. תגעי בבקשה למשרד ברחוב קשה למצוא 5 קומה אחת אחרי אחרונה בדלת מצד שמאל בסוף. שם תקבלי טופס בבקשה לראיון (זה בתנאי שמילית נכון את הטופס הצטרפות למקרים חריגים בעט כחול או שחור בלבד אבל לא בכחול או אדם בהחלט) אחרי חודש בזמן הכי לא נוח לך אנחנו נתקשר וננסה לתאם זמן בלתי סביר בשבילך להגיע, במיוחד בתאריך שיש לך משהו חשוב לעשות. אין לך מה לדאוג, כי אחרי שביום גשום זה תסעי בפקיקים הכי גרועים של השנה לרחוב קשה למצוא 5 יסבירו לך שבכלל הראיון בבנין השני! אבל לא נורא כי הוא בסמתה צדדית שאפשר להגיע די בקלות חוץ מהשיפוצים בכביש והבוץ בגלל הגשם.. תגעי באיחור קל של שעה וחצי רטובה ומלאה בוץ, אבל אמרתי לך שאין מה לדאוג! כי יש היום בדיוק שביתה במשרד ויקבעו לך תור לעוד חצי שנה, ביום הכי חם בשנה! עד אז כבר יקבלו אותך אוטומתית לפי ותק בפורום ובכלל לא תצרכי לא ראיון קבלה ולא טפסים. אז תראי מה תעשי.. פשוט תשארי בפורום לפחות חצי שנה ואז יהיה מיותר שתלכי רטרואקטיבית למלות טפסים ולעשות ראיון. Welcome to the Jungle.

../images/Emo187.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני שמחה על שהתקבלתי!!!!! אז ככה קצת פרטים. אני אוריה עוד חודשיים אני בת 19. אחותי בת ה-22 היא שליחה בארה"ב כבר שנה שניה.היא גרה ברוקוויל, מרילנד ועובדת בוושינגטון די.סי. אממממממ..... עוד לא הייתי בארה"ב אבל יש לי קרובים,ההורים שלי גרו בפאלו אלטו,קליפורניה לשנה ו.....זהו אני עוד אהיה שם אולי עוד השנה לבקר את אחותי!!!! זהו! אז שיהיה בכיף!!!וסליחה על המגילה!!!

למעלה