סיכום שבועי

We Never Close

New member
../images/Emo183.gif סיכום שבועי../images/Emo183.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: איך עבר עליך השבוע: סופ"ש טוב!

bep2cell

New member
אני!

משהו רע שקרה לך השבוע: המחשב שלי הפסיק לעבוד אחרי שחיברתי אותו לאל פסק שקניתי אתמול
משהו טוב שקרה לך השבוע:הצלחתי לתקן אותו!
עוד משהו טוב שקרה לך השבוע: גשם גשם משמיים המנצח מבין השתיים אנדטרואה! החורף הגיע!! לבינתים לפחות שיר שלא הפסקת לשמוע:שירים של puddle of mudd התחדשות השבוע: אל פסק.. ועכבר חדש של לוג'יטק! שדיסק ההתקנה שלו הוא שמנע מהמחשב שלי להידלק תוכנית השבוע:השבוע האוס היה מאכזב, אז אני חייב ללכת על פיוצ'רמה שהיה גאוני, ושנות ה70 שגם היה מעולה. סרט השבוע:לא זוכר כרגע ספר השבוע:"המדריך השלם לצילום" מאכל השבוע:אכלתי שוב מהעוף בצ'ילי לימון שעשה אותי חולה לפני שבועיים והפעם הוא היה ממש טעים! אבל המנה השניה שהזמנתי היתה בע, מצאתי גומיה בתוכה.. יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא:עוד גשם! אבל אם אפשר, אחרי שאני כבר על האוטובוס... איך עבר עליך השבוע:יחסית סביר

trigotrigo

New member
עכשיו אפשר לנוח

הייתי בחתונה של מישהי מהעבודה, היא לא רע בכלל! ביום שלמחרת נסעתי לרכב 40 קילומטר באופניים, אם מישהו שמע על ה"טור דה תרום"! אף פעם לא רכבתי מרחק כזה ארוך, אבל זה לא היה קשה מדי
לא יצא לי לשמוע שירים השבוע
גיליתי סדרה בג'טיקס שנקראת Galactik Football, נראה איך מוצאים פרקים חוקיים של הדבר הזה סרט השבוע: קיי פקס! אתמול מאכל השבוע: מרק עגבניות עם אורז בשבוע הבא יש דרבי, ואני לא אהיה בו
אבל יש גם משחק נגד צסקא בכדורסל, ושם אני דווקא אהיה

היה שבוע טוב../images/Emo2.gif

שבוע שלם גדנ"ע! תכננתי לראות היום את הפרק האחרון של מיאמי, אבל אמרתי שאני אתאפק עד שעונה 7 תבוא לערוץ 11, כי פספסתי מלא פרקים
מישהו ראה היום בערוץ 11? אם כן, איך היה? שבוע טוב!

We Never Close

New member
אוף,

אחותי הקליטה מיאמי אתמול בלילה, והיא עצרה את ההקלטה בערך 10 דקות לפני סוף הפרק!
מישהו ראה ויכול לספר מה היה הסוף? אני לא זוכרת משהו מיוחד משבוע שעבר, אז ממה שאני כן זוכרת: היה כיף שירד גשם סוף סוף [חוץ מהרעמים שהפחידו את הארנבת שלי
] והיה רע כי היה לי מבחן בכימיה
. אה, ואתמול חגגנו יום הולדת לסבא והיה מצחיק וכיף. שיהיה חודש טוב וגשום!

למעלה